Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Halkbank müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, iletişim numarası 0850 222 0 400 araması yaparak, tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Siz de bankacılık işlemleriyle alakalı Halkbank müşteri hizmetleri numarasını 7 gün 24 saat arayabilir ve kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, eft-havale gibi para transfer işlemleri, kayıp çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, bilgi alma ve tüm bankacılıkla ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan numaranın üzerine tıklayarak direk arayabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 0 400

Yukarıda bulunan Halkbank müşteri temsilcisini 7/24 arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca Halkbank'ın çağrı merkezinde oluşabilecek yoğunluk durumlarında sıra beklemek yerine sizlere önerimiz olacak. Siz de Halkbank internet şubesini (https://www.halkbank.com.tr) kullanarak yukarıda bulunan eft ve havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi yada kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, fatura ödeme işlemleri, Tl yükleme, şans oyunlarına tl aktarımı, bilgi güncelleme, e-vadeli hesap açma-kapama, döviz alım-satımı, gram altın alım-satımı gibi farklı bankacılık işlemlerini tek kalemde yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek ve müşteri temsilcisini arayarak sıra beklemek istemiyorsanız siz de Halk Bankası'nın internet yada mobil şubesini kullanabilirsiniz. Halkbank internet şubesine giriş yapabilmek için öncelikle internet şubesi şifresi almanız gerekmektedir. Ayrıca Halkbank internet şubesi şifresi alabilmek için de, Halkbank'ta vadesiz TL hesabınızın bulunması da gerekiyor.Bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanarak Halkbank müşteri hizmetleri araması yapabilir ve çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet şifresi almak için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal müşteriler için çağrı merkezi numarası 0850 222 0 401'i arayabilirsiniz. Pos destek ile ilgili çağrı merkezini aramak istiyorsanız aşağıdaki sayfaya göz atabilirsiniz. Çağrı merkezi 7/24 hizmete devam ettiğinden dolayı istediğiniz bir saatte Halkbank müşteri hizmetleri merkezini arayabilirsiniz.

Halkbank kredi başvurusu

Halkbank internet şifresi alma

Halkbank kredi kartı iptali

Halkbank kredi kartı başvurusu

Halkbank EFT Saatleri

Halkbank borsa hesabı açma

Halkbank sim bloke kaldırma

Yorum yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

Halit yapıcı

Bloke kaldırmak için 3 gündür artırın ulaşamadım Siz arayın boş kalınca

2020-07-14 16:18:57 -
Ferdi Dirimoğlu

Hergün arıyorum ama müşteri temsilcisine bağlanıyorum.1,30dakika bekledim baglanamadim.yaziklar olsun

2020-05-17 23:18:14 -
Ferdi Dirimoğlu

Kactane yorum yazdım olumsuz oldumu müşteri temsilcileri siliyor

2020-05-17 23:16:45 -
Ferdi Dirimoğlu

İnternet bankacılığı alacam msjlarimi yorumumu bile kabul etmiyor.ama üst birime şikayet edecem

2020-05-17 23:15:51 -
Kapat