sponsorlu bağlantılar

En Yüksek Faiz Veren Banka 2019 (Mevduat Faiz Oranları)

Siz de En yüksek faiz veren banka 2019 hesaplamasına göz atabilir, bankaların e-vadeli mevduat faizlerini karşılaştırarak en yüksek mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
En Yüksek Faiz Veren Banka 2019 (Mevduat Faiz Oranları)

2019-06-13 15:10:24

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 Bu sayfamızdan tüm bankaları karşılaştırarak en yüksek faiz veren bankalar 2019 yılında mevduat faizi hesaplamasını yapabilir ve paranızı hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Parasını bankada değerlendirmek isteyen kişiler, bu sayfadaki faizlerin karşılaştırmasını inceleyerek en iyi faiz veren bankada mevduat hesabı açarak hemen para kazanmaya başlayabilir. Bildiğiniz gibi hayat risklerle dolu, birikimimizi çoğu zaman nerede değerlendireceğimize karar veremiyoruz. İşte bu noktada bankaların mevduat hesapları devreye giriyor. Bankada e-vadeli mevduat hesabı açarak paranızı belirli vadelerde yatırabilir, vade dolması sonrasında ise hiçbir risk olmadan para kazanabilirsiniz. İşte tüm bankaların 2019 yılına ait mevduat faiz oranları (en yüksek faiz) ve faiz getirisi hesaplama örnekleri aşağıda yer almaktadır.


En Yüksek Faiz Veren Banka- 13 Haziran2019

 Banka – Hesap İsmi

Faiz oranları

100 Bin TL

32 Gün faiz kazancı

Burgan Banke-mevduat

%24

1.767 TL

AlternatifBank VOV Hesap

%24

1.767 TL

Turkish Bankenerji hesap

%23,50

1.767 TL

İNG BANKE Turuncu Hesap

%23,50

1.766 TL

FibabankaKiraz Hesap

%23,50

1.766 TL

OdeabankOksijen Hesap

%22,50

1.676 TL

İCBC

%22,20

1.654 TL

CEPTETEBVadeli Hesap

%22

1.639 TL

Yapı KrediVade Dönüşüm

%22

1.639 TL

DenizbankE-Mevduat

%21

1.564 TL

Şekerbankvadeli mevduat

%20,50

1.527 TL

Ziraat Bankasıinternet şube mevduat hesabı

%20

 1.490 TL

HSBCE-Mevduat

%19,50

1.453 TL

HalkbankE-Mevduat

%19,25

1.434 TL

Akbankmevduat hesabı

%19

1.425 TL

FinansbankE-Vadeli Hesap

%19

1.415 TL

Garanti Bankası 
E-Vadeli Hesap

 %18,50

 1.378 TL

VakıfbankE-Vadeli Mevduat

 %18,50

 1.378 TL

İş Bankası Şubesiz Vadeli Mevduat

 %17

 1.266 TL

 

 

10 BİN TL - 30 GÜNDE NE KAZANDIRIR?

Faiz oranı: %22

Net kazanç: 155 TL

 

50 BİN TL - 30 GÜNDE NE KAZANDIRIR?

Faiz oranı: %22

Net kazanç: 775 TL

 

250 BİN TL - 30 GÜNDE NE KAZANDIRIR?

Faiz oranı: %22

Net kazanç: 3.870 TL

 

 

Enflasyon Korumalı Mevduat

Birikimlerini yüksek çıkan enflasyon ve doların yükselmesinden dolayı endişeli olan mevduat sahiplerine özel olarak, Ziraat Bankası “enflasyona endeskli mevduat hesabı” hizmetini duyurdu. Ziraat Bankası’ndan sonra diğer kamu bankaları da enflasyon korumalı TL mevduat hesabı hizmetini vermeye başlamıştı. Son olarak Denizbank ve Garanti de enflasyon korumalı Türk Lirası mevduat hesabı ürününü tanıtarak hizmete açtı.  Artık siz de birikimlerinizi “enflasyon korumalı mevduat hesabına” yatırabilir, enflasyonun yükselmesiyle beraber “daha yüksek faiz geliri” elde edebilirsiniz. Ziraat Bankası'nın enflasyona özel mevduat hesap ayrıntıları aşağıdadır, diğer bankaların da bu hesap özellikleri çok yakında kredi bankalar'a eklenecektir.

Ziraat Bankası enflasyon korumalı mevduat hesabı için tıklayın.

