Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 252 40 00

Siz de Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasına bu sayfadan ulaşarak 444'lü veya 0850'li iletişim hattından çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 252 40 00

Türkiye'nin en iyi alışveriş sitelerinden birisi olan hepsiburada.com ile siz de,her türlü alışveriş ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde e-ticaret ile gerçekleştirebilirsiniz. Hepsiburada gibi internet üzerinden çalışan şirketlerin çağrı merkezi numaralarına ulaşmak çoğu durumda zor olabiliyor. Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanırken bazı yoğunluk durumlarında uzun zaman beklemek durumunda kalabiliyoruz. Müşteri hizmetleri iletişim hatlarında yaşanan yoğunluk durumlarında, diğer iletişim hatlarından Hepsiburada'ya ulaşabilirsiniz. Hepsiburada çağrı merkezi saat 08:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hepsiburada Çağrı Merkezi

0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)

Hepsiburada çağrı merkezini arayarak ürün almadan önce destekl alabilir, ürün hakkında müşteri temsilcisinden güncel bilgi alabilirsiniz. Ürün aldıktan sonra meydana gelen sorunlara da çözüm üreten Hepsiburada sitesi, satış öncesi ve sonrasında müşterinin yanında olduğunu da göstermektedir. İnternetten alışveriş yapanların en sık rastladığı sorunlardan birisi kargo sorunu, şikayet ve önerilerin zamanında ulaşmaması, ürünü değiştirme veya iade etme olmaktadır. Özellikle bilinmedik e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişler sonrası şikayet sitelerine pek çok şikayet gönderildiği bilinmektedir. Bundan dolayı siz de alışveriş yaparken Hepsiburada gibi marka değeri olan sitelerden alışveriş yapmanızı önermekteyiz. Aşağıda Hepsiburada'nın iletişim bilgileri yer almaktadır, Hepsiburada müşteri hizmetleri 7/24 sorularınızı yanıtlamakta ve sorunlarınıza anında çözüm bulmaktadır. Çağrı merkezi ile aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden hemen Hepsiburada.com'a ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada E-Posta Adresi:

bilgi@hepsiburada.com

Hepsiburada İletişim Formu:

Hepsiburada İletişim Formu (Üye girişi yapmanız gerekmektedir.)

Hepsiburada İletişim

Hepsiburada, ülkemizde 30 farklı kategoride 12 milyonun üzerinde ürün çeşitliliği ile günümüzde en büyük e-ticaret sitesi olarak kabul edilmektedir. 2011 - 2012 - 2013 yıllarında Türkiye'nin en sevilen markası seçilen Hepsiburada, 2013 yılında "Yılın E-Ticaret Sitesi" olarak seçilmiştir. Tüm kurumsal firmalarda olduğu gibi Hepsiburada'nın da pek çok farklı yoldan iletişim hatları bulunmaktadır. 7/24 kesintisiz ve güvenilir bir şekilde hizmet veren Hepsiburada sitesinin kayıtlı elektronik Kep adresi dmarket@hs02.kep.tr 'dir. İstanbul Tiaret Odası'na kayıtlı olarak hizmet veren firmanın genel müdürlüğü ise Şişli / İstanbul'da bulunamaktadır. "D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. Aş." ünvanıyla hizmet veren Hepsiburada, Türkiye'nin her yerinden ulaşılabilen kurumsal bir yapıda firmadır. Hepsiburada şikayet ve iletişim adreslerinden gerçekleştirebilir, Hepsiburada'nın müşteri hizmetlerine tüm öneri, şikayet ve isteklerinizi sunabilirsiniz. Hepsiburada müşteri temsilcisi, iletişim hatlarına gelen tüm önerileri dikkate alarak kayıt almaktadır. Şikayetlerinizi doğru bir şekilde değerlendiren firma yetkilileri gereken önlemleri almaktadır.

Hepsiburada Güvenilir Mi?

Hepsiburada sitesi uzun yıllardan beridir hizmet veren kurumsal bir firmadır. Firmanın kendi adına sattığı ürünleri olsa da, günümüzde e-ticaret siteleriyle daha önemli bir yarışa katılmak adına bireysel kullanıcılar da satış yapbilmektedir. Esnaf ve şirketi olan herkes hepsiburada'ya kayıt olarak belirli bir komisyon üzerinden satış yapabiliyor. Hepsiburada'dan bir ürün alırken satıcının yorumlarını ve daha önce saatığı ürün sayısı ile puanına bakmanız gerekmektedir. Hepsiburada, ortaklarını seçerken bir çok kriteri araştırarak Hepsiburada'da satış yapılmasına izin vermektedir. Ancak alışverişinizin daha keyifli bir şekilde tamamlanmasını istiyorsanız siz de ürünü satan mağazayı detaylı şekilde incelemeniz gerekmektedir. Eğer alışverişle alakalı bir sorununuz varsa siz de Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası araması yaparak, veya profil sayfanızda yer alan "İade - Değişim" gibi sayfaları takip ederek sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

Diğer site müşteri hizmetleri:

Btcturk müşteri hizmetleri

Paribu müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Necla kutlu

Merhaba Hepsiburada iki ürün aldım ama ürün bana ulaşmadı lütfen paramı iade edermisiniz

2022-01-07 00:08:50 -