Vakıfbank 444 lü Numarası

Türkiye'de hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank 444 lü numarası arayan kişiler bu sayfaya bakabilir. Sizde Vakıfbank müşteri hizmetleri araması yaparak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank 444 lü Numarası

 Bankaların müşteri hizmetleri numaralarına kredibankalar.com'da ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Vakıfbank 444'lü numarası araması yapmak isteyen kişilere özel bilgiler hazırladık. Siz de devlet bankaları arasında hizmet veren Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

VAKIFBANK 444 NUMARASI

444 0 724

Vakıfbank'ın 444'lü numarasında da anlaşılacağı gibi banka müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Engelli müşterilere özel olarak sesli yanıt sisteminin tuşlama süresi artırılmış, bu sayede müşterilerin telefon bankacılığına hızlı bir şekilde bağlanmaları da kolaylaşmıştır. Ayrıca Vakıfbank'a 0850 222 0 724 numarasında da ulaşabilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak kayıp-çalıntı bildirimi, eft, havale, ödeme işlemleri, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu işlemlerinin yanı sıra diğer tüm banka işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bu saydığımız tüm işlemleri Vakıfbank internet şubesine (
https://www.vakifbank.com.tr) girerek de gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki Vakıfbank bağlantıları konuyla alakalı sizlere daha fazla yardımcı olabilir.

Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
Vakıfbank pos destek
Vakıfbank şikayet hattı

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Serkan uzdemir

Yav şu zor günde krediye baş vuruyoruz onaylamayı bırak cevap.vermiyorsunuz 1 haftadır arıyorum.musteri hizmetlerini telefona bakan yok yarim.saat bekliyorum.magdur ettiğiniz insanların ahını allah sizden sorsun insallah

2020-05-01 00:24:49 -