Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 444

Bu sayfadan Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 444 0 444 veya 0850 222 0 444 çağrı merkezini arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 444

Yapı Kredi, Türkiye'de 1945 yılından beridir hizmetine devam etmektedir. Koçbank ve Yapı Kredi 2006 yılında birliktelik oluşumunu tamamlayarak, Türkiye finans sektöründe önemli bir kurum haline gelmiştir. Yapı Kredi müşteri hizmetleri arayarak sizde 7/24 tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcisi numaraları 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Aşağıda  yer alan iletişim numaralarından siz de hemen Yapı Kredi'ye ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 222 0 444
Yapı Kredi Bankası çağrı merkezine istediğiniz zamanda "0850 222 0 444" yada "444 0 444" numaralı müşteri hizmetlerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'nı aradığınız zaman sizi yanıt sistemi karşılayacaktır, ilgili işleminiz için ilgili tuşlamaları yaparak kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi telefon bankacılığı yerine sizlere hem daha pratik hemde güvenli bir yöntem olan internet bankacılığını kullanmanız olacaktır. Yapı Kredi internet şubesini (yapikredi.com.tr
) kullanarak sizde EFT, havale, ödemeler, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri ve tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet bankacılığının yanı sıra Yapı Kredi mobil uygulamsını indirerek akıllı telefonunuzdan da mobil şubeyi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşları

9 - İngilizce (For English Press 9)

0 - Kayıp Çalıntı Kart ve Şüpheli İşlem Bildirimleri

1 - Kredi Kartı İşlemleri

2 - Bankacılık işlemleri

3 - Şifre işlemleri

4 - İnternet ve Mobil Bankacılık İşlemleri

5 - Ürün, Hizmet Başvurusu ve Başvurularla ilgili bilgi almak

6 - Yapı Kredi Seyehat Hattı ve Diğer Etkinlikler

7 - Beni Tanı İşlemleri

8 - Ön Ödemeli Kart İşlemleri

Yapı Kredi Whatsapp Hattı

Yapı Kredi Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek artık Whatsapp uygulaması üzerinden de müşteri hizmetleri ile hizmet vermeye başladı! 0850 222 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasını telefon rehberinize kaydettikten sonra, Yapı Kredi mobil uygulamasına giriş yapın ve uygulama üzerinde yer alan "İletişim" menüsünden "Yapı Kredi'ye Whatsapp ile yaz" adımına tıklamanız yeterlidir. Bu menüye tıkladıktan sonra Yapı Kredi Whatsapp hattına mesaj yazarak müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

Eğer çağrı merkezini kullanmak ve Yapı Kredi'ye direk bağlanmak istiyorsanız Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atarak direk bağlanma tuşlarını öğrenebilir ve hızlı şekilde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan "direk bağlanma" sayfalarına göz atarak diğer bankaların da müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi 444 müşteri temsilcisi numarası ise 444 0 444 olarak bilinmektedir. 7 gün 24 saat istediğiniz zamanda bankanın bu numarasını arayarak bankacılık ve finansal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sizde sitemizde yer alan diğer bankaların müşteri hizmetleri numaralarını öğrenerek istediğiniz zamanda çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Eft saatleri 2020 yılında saat 09:00 ile 17:00 arasında yapılabilmektedir. EFT bir bankadan farklı bir bankaya para gönderme işlemlerine denilmektedir. Eğer Yapı Kredi'den farklı bir Yapı Kredi hesabına para yollamak istiyorsanız "Havale" ile 7/24 para gönderebilir veya alabilirsiniz. EFT sadece hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılabilir. Diğer bankaların eft saatleri bilgilerine göz atarak, para transfer işlemlerinizi garantiyle yapabilirsiniz. Siz de bu sayfada yer alan güncel bilgiler ile Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasını arayarak, tüm bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden kolaylıkla tamamlayabilir, banka şubesine gitmeye gerek duymazsınız.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

yusuf fatih gündüz

müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.şifre yanlış diyor.beni ararsanız sevinirim.

2018-11-08 10:45:25 -