Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Bu sayfadan Arçelik müşteri hizmetleri numarasına kurarak hemen çağrı merkeziyle iletişim kurabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Türkiye'de en büyük beyaz eşya firmaları arasında yer alan Arçelik, 1995 yılından beridir hizmet vermektedir. Koç Grubu çatısı altında hizmet veren firmanın 30 bin üzerinde çalışanı ve tüm illerde pek çok noktada mağazası bulunmaktadır. Siz de Arçelik iletişim hattını arayarak müşteri hizmetlerine tüm öneri, sorun ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Arçelik, Türkiye'de yüzlerce noktada hizmet vermektedir. Ayrıca kurduğu e-ticaret sistemi ile internetten de satış yapmaktadır. Arçelik'te buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi Beyaz eşya, elektronik, ısıtma-soğutma, küçük ev aletleri ve hijyen-aksesuar ürünleri satışı yapılmaktadır. Arçelik yaptığı yenilikler ile sektörde öncü konumda bulunurken, Arçelik A.Ş. çatısı altında Eskişehir, Bolu, Ankara, İstanbul, Tekirdağ gibi yurt içi üretim tesislerinin yanı sıra Romanya, Pakistan, G.Afrika, Rusya gibi ülkelerde fabrikaları bulunmaktadır.

Arçelik Müşteri Hizmetleri

0850 210 0 888  numaralı Arçelik müşteri hizmetleri çağrı merkezini siz de 7 gün 24 saat arayabilir, Arçelik hakkında teknik destek taleplerinizi iletebilir, sorun, öneri ve görüşlerinizi firmanın çağrı merkezine anında bildirebilirsiniz. Ayrıca Arçelik Whatsapp müşteri hizmetleri 0544 444 0 888 numarasına mesaj göndererek de taleplerinizi iletebilirsiniz. İşte Arçelik iletişim kanalları:

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Arçelik müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilir, Arçelik çağrı merkezine tüm istek, sorun ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Benzer firmalar:

Socios müşteri hizmetleri

Papara müşteri hizmetleri

Yorum yap: