En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019


En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Siz de paranızı mevduat hesabında değerlendirmek için bu sayfadan en yüksek faiz veren bankalar 2019 karşılaştırmasına göz atın, bankaları karşılaştıırın, hesaplama örneklerine bakaran en iyi mevduat hesabında paranızı değerlendirmeye hemen başlayın!

sponsorlu reklamlar
En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019
23 Ocak 2019 Çarşamba 17:02 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
   Parasını bankada değerlendirmek isteyen kişiler, bu sayfadaki faizler En yüksek faiz veren bankalar konusunda da yer aldığı gibi bankaların karşılaştırmasını inceleyerek en iyi faiz veren bankada mevduat hesabı açarak hemen para kazanmaya başlayabilir. Bildiğiniz gibi hayat risklerle dolu, birikimimizi çoğu zaman nerede değerlendireceğimize karar veremiyoruz. İşte bu noktada bankaların mevduat hesapları devreye giriyor. Bankada e-vadeli mevduat hesabı açarak paranızı belirli vadelerde yatırabilir, vade dolması sonrasında ise hiçbir risk olmadan para kazanabilirsiniz. İşte tüm bankaların 2019 yılına ait mevduat faiz oranları ve faiz getirisi hesaplama örnekleri.
 
EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2019

2019 yılında hangi banka ne kadar faiz veriyor, 50 bin tl paraya ne kadar faiz kazanırım, 200 bin tl paraya bankalar ne kadar faiz veriyor diye mi merak ediyorsunuz? Sizler için bu sayfada tüm bankaların mevduat faiz getirilerini hesapladık, karşılaştırdık. Önemli ve gerekli bilgileri de toparlayarak en iyi faizin hangi bankada olduğunu sizlere sunduk. Tüm bankaların internet sitelerine tek tek girmek yerine siz de bu sayfamızdan karşılaştırmalı olarak en iyi faizi hangi bankanın verdiğini öğrenebilirsiniz. İsterseniz aşağıda yer alan hesap açma linkleri sayesinde bankada hemen mevduat hesabınızı açabilir ve paranızın anında değer kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

En yüksek faiz veren banka 2019

Banka

Hesap İsmi

Faiz Oranı

FİBABANKA

Fibabanka Kiraz Hesap

 
%24

 
ALTERNATİF BANK

Alternatif Bank VOV Hesap

 
%23,75

 
İNG BANK

İNG BANK E Turuncu Hesap

 
%23

 
YAPI KREDİ

Yapı Kredi Vade Dönüşüm

 
%21,60

 
HSBC

 
HSBC E-Mevduat

 
%20

 
HALKBANK

 
Halkbank E-Mevduat

 
%20

 
Enpara.com

Enpara.com Vadeli Mevduat Hesabı

 
%20

 
Denizbank

Denizbank E-Mevduat

 
%19,50

 
Garanti Bankası

Garanti Bankası 
E-Vadeli Hesap

 
%19,25

 
CEPTETEB

CEPTETEB Vadeli Hesap

 
%19

 
Ziraat Bankası

Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabı

 
%18,50

 
QNB Finansbank

Finansbank E-Vadeli Hesap

 
%18

 
İŞ BANKASI

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

 
%18

 
VAKIFBANK

Vakıfbank E-Vadeli Mevduat

 
%17

 
AKBANK

Akbank mevduat hesabı

 
%20,75Aşağıda yer alan mevduat faiz oranları, TL cinsinden para yatırımı ile e-vadeli faiz oranlarını kapsamaktadır. 100.000 TL 32 günlük yatırımlar için faizler aşağıda eklenmiştir. Bazı bankalarda mevduat miktarı ve vade gün sayısı değiştikçe faizler de değişebilmektedir.

Bilmenizde fayda var: Kar payı ve faiz arasındaki farklar


Yukarıda yer alan bankaların e-vadlei mevduat hesaplarına paranızı yatırarak hiçbir risk altına girmeden, vade sonu paranızı alabilir ve kar edebilirsiniz. Günümüzde en iyi para değerlendirme ve yatıırm aracı olarak bankaların TL mevduat hesapları kullanılmaktadır. Dolar ve Euro gibi para cinslerine de mevduat hesabı açabilirsiniz ancak bu para birimlerinde mevduat getirisi faiz oranı oldukça düşüktür. En iyi yatırım Türk Lirası cinsinden yapılacak mevduat hesaplarındadır. Ayrıca bankalarda altın hesabı açarak da altınlarınızı faize yatırabilir, hem faizden hem de altının değer kazanmasından kazanabilirsiniz.

 
Banka

 
Hesap İsmi

 
Faiz 
Getirisi

 
AKBANK

 Akbank Direkt Vadeli Hesap

 
1.652 
TL

 
FİBABANKA

 Fibabanka Kiraz Hesap

 
1.804 
TL

 
ALTERNATİF BANK

 Alternatif Bank VOV Hesap

 
1.728 
TL

 
İNG BANK

 İNG BANK E Turuncu Hesap

 
1.784 
TL

 
YAPI KREDİ

 Yapı Kredi Vade Dönüşüm

 
1.609 
TL

 
HSBC

 
HSBC E-Mevduat

 
1.490 
TL

 
HALKBANK

 
Halkbank E-Mevduat

 
1.490 
TL

 
Enpara.com

 Enpara.com Vadeli Mevduat Hesabı

 
1.490 
TL

 
Denizbank

 Denizbank E-Mevduat

 
1.453 
TL

 
Garanti Bankası

 Garanti Bankası 
E-Vadeli Hesap

 
1.435 
TL

 
CEPTETEB

 
CEPTETEB Vadeli Hesap

 
1.415 
TL

 
Ziraat Bankası

 Ziraat Bankası internet şube mevduat hesabı

 
1.378 
TL

 
QNB Finansbank

 Finansbank E-Vadeli Hesap

 
1.341 
TL

 
İŞ BANKASI

 İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

 
1.341 
TL

 
VAKIFBANK

 Vakıfbank E-Vadeli Mevduat

 
1.286 
TL

 
İlginizi çekebilir: Altına faiz veren bankalar


en yüksek faiz veren bankalar


100.000 TL 32 Günlük Mevduat Hesaplaması

Aşağıda yer alan sıralamadan da 100.000 TL mevduat hesabının 32 gün sonunda ne kadar "net kazanç" getirdiğini öğrenebilirsiniz. "Net Kazanç" vergiler çıkarıldıktan sonra hesaplanmaktadır. Mevduat hesaplarından Bsmv ve farklı isimlerle vergiler alınmaktadır.


Diğer hesaplamalar:

10.000 TL mevduat hesaplama
20.000 TL mevduat hesaplama
30.000 TL mevduat hesaplama
50.000 TL mevduat hesaplama
15.000 TL mevduat hesaplama
100 bin tl faiz kazancı
Sizler için en güncel hesaplamalarla en yüksek faiz veren bankalar 2019karşılaştırmasını bu sayfada hazırladık. Site site gezmek yerine kredibankalar.com üzerinden siz de bankaların mevduat faiz getirilerini hesaplayabilir, karşılaştırmalar yaparak en iyi faiz veren bankaya hemen paranızı yatırabilirsiniz.

Mevduat Hesabı Nasıl Açılır, Ücretsiz Mi?

Mevduat hesapları, bankalarda açılan ve para karşılığında faiz kazandıran hesaplardır. Mevduat hesabı açmak için bankaya ücret ödemeniz gerekmez, yani ücretsiz olarak kullanılır. Mevduat hesaplarını banka şubesine giderek, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, bankanın atm cihazları aracılığıyla, internet ve mobil şubesinden açabilirsiniz. Fakat, İnternet şube ve mobil şubeden açılan mevduat hesapları, şubelerden açılan hesaplara göre daha yüksek faiz vermektedir. Bundan dolayı istediğiniz bankada ilk olarak vadesiz TL hesabı açarak (banka hesabı) daha sonra internet bankacılığını aktif ederek "yatırım" sayfasından mevduat hesabınızı kolaylıkla açabilir ve hemen paralarınızı değerlendirebilirsiniz.

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma
Akbank internet şubesi şifre alma

Bankaların mevduat faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri araştırarak sizler için güncelledik. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de en yüksek faiz veren banka 2019 hangisi sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Sitemizi takip ederek en güncel içeriklerden yararlanabilir, bankalar ile ilgili son dakika gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. En iyi faiz veren bankaya para yatırarak hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.