 

 

Aylık mevduat faiz kazancı:

10.000 TL Mevduat hesaplama
20.000 TL Mevduat hesaplama
30.000 TL Mevduat hesaplama
40.000 TL Mevduat hesaplama
50.000 TL Mevduat hesaplama
60.000 TL Mevduat hesaplama
70.000 TL Mevduat hesaplama
80.000 TL Mevduat hesaplama
90.000 TL Mevduat hesaplama
100.000 TL Mevduat hesaplama
200.000 TL Mevduat hesaplama
250.000 TL Mevduat hesaplama
300.000 TL Mevduat hesaplama
500.000 TL Mevduat hesaplama
1 Milyon TL mevduat hesaplama

 

2019 yılında hangi banka ne kadar faiz veriyor, 50 bin TL paraya ne kadar faiz kazanırım, 200 bin tl paraya bankalar ne kadar faiz veriyor diye mi merak ediyorsunuz? Sizler için bu sayfada tüm bankaların mevduat faiz getirilerini hesapladık, karşılaştırdık. Önemli ve gerekli bilgileri de toparlayarak en iyi faizin hangi bankada olduğunu sizlere sunduk. Tüm bankaların internet sitelerine tek tek girmek yerine siz de bu sayfamızdan karşılaştırmalı olarak en iyi faizi hangi bankanın verdiğini öğrenebilirsiniz.

İsterseniz aşağıda yer alan hesap açma linkleri sayesinde bankada hemen mevduat hesabınızı açabilir ve paranızın anında değer kazanmasını da sağlayabilirsiniz. Tüm bankaların internet sitelerine tek tek girmek yerine siz de bu sayfamızdan karşılaştırmalı olarak en iyi faizi hangi bankanın verdiğini öğrenebilirsiniz. İsterseniz yukarıda yer alan hesap açma linkleri sayesinde bankada hemen mevduat hesabınızı açabilir ve paranızın anında değer kazanmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası

Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası, mevduat faizleri ile herkese kazandırmaya devam ediyor. Yüksek faiz kazancıyla siz de TL cinsinden paranızı Ziraat Bankası Vadeli TL Mevduat Hesabı'na getirin, hemen kazanmaya başlayın. Türk Lirası cinsinden kırık vadeli, 1 Ay vadeli, 3 ay vadeli veya 1 yıl vadeli olarak hesabınızı açtırabilirsiniz. Vade bitiminde ise anaparanızı faiz kazancıyla beraber alabilirsiniz. Vade bitiminden önce para çekildiğinde, faiz uygulanmasına devam edilir. Yatırılan miktar, vadesiz mevduat faiz kazancıyla beraber ödenir. Vadeli TL Mevduat hesabınız, vade bitiminde herhangi bir talimat verilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Ziraat Bankası'nda şubeden açılacak mevduat faizleri, internet şubesine göre daha düşük kazanç vermektedir. Siz de Ziraat Bankası internet bankacılığınızı aktif ederek mevduat hesabınızı internet şubesinden açarak daha yüksek faiz kazanabilirsiniz.

 

İNG Bank

En yüksek faiz veren bankalar arasında dikkat çeken bir diğer banka da İNG Bank'tır. Siz de İNG Bank'tan E-Turuncu Hesap açarak yüksek hoşgeldin faizi ile tanışabilirsiniz. Tam 1 yıl boyunca Hoşgeldin Faizi veren ING Bank, TL mevduata %22, Dolara %3 , Euro %1, Sterlin %2 faiz kazandırmaktadır. E-Turuncu Hesap'tan para çektiğinizde vadeniz bozulmaz, hesap işletim ücreti, eft/havale ücreti ödemezsiniz, faiz kazancı günlük olarak hesaplanır, şubeden hesap açmak yerine internet bankacılığından kolaylıkla hesabınızı açabilir ve hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

 

Turkish Bank

Turkish Bank Enerji Hesap da en yüksek faizi veren bankalar arasında üst sıralarda yerini alıyor. Ülkemizde İstanbul, Mersin, Ankara, İzmir, Kocaeli illerinde şubesi bulunan Turkish Bank'tan mevduat hesabı açarak yüksek faizlerle paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Turkish Bank müşteri hizmetlerini arayarak yada banka şubesine giderek siz de hemen Enerji Hesap açılışı yapabilir ve paranızı değerlendirebilirsiniz.

 

Fibabanka

Fibabanka Kiraz Hesap ile siz de yüksek faizlerle paranızı hemen değerlendirebilirsiniz. %21 gibi yüksek faiz oranları ile TL, UDS, EURO para birimlerinde hesap açabilirsiniz. Kiraz Hesap'ta %21 hoşgeldin faizi, hoşgeldin faiz bitiminde ise yatırılan miktara göre %13 ile %20,50 faiz kazancı sunmaktadır. Kiraz Hesap açmak için Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88'i arayabilir yada Fibabanka şubelerini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Hoşgeldin faiz oranı, yeni açılan hesaplar için 60 gün süreli olarak uygulanmaktadır.

 

Yapı Kredi

Geçtiğimiz yıl düşük faiz verse de, 2019 yılında Yapı Kredi de en yüksek faiz veren bankalar listemizde üst sıralarda yerini aldı. Yapı Kredi Vade Dönüşüm Hesabı ile TL'de %20,50 faiz oranı ile paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Vade gününe ve mevduat miktarına göre değişen faiz oranları %14,25 ile %20,50 arasında değişmektedir.  Yapı Kredi'nin mevduat faizi, daha çok yüksek miktarda para yatıranlar için yüksek faiz oranı vermektedir. Siz de Yapı Kredi şubelerinden yada internet şubesinden hemen Vade Dönüşüm Hesabı'nızı açarak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Altına faiz veren bankalar

 

Mevduat Hesabı Nasıl Açılır, Ücretsiz Mi?

2019 yılında mevduat hesapları, bankalarda açılan ve para karşılığında faiz kazandıran hesaplardır. Mevduat hesabı açmak için bankaya ücret ödemeniz gerekmez, yani ücretsiz olarak kullanılır. Mevduat hesaplarını banka şubesine giderek, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, bankanın atm cihazları aracılığıyla, internet ve mobil şubesinden açabilirsiniz. Fakat, İnternet şube ve mobil şubeden açılan mevduat hesapları, şubelerden açılan hesaplara göre daha yüksek faiz vermektedir. Bundan dolayı istediğiniz bankada ilk olarak vadesiz TL hesabı açarak (banka hesabı) daha sonra internet bankacılığını aktif ederek "yatırım" sayfasından mevduat hesabınızı kolaylıkla açabilir ve hemen paralarınızı değerlendirebilirsiniz. Sizler için en güncel hesaplamalarla en yüksek faiz veren bankalar 2019 karşılaştırmasını bu sayfada hazırladık. Site site gezmek yerine kredibankalar.com üzerinden siz de bankaların mevduat faiz getirilerini hesaplayabilir, karşılaştırmalar yaparak en iyi faiz veren bankaya hemen paranızı yatırabilirsiniz.

 

Bakınız: E vadeli hesap nasıl açılır

Bankaların mevduat faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri araştırarak sizler için güncelledik. Bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak siz de en yüksek faiz veren banka 2019 hangisi sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Sitemizi takip ederek en güncel içeriklerden yararlanabilir, bankalar ile ilgili son dakika gelişmelerinden haberdar olabilirsiniz. En iyi faiz veren bankaya para yatırarak hemen paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. En iyi faizi bulmak için siz de kredibankalar.com'da yer alan bankaların mevduat faizlerine göz atabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

5 yorum yapılmış

Yasin Türkmen
Yasin Türkmen

param vadelide de olsa eriyordu, Ziraat Bankası'nın çıkardığı enflasyon korumalı mevduat ürünü çok iyi geldi artık en yüksek faiz veren banka bence 2019 yılı için Ziraat'ten başkası değil...

2019-05-14 17:51:01 -
İrem Huri
İrem Huri

ziraat bankası en yüksek faizi vermesi lazımken neden aşağılarda sürekli.

2019-03-18 00:00:12 -
Yaşar Tekin
Yaşar Tekin

mart 2019'da mevduat faiz oranları düşüşe geçmiş gözüküyor, sanırım ilerleyen günlerde daha da düşecek gibi...

2019-03-17 23:59:02 -
Kredi Bankalar
Kredi Bankalar

Ahmet bey sitemizi takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

2019-03-17 23:38:16 -
Ahmet Yerebasan
Ahmet Yerebasan

en yüksek faiz veren banka 2019 sayfasını bizlere hazırladığınız için çok teşekkür ediyorum. mart 2019 ayında akbank'a e vadeli faiz oranları hesaplaması yaparak 100 bin tl paramı mevduat hesabına yatırmayı düşünüyorum.

2019-03-17 23:20:43 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA
İlgili İçerikler: