En Yüksek Faiz Veren Banka 2021 - Mevduat faiz oranları

Temmuz ayına ait en yüksek faiz veren bankalar 2021 listesine bu sayfadan ulaşabilir, mevduat faiz oranlarını karşılaştırarak en iyi faiz veren bankada paranızı değerlendirebilirsiniz.

En Yüksek Faiz Veren Banka 2021 - Mevduat faiz oranları

Paranızı en yüksek faiz veren bankalar ile değerlendirmek istiyorsanız, bu sayfada yer alan tüm bankaların vadeli mevduat faiz oranları 2021 karşılaştırabilir, paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz. Birikimlerinizi bankaların mevduat hesaplarında değerlendirerek siz de mevduat faiz kazancı üzerinden ek gelir elde edebilirsiniz. Hiçbir riski olmayan tek yatırım aracı olan mevduat, günümüzde tüm bankalarda bulunmaktadır. Türkiye'de hizmet veren devlet bankaları, özel bankalar ve faizsiz kredi veren bankalar olarak adlandırılan katılım bankalarının mevduat hesaplarını kullanarak siz de gelir elde edebilirsiniz. Sizler için bankaların mevduat hesabı faiz oranlarının yanı sıra, mevduat hesaplarıyla alakalı bankaların güncel avantaj ve özelliklerini, vadeli hesap açma şartlarını, mevduat hesaplarıyla alakalı güncel bilgileri de araştırarak hazırladık.

 

En Yüksek Faiz Veren Banka

2021 yılında En yüksek faiz veren banka arasında özellikle ING, TEB, Yapı Kredi, Fibabanka, Akbank, QNB Finansbank, Garanti, İş Bankası, HSBC gibi bankaların yüksek faiz oranlarıyla paranızı değerlendirebilirsiniz. Birçok banka yüksek faiz oranını "Hoş geldin faizi" olarak belli bir süre kısıtlı olarak verebilmektedir. En yüksek faizi Nisan ayında %20,00 faiz oranı ile Alternatif Bank vermektedir. Aşaüğıdaki tabloda 100 Bin TL 32 Günlük vadeli mevduat faizi hesaplamasına göre en yüksek faiz veren bankalar sıralaması sizler için paylaşılmıştır. Bu sayfada yer alan en yüksek faiz veren bankalar sıralaması, günlük olarak güncellenip olup; bankalar belirlenen mevduat faiz oranlarını belirli bir süre kısıtlamalı olarak "hoş geldin faizi" adı altında verebilmektedir. Ayrıca bazı bankalarda belirlenen şartları taşıyan müşteriler yüksek faizlerden yararlanabilir. En yüksek faiz veren bankaya paranızı yatırmadan önce lütfen güncel faiz oranlarını ve mevduat hesabı şartlarını inceleyiniz. Aşağıda yer alan mevduat faizleri 100 bin TL - 32 gün vadeli hesaplama için geçerli olup vade ve miktar değiştiğinde faiz oranlarında da değişiklik olabilir. Faiz oranları, mevduat hesaplama sayfamızda hesaplama yapılarak bu sayfaya eklenmiştir. İşte en yüksek faiz veren bankalar:

 • Alternatif Bank mevduat faiz oranı: %20,00
 • Fibabanka: %19,50
 • Odeabank: %19,25
 • Burgan Bank: %19,00
 • CEPTETEB: %19,00
 • ING: %18,50
 • QNB Finansbank (Enpara): %17,85
 • Yapı Kredi: %17,25
 • Denizbank: %17,25
 • Ziraat Bankası: %17,00

 

 

