Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 202 1 202

Bu sayfadan Vakıf Katılım müşteri hizmetleri 444 veya 0850'li numarasına ulaşabilir, Vakıf Katılım'ı arayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri İletişim: 0850 202 1 202

Vakıf Katılım, Türkiye'de faizsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. 2016 yılında hizmete başlayan Vakıf Katılım, devlet bankaları arasında kamu sermayeli banka olarak hizmetine devam ediyor. Siz de Vakıf Katılım iletişim müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşarak para transferi, bilgi güncelleme, bilgi alma, hesap işlemleri, sim kart bloke kaldırma işlemleri, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri gibi pek çok farklı bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri

Vakıf Katılım müşteri iletişim merkezi, 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Vakıf Katılım'ın müşteri temsilcisine bağlanmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bundan dolayı siz de işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapmak ve Vakıf Katılım'ın çağrı merkezinde sıra beklemek istemiyorsanız, Vakıf Katılım internet şubesi veya mobil şubesini kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak EFT veya havale gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kar payı oranlarını inceleme veya hesaplama yapma, bilgi güncelleme, bilgi alma, ekstre görüntüleme, hesap bakiyesi sorgulama, şifre işlemleri gibi pek çok bankacılık işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi tamamlamak istiyorsanız, 0850 202 1 202 veya 444 44 77 numaralı Vakıf Katılım Bankası müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilirsiniz.

Vakıf Katılım müşteri hizmetleri: 0850 202 1 202

Vakıf Katılım 444 numarası: 444 44 77

Vakıf Katılım internet sitesi:

vakifkatilim.com.tr

Güvenlik Uyarıları

  • Vakıf Katılım çağrı merkezini aradığınızda Vakıf Katılım'da kayıtlı bilgilerinizin doğrulanması işlemi yapılmaktadır. Bu nedenle bankada kayıtlı bilgilerinizin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bilgileriniz güncel değilse en yakın Vakıf Katılım şubesini ziyaret edebilirsiniz.
  • Çağrı merkzini işlemlerinde kullanılan müşteri numarası ve şifrenizi banka çalışanları dahil hiç kimse ile paylaşmayınız.
  • Şifrelerinizi herhangi bir yere not etmeyiniz. Bilgisayar veya tarayıcılarda kayıt etmeyiniz.
  • İşlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz telefon bankacılığı şifrenizi Vakıf Katılım müşteri temsilcisi bile bilemez.
  • Müşteri temsilcisiyle yapılan tüm görüşmeler güvenlik önlemleri için kayıt altına alınacaktır. Bu nedenle Vakıf Katılım müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilileriyle güvenilir bir şekilde görüşme yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım müşteri hizmetleri

Vakıf Katılım kimin

Yorum yap: