sponsorlu bağlantılar

Halkbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 400

Halkbank müşteri hizmetleri numarasını 7/24 arayacak çağrı merkezinden iletişim numaraları ile tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Halkbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 400

2018-10-07 15:32:35

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Devlet bankalarımız arasında hizmetine devam eden Halkbank, 1938 yılında Türkiye Halk Bankası adı altında kurulmuştur. Cumhuriyetin ilk döneminde Atatürk talimatıyla kurulmuştur. O dönemde esnaf ve sanayicilere kredi sağlamak amacıyla kurulan banka günümüzde bireysel ve ticari alanda tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Siz de bankacılık işlemleriyle alakalı Halkbank müşteri hizmetlerinumarasını 7 gün 24 saat arayabilir ve kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, eft-havale gibi para transfer işlemleri, kayıp çalıntı bildirimi, bilgi güncelleme, bilgi alma ve tüm bankacılıkla ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan numaranın üzerine tıklayarak direk arayabilirsiniz.

Halkbank İletişim

0850 222 0 400


Yukarıda bulunan Halkbank müşteri temsilcisini 7/24 arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca Halkbank'ın çağrı merkezinde oluşabilecek yoğunluk durumlarında sıra beklemek yerine sizlere önerimiz olacak. Siz de Halkbank internet şubesini (https://www.halkbank.com.tr) kullanarak yukarıda bulunan eft ve havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi yada kredi kartı başvurusu, kredi kartı borç ödeme, fatura ödeme işlemleri, Tl yükleme, şans oyunlarına tl aktarımı, bilgi güncelleme, e-vadeli hesap açma-kapama, döviz alım-satımı, gram altın alım-satımı gibi farklı bankacılık işlemlerini tek kalemde yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek ve müşteri temsilcisini arayarak sıra beklemek istemiyorsanız siz de Halk Bankası'nın internet yada mobil şubesini kullanabilirsiniz. Halkbank internet şubesine giriş yapabilmek için öncelikle internet şubesi şifresi almanız gerekmektedir. Ayrıca Halkbank internet şubesi şifresi alabilmek için de, Halkbank'ta vadesiz TL hesabınızın bulunması da gerekiyor.

İlginizi çekebilir:
Halkbank internet şifresi alma

Bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanarak Halkbank müşteri temsilcisi araması yapabilir ve çağrı merkezinden tüm bankacılık işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet şifresi almak için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal müşteriler için çağrı merkezi numarası 0850 222 0 401'i arayabilirsiniz. Pos destek ile ilgili çağrı merkezini aramak istiyorsanız aşağıdaki sayfaya göz atabilirsiniz. Çağrı merkezi 7/24 hizmete devam ettiğinden dolayı istediğiniz bir saatte Halkbank müşteri hizmetleri merkezini arayabilirsiniz.

Buna da bakabilirsiniz: Halkbank kredi başvurusu
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA