Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2021

Bu sayfadan Akbank mevduat faiz oranları 2021 hesaplamasına ve Akbank vadeli mevduat hesabı detaylarına göz atabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2021

Akbank mevduat faiz oranları 2021 ile yüksek faiz avantajları ile kazancınız her zaman artar. En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Akbank mevduat faiz oranları ile, vadeli hesap açan herkese yüksek kazançlar sunmaktadır. Kazancınız piyasa ve faiz değişikliklerinden etkilenmeden katlanır, şubeye gitmeden bir tıkla internet şubesinden veya mobil şubesinden vadeli mevduat hesabınızı açabilir ve paranızı hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

 

Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2021

Vadeli mevduat hesabı seçenekleri ile paranızı dilediğiniz şekilde değerlendirin. Avantajlı vadeli mevduat faiz oranlarına sahip Türk Lirası vadeli mevduat hesabı ile piyasadaki faiz hareketlerinden etkilenmeden kazancınızı arttırın. Diğer banka faiz oranları ile hiç kafanızı yormayın.Vadeli döviz mevduat hesabı açtırın, 400 güne kadar dilediğiniz vade seçeneğiyle döviz birikiminiz yerinde durmasın vadeli mevduat ile büyüdükçe büyüsün. Dilerseniz ara dönem ödemeli mevduat hesabı açtırın vade boyunca sabit getiri güvencesi ile paranızı değerlendirin. Hesap açma alt limiti sadece 1000 TL'dir. Siz de faiz oranlarını ve hesaplamaları inceleyerek hemen Akbank'ta e-vadeli hesap açabilir ve para kazanabilirsiniz.
 
 
 
Yukarıda yer alan Akbank vadelimevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur.Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. Aşağıda bulunan kanallar aracılığıyla siz de hemen e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Vadeli mevduat toplam hesap bakiyesi bulunurken müşterinin tüm vadeli mevduat ürünlerinin toplamına bakılmaktadır. Bu ürünler; Standart Vadeli Mevduat, Serbest Hesap, Nar Vadeli Mevduat, Birikim Hesapları ve Ara Dönem Ödemeli Hesaptır. Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil'e özel faiz oranları 10.000 ile 500.000 tutar aralığında, 32 günden 45 güne kadar olan vadelerde geçerlidir. 90 günlük kampanya tanışma süresi, ilk vadeli hesabınız açıldığı günden itibaren başlamaktadır. İş ve tatil günleri 90 güne dahildir.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz. E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.
 
 
Vadeli Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?
Birikiminizi vadeli hesapta değerlendirebilmeniz için öncelikle bir bankada vadesiz "banka hesabı" açmanız gerekmektedir. Hesabınızı açtıktan sonra şubeden, internet şubesinden, mobil şubeden veya müşteri hizmetlerini arayarak bankada bulunan yada bankaya yatıracağınız paranızı vadeli hesapta değerlendirebilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i arayarak, müşteri temsilcisi aracılığıyla e-vadeli hesabınızı açabilir ve paranızı yatırarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak e-vadeli hesap açmak için bankada vadesiz hesabınızın bulunması gerekmektedir.  Banka şubesinden vadeli hesap açmak için ilgili bankada vadesiz banka hesabınızın bulunması gerekmektedir. Akbank internet  şubesini kullanarak (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra, e-mevduat menüsüne tıklayarak, hemen internet şubesi üzerinden e-vadeli hesap açabilirsiniz. E-vadeli hesap açabilmek için bankada önceden açmış olduğunuz vadesiz hesabınızın olması, internet şubenizin aktif olması gerekmektedir. Son olarak diğer başvuru şekli olan mobil uygulaması ile yapabilirsiniz.Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak e-vadeli mevduat hesabı açabilir ve paranızı mobil şubeden değerlendirebilirsiniz.
 
Yukarıda bulunan Akbank mevduat faiz oranları 2021 inceleyerek siz de Akbank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Siz de sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

erdal elmas

kur korumalı 6 aylık hesap açmak istiyorum .aylık faiz oranı nekadar 150000 tl

2021-12-31 01:46:33 -
Kapat