Banka

Mevduat faiz oranı - Haziran 2021

Anadolubank – Renkli hesap

%19,25

İNG - e-Turuncu Hesap

%18,50

Burgan Bank - e-mevduat

%19,00

Fibabanka - Kiraz Hesap

%19,50

CEPTETEB - Vadeli Hesap

%19,00

HSBC - E-Mevduat

%19,00

AlternatifbankVOV Hesap

%20,00

Odeabank - Oksijen Hesap

%19,25

Vakıfbank - E-Vadeli Mevduat

%18,00

İCBC - mevduat faizi

%18,00

QNB Finansbank - E-Vadeli Hesap

%17,85

Şekerbank - vadeli mevduat

%17,75

Halkbank - E-Mevduat

%18,00

Akbank - mevduat hesabı

%18,00

Yapı Kredi - Vade Dönüşüm

%17,25

Ziraat Bankası - E-Vadeli

%17,00

Denizbank - E-Mevduat

%17,25

Garanti BBVA - E-Vadeli Hesap

%15,00

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

%12,95

 

Yukarıda yer alan mevduat faiz oranları en yüksek faiz veren banka karşılaştırması 4 Temmuz 2021 tarihinde bankaların internet sitesinde 100 Bin TL 32 günlük faiz kazancı hesaplaması yapılarak buraya eklenmiştir.

 

Bankaların mevduat faiz oranları piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebilmektedir, ayrıca bankaların USD veya Euro mevduat faizlerini kullanabilirsiniz ancak TL mevduat hesaplarında yabancı para birimine göre daha yüksek faiz oranı vermektedir. Bundan dolayı paranızı TL olarak mevduat hesabında değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Karşılaştırmanızı yaparak avantajlı faiz oranlarıyla siz de e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Mevduat faiz oranlarını karşılaştırmadan önce mevduat hesabıyla alakalı bilmeniz gereken banka terimlerini de öğrenmenizde fayda olacaktır. Bankaların mevduat faiz oranları, güncel piyasa koşullarına göre bankalar belirlemektedir. Her bankanın faiz oranları birbirine farklılık göstediğinden dolayı, en yüksek faiz veren bankayı tercih ederken bankaları karşılaştırmanız gerekmektedir.

 

Aylık faiz getirisi hesaplama:

10.000 TL Mevduat hesaplama
20.000 TL Mevduat hesaplama
30.000 TL Mevduat hesaplama
40.000 TL Mevduat hesaplama
50.000 TL Mevduat hesaplama
60.000 TL Mevduat hesaplama
70.000 TL Mevduat hesaplama
80.000 TL Mevduat hesaplama
90.000 TL Mevduat hesaplama
100.000 TL Mevduat hesaplama
200.000 TL Mevduat hesaplama
250.000 TL Mevduat hesaplama
300.000 TL Mevduat hesaplama
500.000 TL Mevduat hesaplama
1 Milyon TL mevduat hesaplama

 

İlginizi çekebilir: Altın hesabı hangi banka avantajlı?

 

100 Bin TL - 32 Günlük Faiz Kazancı

Banka

Faiz Oranı

Vade

Net Kazanç

Odeabank

%19,25

32 Gün

1.603 TL

Cepteteb

%19,00

32 Gün

1.582 TL

Ziraat Bankası

%17,00

32 Gün

1.416 TL

 

Mevduat Hesabı Nedir?

Ülkemizde hizmet veren tüm bankalarda ücretsiz olarak açarak paranızı değerlendirebileceğiniz hesap türüdür. Banka hesabına para yatırdığımızda paranız otomatik olarak değerlenmez ancak bankada mevduat hesabı açarak banka paranızı değelendirir ve bunun karşılığında size faiz kazancını verir. Mevduat faiz oranları yıllık olarak hesaplanmakta olup, isterseniz günlük, dilerseniz aylık veya yıllık seçeneklerde paranızı değerlendirebilirsiniz. Mevduat hesabı, banka şubesinden açılan hesaplara denilmekle birlikte, artık bazı bankalarda e-mevduat ile mevduat hesabının farkı kalmamıştır. Yani önceki yıllarda banka şubesinden açılan mevduat hesapları için daha düşük faizler veriyor, müşteriyi bankanın internet şubesine yönlendirmek isteniyordu. Mevduat hesabı nedir diye merak edenler için bu açıklamayı yapma gereğinde bulunduk. Aşağıda tüm bankaların güncel mevduat faiz oranlarını karşılaştırdık, güncelleme tarihi tablonun altında yer almaktadır.

 

E Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Bankanızın internet bankacılığı veya mobil bankacılığı hesabınızı kullanarak açacağınız, paranızı değerlendirebileceğiniz hesap türüdür. Banka şubesinden açılan mevduat hesaplarına kıyasla internet ve mobil bankacılıktan açılan e-vadeli mevduat hesapları daha yüksek faiz oranlarıyla avantaj sağlamaktadır. Yukarıda yer alan bankaların yanı sıra faizsiz kredi veren bankalardan da mevduat ile para kazanabilirsiniz.

 

Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Bankada vadeli mevduat hesabı açmanız için öncelikle vadesiz TL hesabınızın olması gerekmektedir. Vadesiz banka hesabınız varsa bu durumda siz de bankanızın internet bankacılığı veya mobil bankacılığına giriş yaparak "Hesaplar - Hesap Açma - Vadeli Mevduat Hesabı" adımlarını takip ederek hesabınızı internetten aktifleştirebilir, yatırım yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca banka şubesine gitmeden hesap açma sayfasına da bakabilir, şubeye gitmeden hemen hesabınızı internetten açabilirsiniz.

 

Alternatif Bank E-Mevduat Hesabı

Alternatif Bank yüksek faiz oranlarıyla paranızı değerlendirmenizde aracılık ediyor. Alternafit Bank E-Mevduat ile siz de hesabınızı Alternatif Bank internet bankacılığından hemen açabilirsiniz. 2 günden 732 güne kadar istediğiniz vade aralığında hesabınızı açabilirsiniz. Hesap açma alt limiti 1.000 TL'dir. Sabit getirilidir, piyasada değişen faiz dalgalanmasından etkilenmeden sabit faizlerle siz de paranızı değerlendirebilirsiniz. Alternafit Bank'da e-mevduat e-mevduat faiz oranları ise %12 - %16 arasında değişmektedir. Dolar hesabı için mevduat faiz oranı ise %0,35 ile %1,95 arasında değişmektedir. Dilerseniz Alternatif Bank Vov Hesap ile faiz oranını %12,25 yüksek faiz getirisinden tercih edebilirsiniz. %12,25 faiz oranı "hoş geldin faizi" yani tanışma faizi olarak verilmektedir.
 

Ziraat Bankası Vadeli Hesap

En çok tercih edilen devlet bankası olan Ziraat Bankası, mevduat hesabına para yatıran kişilere yüksek faiz imkanı vermektedir. "Ziraat Bankası Vadeli TL Mevduat Hesabı" ile siz de birikimlerinizi hem güvenli şekilde koruma altına alabilir, hem de paranızı durduğu yerde faiz kazancı üzerinden kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Mevduat hesabınızı 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl veya kırık vadeli olarak açtırabilirsiniz. Ziraat Bankası mevduat hesabınızı açmak için, Ziraat mobil veya Ziraat internet bankacılığına giriş yaparak Hesaplar > Hesap Aç > Vadeli Mevduat sayfalarını takip ederek hesabınızı açabilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınız, vade bitiminde eğer aksi yönde talimat verilmediyse otomatik olarak değerlenmeye devam edecektir. Ziraat Bankası vadeli faiz oranları sayfamızdan daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

HSBC E-Mevduat Hesabı

HSBC 'de %14,50'den başlayan faiz oranıyla vadeli hesap sahibi olabilirsiniz. Siz de mevduat hesabınız HSBC'de açarak hemen en iyi faiz oranlarıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de en yakın HSBC şubesinden veya HSBC internet bankacılığına giriş yaparak e-vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve yüksek faizlerle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Birikimlerinizi risksiz bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız HSBC'nin sunduğu mevduat ürünlerinden birisini seçebilir ve sizin belirleyeceğiniz vadeye göre risksiz bir şekilde getiri elde edebilirsiniz.


Garanti Bankası mevduat

Garanti Bankası e-Vadeli Hesap hoşgeldin kampanyası kapsamında %10,00'a varan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Garanti'de yatırımlara göre faiz oranları değişebilmektedir. Garanti Bankası'nda hoşgeldin faizi olarak yüksek faiz oranlarıyla e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası'nda Euro %1,40, dolar yatırımları ise %3 üzerinden değerlendirilmektedir.


Denizbank mevduat faizi

Denizbank'ın sürekli yenilenen teknolojileri ve müşteri odaklı çalışmaları neticesinde e-vadeli hesap faiz oranları oldukça yüksek durumdadır. Denizbank'tan %9,75 oranında faizle e-vadeli hesap açabilirsiniz.  Denizbank'ta euro yatırımları %1,06, Dolar yatırımları ise %3,50 olarak değerlendirilebilir. Denizbank'ta Deniz Hesap, mevduat biriken hesap, MevduatFon, Ara dönem ödemeli hesap, Web'de Mevduat gibi pek çok farklı özelliklerde mevduat hesapları bulunmaktadır.
 


TEB mevduat hesabı

Türk Ekonomi Bankası (Teb) e-mevduat hesabında %16,00'e varan faiz seçenekleriyle hesap açabilirsiniz. Bankanın web sitesinden hesap açarak paranızı mevduat hesabından değerlendirebilirsiniz. CEPTETEB internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanarak daha yüksek faizlerle paranızı değerlendirebilirsiniz. CepteTeb'de günlük, aylık, haftalık, yıllık veya sizin belirleyeceğiniz vade ile mevduat hesabı açabilirsiniz.


İş Bankası mevduat hesabı

İş Bankası yüksek faiz oranlarıyla e-mevduat hesabı sunmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla İş Bankası'ndan %10 faiz oranıyla e-mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz. İş Bankası mevduat hesapları arasında enflasyona endeksli TL mevduat hesabı, vade bekletmeyen hesap, Maksimum vadeli hesap, birikimli hesap, günlük kazandıran hesap, sabit hesap, değişken hesap, vadeli altın hesabı, vadeli döviz, vadeli TL gibi pek çok farklı özellik barındıran mevduat hesapları bulundurmaktadır. Size en uygun olan mevduat hesabını banka şubesine giderek veya internet ile mobil bankacılık aracılığıyla açabilir ve hemen paranızı değerlendirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Odeabank Oksijen Hesap

Odeabank mevduat hesabı ile siz de %16'e varan avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 250.000 TL'ye kadar %18,50, 50.000 Dolar'a kadar ise %3,15 faiz oranı Odeabank Oksijen Hesapta sizleri bekliyor. Oksijen Hesap açarak siz de günlük vadesiz kullanım tutarını belirleyerek belli miktarda paranızı mevduat hesabınızı bozmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca Oksijen Hesap'ta paranız değerlenirken aynı zamanda TEMA Vakfı'na da bapış yapabilirsiniz. Odeabank Oksijen hesap avantajları ise;
 • Mevduat hesabınızdan 7 gün 24 saat para  çekebilirsiniz,
 • Otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın otomatik ödenmesini sağlayabilirsiniz,
 • Düzenli ödemelerinizi, Oksijen Hesap'tan yapabilirsiniz,
 • Her ay TEMA Vakfı aracılığı ile doğa eğitimlerine katkıda bulunabilir veya fidan bağışlayabilirsiniz.


ING e-Turuncu Hesap

ING Bank'tan %18'e varan yüksek faiz oranlarıyla paranızı değerlendirebilir, siz de 1 yıl hoşgeldin faizinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Turuncu Ekstra'lılara özel %2 ek faiz getirisi de İNG Bank e-turuncu hesapta bulunmaktadır. %2 ek faizden faydalanmak için İNG Bank kartınızdan aylık 750 TL harcama veya vadesiz hesabınızdan fatura ödemesi yapmalı, hoş geldin faizi süresinde günlük ilan edilen faize ek olarak %2 ek faiz, hoş geldin faizi dışında ise günlük yayınlanan avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. ING mevduat hesaplama sayfasından hesaplama yaparak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.
 
Akbank Mevduat Faizi
Türkiye'de hizmet veren en büyük bankalar arasında yer alan Akbank, direkt mobil uygulamasından e-vadeli hesap açılışlarına özel olarak %12,00'ye varan faiz avantajı sunmaktadır. Akbank'ın bu teklifinden yararlanmak için telefonunuzdan direkt uygulamasını indirmeniz ya da internet şubesine giriş yapmanız yeterlidir. Akbank'ta paranızı 7 günden 400 güne vadeli olarak değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Akbank mevduat hesabı özellikleri ise;
 • Sabit oranlıdır, piyasa hareketlerinden etkilenmez,
 • 1 ay, 3 ay, 6 ay veya 12 ay vadeli mevduat hesabının yanı sıra 400 güne varan istediğiniz güne kadar belirleyebileceğiniz mevduat hesabınızı kullanabilirisiniz,
 • Akbank şubelerinden, Akbank internet ve mobil şubeden tek bir tıkla hesabınızı anında açabilirsiniz,
 • Hesap hareketlerinizi anlık olarak internet ve mobil şubeden takip edebilirsiniz.
 

Vakıfbank Vadeli Hesap

Türkiye'nin devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, yine en yüksek faiz veren bankalar 2021 sıralamasında yer almaktadır. Bu doğrultuda yüksek faiz sunan banka müşterilerine %15,75 faiz sunmaktadır. Siz de Vakıfbank E-vadeli mevduat hesabı açmak için Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilir, en iyi faizler ile paranızı anında değerlendirmeye ve yüksek faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank şubesini ziyaret ederek de paranızı hesabınıza yatırabilir ve müşteri temsilcisi aracılığıyla e-vadeli mevduat hesabınızı istediğiniz vade kadar açtırabilirsiniz.
 


Halkbank E-Vadeli Hesap

Halkbank'tan e-vadeli hesap açmak isteyenlere de yüksek faiz oranları sunulmaktadır. %15,75'e varan faiz oranları ile Halkbank'ta paranızı değerlendirebilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan siz de vadeli mevduat  hesabında paranızı hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Halkbank mevduat hesabı özellikleri:
 • Şubeye gitmeden Halkbank müşteri hizmetlerini arayarak, Halkbank internet şubesine veya mobil şubeye giriş yaparak anında hesap açabilirsiniz,
 • Avantajlı faiz oranlarını 28 günden 999 güne kadar kullanabilirsiniz,
 • Yatırımınız risksiz şekilde, devlet güvencesinde değerlenir.


Günlük faiz veren bankalar da, ING Bank, Garanti Bankası, Akbank, Odeabank, İş Bankası ve yukarıda yer alan diğer bankalardan e-vadeli hesabı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Siz de bu bankalar arasından birini seçerek e-vadeli mevduat hesabıyla hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Siz de yüksek faiz oranlarından yararlanmak için banka şubenizden hemen bir e-vadeli hesap açın ve paranızı değerlendirmeye başlayın. Mevduat hesaplama örneklerimize de göz atabilir ve paranızı mevduat hesabına yatırarak ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Diğer yandan Dolar/ Euro benzeri dövize yüksek faiz veren bankalara sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. En yüksek faiz veren banka 2021 değerlendirecek olursak; Burgan Bank, Fibabanka, Alternatif Bank, ve İNG Bank olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Denizbank'ta oldukça yüksek faiz oranlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu bankalar da yüksek faizi belli bir süre için (hoş geldin faizi) olarak vermekte ve verilen süre bitiminde faizler düşürülmektedir. Ayrıca vadeli hesaplardan Merkez Bankası, bsmv adı altında vergilendirme yapmaktadır. Bu vergi ve diğer masraflar düşürüldükten sonra net kazancınızı alabilirsiniz.

 
İlgili sayfalar:

Ne Demişler?

13 yorum yapılmış

İrem
İrem

En yüksek faiz veren banka bence ING'dir. İng bank hiçbir şekilde rekabeti önlemiyor ve sürekli olarak yüksek faiz veren banka konumunda. Keşke hoşgeldin faiz süresini de arttırsa veya kaldırsalar.

2020-12-20 13:43:45 -
Yasin Tepe
Yasin Tepe

En yüksek faiz veren bankalar sıralaması yine değişmemiş gerçekten çok acayip bir olay.

