Socios Müşteri Hizmetleri

Bu sayfadan Socios müşteri hizmetleri iletişim numarasına ulaşarak, çağrı merkezinden hemen Socios'a ulaşabilirsiniz.

Socios Müşteri Hizmetleri

Socios, kripto para dünyasında uzun yıllardan beridir hizmet veren bir firmadır. Özellikle son yıllarda çıkardığı taraftar tokenleri ile hayli popüler bir hale gelmiştir. Galatasaray, PSG, Juventus, Trabzonspor ve dünyada pek çok takımın taraflarlarına özel olarak üretilen tokenleri ile popüler bir hal almıştır. Siz de aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak ve istek, şikayet, önerilerinizi firmaya iletmek için Socios iletişim hattını numarasına ulaşabilirsiniz.

SOCİOS Nedir?

Socios, $chz adlı krpito para kullanılan bir mobil uygulamadır. Socios.com'a dahil olan her futbol takımı, taraftarlarının futbolla alakalı olarak oy kullanma şansı vermektedir. Taraflarların takım kararlarıyla ilgili oy kullanmaları için tek yapmanız gereken taraftar tokeni satın almaktır. Bu tokenleri satın alan kişiler ayrıcalıklı bir konuma gelirler.

Socios Token Nasıl Alınır?

Socios.com sitesine üye olarak taraftar tokenlerini öncelikli olarak alabilirsiniz. Taraftar tokenleri ile siz de kulüp meseleleriyle ilgili oy kullanabilirsiniz.

Socios müşteri hizmetleri numarası malesef henüz hizmete alınmamıştır. Socios.com'a ulaşmak isteyenler, Socios uygulamasını cep telefonuna indirerek giriş yaptıktan sonra Ekranın sağ alt köşesinde yer alan menüye tıklayarak "Diğer" menüsü altında yer alan "Bize Ulaşın" sayfasından Socion'a mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Diğer firmalar:

Paribu müşteri hizmetleri

Papara müşteri hizmetleri

Yorum yap: