sponsorlu bağlantılar

PTT Çocuk Parası Sorgulama Telefon Numarası

Siz de çocuk parası için başvurmuş ve sorgulamasını yapmak istiyorsanız, ptt çoçuk parası sorgulama telefon numarası ile

sponsorlu reklamlar

2018-05-27 22:55:06

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
  PTT, Türkiye'nin her noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Çocuk parası almak isteyen kişiler ilk olarak resmi başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra ptt çoçuk parası sorgulama numarası araması yaparak, Ptt hesabına para yatıp yatmadığını kontrol edebilirler. Peki çocuk parası sorgulamak için farklı yöntemler nelerdir?

Ptt çoçuk parası sorgulama telefon numarası

444 1 788

Yukarıda yer alan Ptt müşteri hizmetleri numarası sayesinde siz de hesabınıza çocuk parası yatıp yatmadığını kontrol edebilirsiniz. Ancak ptt müşteri hizmetleri numarasının oldukça yoğun şekilde kullanılmasından dolayı sürekli olarak sıra oluşabilmektedir. Bundan dolayı siz de adresinize en yakın Ptt şubelerine giderek kimlik belgenizle sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca ptt internet şubesine giriş yaparak da hesabınıza para girişi olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer Ptt şifrenizi almadıysanız, Ptt internet bankacılığı şifre alma konumuza göz atabilirsiniz.

Ptt çocuk parası sorgulama
SSK doğum parası sorgulama

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
songül çelik

çocuk maaşları neden az? 4 çocuk çin sadece 75 lira verildi sebebi nedir ?09.25.2018

2018-09-27 18:32:39 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA