Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020

Bu sayfadan hoşgeldin faizi veren bankalar 2020 yılı incelemesi yapabilir, en yüksek faiz veren bankaları karşılaştırabilirsiniz.

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020

Hoşgeldin faizi veren bankalar 2018 ile parasını değerlendirmek isteyen kişiler yararlanabilir. Paranızı e-vadeli hesaplarda "hoşgeldin faizi" adı altında değerlendirmek isteyen kişilere özel olarak bu konumuzu hazırladık. Bu sayfadaki yer alan oranlar, bankaların resmi web sayfalarından alınmış olup, piyasa değerine bakılarak değişkenlik gösterebilmektedir. Birikmiş paranızı bankalar aracılığıyla değerlendirmek isteyen kişiler e-vadeli mevduat hesabı açabilir. Normal bankadan açılacak mevduat hesapları yerine internet ve online bankacılıktan açılacak e-vadeli hesaplar daha çok kazandırmaktadır. Bunun nedeni bankaların zamandan tasarruf etme isteğidir.

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2020
Bankalar, kampanyalar oluşturarak günlük faiz, haftalık, aylık ve yıllık faiz yatırımları için oldukça yüksek faiz oranları verebilmektedir. Sizde bu kampanyaları takip ederek paranızı daha çok miktarlarda değerlendirebilirsiniz. Aşağıda yer alan listeye göz atarak bankaların "hoş geldin faizi" kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Bu faiz oranları sadece internet şubeleri için geçerli olmaktadır, ayrıca bankanın mobil uygulamasından da e-vadeli hesabı ücretsiz olarak açabilirsiniz. Tabi bunun için bankada tanımlı bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Yine vadesiz hesabınız bulunmuyorsa en yakın banka şubesine giderek ücretsiz olarak açabilir ve kartınızı alabilirsiniz. Bundan sonra da internet bankacılığı şifrenizi alır ve paralarınızı kolaylıkla yönetirsiniz.


GÜNCEL FAİZLER İÇİN TIKLAYIN: EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKALAR 2020


İNG Bank 1 Yıl Boyunca Hoşgeldin Faizi
Türkiye'de yer alan özel bankalar arasında hizmet veren İNG, oldukça yüksek faiz oranlarıyla müşterilerini mevduat hesaplarına yönlendirmektedir. İNG e-turuncu hesap sayesinde paranızı 1 yıl boyunca hoşgeldin faizi üzerinden değerlendirebilirsiniz. TL, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini cinsinden paraları tam 1 yıl güncel hoşgeldin faizinde biriktirin. Türk Lirası hoşgeldin faizi %11,50 olarak belirlenmiştir. 1 yıl sonunda ise faizler normale düşürülmektedir, tabi bu rakam piyasa koşullarına göre yine artış gösterecektir. Faiz oranları günlük olarak yansıtılmaktadır  ve İNG Bank e-turuncu hesapta dilediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz, yine kalan paralar ise faiz işlemeye devam eder. E-vadeli hesap açtığınız zaman, hesap işletim ücreti ve EFT/Havele ücreti de banka tarafından alınmıyor. Yine dğeişken olan hoşgeldin faizi, piyasa koşullarına göre yükselebilir ve düşebilir. 

İng Bank e-vadeli hesap konumuza da bakabilirsiniz.
 


Denizbank %11 Hoşgeldin Faizi
TL mevduatlarınızı değerlendirmek için Denizbank'ı tercih edebilirsiniz. Bu sayede en yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Denizbank; 32-190 gün arasında vadeli hesaplar için %11 faiz vermektedir. Kampanyanın bitiş süresi yada ne kadar geçerli olduğu Denizbank sitesinde belirtilmezken, kampanyanın 1000 TL üzerinde mevduatlar için geçerli olduğu yazmaktadır. 10.000 TL 60 günlük e-vadeli hesap açtığımızı varsayarsak 2 ay sonunda paramız ortalama olarak 10290 TL olacaktır. Yani 60 gün sonunda 250 - 300 TL para kazanmış oluyoruz.


Denizbank e-vadeli hesap konumuza da bakabilirsiniz.


Odeabank Yüksek E-Vadeli Hesap Faizi
Türkiye'de finans piyasasına girişi oldukça yeni olan Odeabank, tüm müşterilerine yüksek faizler veriyor. %11 faiz oranlı Odeabank Oksijen Hesap ile herkesi kazanmaya davet ediyor. 4000 - 100.000 TL arasındaki mevduat yatırımınız için "Oksijen Hesap" tercihinde bulunursanız, %14,50'den paranızı günlük olarak değerlendirebilirsiniz. 100 bin tl üzeri yatırımlar ise %13 faiz oranıyla değerlendiriliyor. 


Fibabanka Kiraz Hesap
Fibabanka'da ise 120 günlük hoşgeldin faizi kampanyası vardır. Bu kampanyada %11 faiz oranı yeni yatırımlar için ve 120 güne kadar verilmektedir. 120 gün sonunda ise %12'den paranızı değerlendiremeye devam edebilirsiniz. Tüm Fibabanka şubelerinden, internet bankacılığından ve mobil bankacılıktan Kiraz Hesap açabilirsiniz.


TEB Marifetli E-Vadeli Hesap
TEB Bankası'nda ise 3 ay boyunca (120 gün) %10 hoşgeldin faiz oranı veriliyor. "Teb Marifetli Hesap" ile TL cinsinden yatırımlarınız 3 ay boyunca %10'den değerlenir. En düşük olarak 2.500 TL yatırmanız şartıyla marifetli hesabı kullanabilir ve hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Marifetli hesap kullanan müşterilere özel olarak EFT/Havele'ler de ücretsiz olmaktadır.

 
 

Hoşgeldin faizi veren bankalar da paranızı anında değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Yukarıda yer alan TEB, İNG Bank, Odeabank, Denizbank hoşgeldin faizi adı altında yüksek faizler sunmaktadır. Bu kampanyalarda gün sınırı olabilmektedir, lütfen e-vadeli hesap açmadan önce tüm ayrıntıları dikkatli şekilde inceleyin. Ayrıca e-vadeli hesaplarda günlük faiz veren bankalar da bulunmaktadır, yani paranızı günlük olarakta değerlendirebilir ve faiz gelirini aynı gün çekebilirsiniz. Ayrıca Euro - Dolar gibi yabancı paralarınızı da mevduat hesabınıza yatırmak mümkün ancak dövizlerde faiz oranları oldukça düşük tutulmaktadır. Ayrıca tüm mevduat hesaplarından Merkez Bankası Bsmv adı altında vergi toplamaktadır, vergiler çıkarıldıktan sonra ana paranız hesabınıza yansıtılır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: