90.000 TL Aylık Faiz Getirisi

90 Bin TL'nizi vadeli mevduat hesabıyla değerlendirebilir, faiz getirisinden yararlanarak kazanç elde edebilirsiniz. 90.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamalarına, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

90.000 TL Aylık Faiz Getirisi

 Vadeli mevduat hesapları için en yüksek faiz veren bankaları merak ediyorsanız, sayfamıza göz atabilirsiniz. 1 aylık vadeyi baz alarak 90.000 TL aylık faiz getirisi hesaplamalarını sizler için hazırladık. Paranızı değerli kılan bankalardan hesap açtırarak yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Türkiye’deki bankalar arasında en çok tercih edilenleri araştırdık. E- vadeli mevduat faiz oranlarını inceleyebilir, uygun bulduğunuz bankadan vadeli mevduat hesabınızı açtırabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabıyla, hem bankaların kusursuz hizmetinden yararlanabileceksiniz hem de güvenli bir yatırım aracıyla paranızı değerlendirmiş olacaksınız. 90 Bin TL için her banka vatandaşa farklı faizler uygulamaktadır. İşte, bankaların farklı ve güncel faiz oranları. 

90.000 TL Aylık Faiz Kazancı
 

 BANKA

 FAİZ ORANI

Net Kazanç

 
İNG Bank Mevduat Hesabı

 
% 22,50


1.509 TL 

 
Fibabanka Mevduat Hesabı


 % 21,50

 
   1.441 TL

 

 

Burgan Bank Mevduat Hesabı

 
% 20,50


1.374 TL 

 
 

 
Akbank Mevduat Hesabı


 % 18,50


1.240 TL 

 

 
Odeabank Mevduat Hesabı


 % 21,00


1.408 TL

 

 
Yapı Kredi Mevduat Hesabı


 % 20,00

 
1.341 TL

 
 

 
Denizbank Mevduat Hesabı


 % 19,00


1.274 TL 

 

 
Şekerbank Mevduat Hesabı

 
%19,00 


1.274 TL 
 

 

 
Halkbank Mevduat Hesabı


 % 19,75

 
1.324 TL


 
Vadeli mevduat hesabı için bankaları güncel faiz oranlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Faiz oranlarının yüksek olması, vade sonunda net kazancınızı da etkilemektedir. Nakit paraya kısa vadede ihtiyacınız yoksa vadenizi uzun tutarak, daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Bankalardaki faiz oranları, vade sayısıyla değişebilmektedir. Yukarıdaki tabloda en yüksek faizi veren bankaları görüyorsunuz. Mevduat hesabınızı açtırmadan önce, e- vadeli faiz oranlarını incelemelisiniz. 
 
Vadeli mevduat hesaplarını saniyeler içinde açtırabilirsiniz. Banka şubelerinden, internet ve mobil şubelerinden kolayca açtırabilirsiniz. Lakin, internet üzerinden yapacağınız başvurularda e- vadeli faiz oranlarının uygulandığını unutmamalısınız. E- vadeli faiz oranlarıyla daha avantajlı bir şekilde birikim yapabilirsiniz. Elinizdeki 90.000 TL’nizi değerlendirmek istiyorsanız, mevduat hesaplarından yararlanabilirsiniz. Hesap açtırmadan önce bilmeniz gereken en önemli hususlardan biri de, vade bitimine kadar paranızı çekemeyeceğiniz.  Belirtilen hususlara, faiz oranlarına dikkat ederek sizler de hesabınızı açabilirsiniz. 90 Bin TL aylık faiz getirisi için gerekli hesaplamalara ve oranlara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Yorum yap:

Kapat