2020-12-20 13:44:18 -
Faruk Okava
Faruk Okava

Gerçekten çok faydalı bir karşılaştırma sayfası ne zaman mevduat faizlerini karşılaştırmak en yüksek faiz veren bankayı merak etsem buraya bakıyorum.

2020-08-19 22:35:55 -
kredibankalar.com
kredibankalar.com

Dilerseniz mevduat faizi hesaplama sayfamıza da göz atabilir, tüm bankaların mevduat faizlerini hemen karşılaştırabilirsiniz.

2020-08-19 22:36:48
Mahmut TEK
Mahmut TEK

en yüksek faiz veren bankalar da olsa artık iyi kar vermiyorlar. Malesef insanlar paralarını faiz mevduat hesabından çekerek farklı yerlere kaçıyorlar

2020-07-13 19:15:24 -
Hakan TEK
Hakan TEK

2020 yılı Nisan ayı için en yüksek faiz veren bankalar listesini güncellediğiniz için teşekkür ediyorum. Bana göre şu anda yatırım için mevduat değil altın kullanılmalı.

2020-04-22 12:26:00 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Sitemizi güncel tutarak siz değerli takipçilerimizin güncel bilgi alabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. En yüksek faiz veren bankalar listesini Haziran ayı için tekrardan güncelledik. Sitemizi takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

2020-06-10 00:40:29
Necati Öztürk
Necati Öztürk

Merhabalar sevgili Kredibankalar.com takipçileri. Sizler için güncellememizi yaparak sayfamızı baştan aşağı yeniledik; Mevduat hesaplama aracımızı hizmetinize sunarak tüm bankaların güncel mevduat faizi hesaplama oranlarını tek bir sayfada karşılaştırıyoruz. Ayrıca bankaların faiz oranlarını ve detay sayfalarını da inceleyebilirsiniz.

2020-01-27 23:26:54 -
Ahmet Kurtürk
Ahmet Kurtürk

Merhaba, mevduat faizi hesaplama yaptım net kazanç yazan bölümde yer alan bilgiler acaba parayı yatırdıktan sonra kalan kazanç mı yani elimize geçecek net para mı yoksa vergi kesinti mevduat ücreti vs. de alınıyor mu?

2020-01-27 23:23:35 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Ahmet bey merhaba, net kazanç bölümündeki bilgiler elinize geçecek net paradır. Yani kesintiler vs. alındıktan sonraki kalan ve size verilecek faiz ücretidir. Saygılar.

2020-01-27 23:24:27
Hasan Türkmen
Hasan Türkmen

2020 yılında da mevduat faizleri artış göstermezse gram altında paramı değerlendirmeye başlayacağım. Hayır paramız TL mevduat hesabında kalsın dedikçe faiz oranları sürekli düşüyor...

2019-12-02 11:02:39 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Yorumunuz ve desteğiniz için teşekkürler. Sayfamızı yenileyerek sizler için mevduat faizi hesaplama aracımızı da yayınladık.

2020-01-27 23:25:35
Leyla Akdemir
Leyla Akdemir

sonunda tüm bankaların mevduat faiz oranlarını doğru ve güncel bir şekilde karşılaştıran bir site buldum, teşekkürler takipteyim.

2019-05-25 14:12:04 -
Jale Türkmen
Jale Türkmen

Ziraat Bankası'nın enflasyon mevduat hesabı çok yararlı olmuş para eriyor diye dolar alıyorduk artık paramızı faizde değerlendiririz.

2019-05-15 22:03:00 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Yasemin Hanım merhabalar. 0850 222 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. İyi günler dileriz...

2018-01-22 12:04:16 -
Yasemin pala
Yasemin pala

personel isyerime geldi kagltlarl imzaladlm fakat kart gelmedi

2018-01-21 02:07:46 -
Askinkocabasoglu
Askinkocabasoglu

2500 tl maaş alıyorum ve sizden kart başvuru şu.yaptim tesekkürler

2017-09-06 14:21:25 -