Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018


Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018

Fibabanka'da her zaman yüksek faiz oranlarıyla vadeli mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Fibabanka mevduat faiz oranları ve hesaplama örnekleri bu sayfada yer almaktadır.

sponsorlu reklamlar
Fibabanka Mevduat Faiz Oranları 2018
20 Mart 2018 Salı 14:36 tarihinde paylaşıldı.


Anında onaylanan kredi kartı:
Buraya tıklayın, hemen başvurunuzu yapın.

 

Sponsorlu bağlantılar
Ülkemizde 2010 yılında hizmete başlayan Fibabanka, hızlı büyümesine devam ediyor. Bunun nedeni de kredi faiz oranlarının düşük, mevduat faiz oranlarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Yerli bir grup tarafından işletilen Fibabank mevduat faiz oranlar 2018 yılında "en yüksek faiz veren bankalar" arasında üst sıralarda yer alıyor. Sizde bu sayfa üzerinden Fibabanka mevduat faizleri hesaplama ve mevduat faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Mevduat Faiz Oranları

Fibabanka da her zaman yüksek vadeli hesap faiz oranları bizlere sunulmaktadır. Hoşgeldin faizi olarak %14,50 ile bizleri karşılayan faiz oranı, e-vadeli kiraz hesap için geçerli olmaktadır. Yine bankanın sitesinde yer alan bilgilere göre hoş geldin faizi 90 gün için geçerli olmakla birlikte, 90 gün sonunda devam edilmesi halinde faiz oranları %12 faiz oranı yansıtılacaktır. Fibabank da USD Mevduat faiz oranı ise %4 olarak bizlere sunulmuştur. Yine buda 90 gün için geçerli olup, devamında %2'ye düşürülmektedir. 

Mevduat Cinsi Hoşgeldin Faiz Oranı* Devamında Faiz Oranı
TL %14.50 %12.00
USD %4,00 %2,25


 Güncel Faiz Karşılaştırma Sayfası:


Mevduat Faiz Oranları 2018


Ayrıca Fibabanka da Prestige Hesap Faiz Oranları da oldukça yüksek tutulmuştur. %14,75 olarak belirlenen bu faiz oranından yararlanmak için de en az 500.000 TL para yatırmanız gerekmektedir. Herhangi bir gün sınırı olmadan bu para %14,75'den değerlenir. Banka mevduat faiz oranları 2018 yılı verilerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan Mevduat sayfasını da inceleyebir, hesaplamalara göz atabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.