Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri: 0850 220 50 00

Ziraat Katılım müşteri hizmetleri numarası çağrı merkezine bu sayfadan ulaşabilir, 444'lü veya 0850'li numarasını arayabilirsiniz.

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri:  0850 220 50 00

Ziraat Bankası'nın faizsiz katılım bankacılığı olarak 29 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye'de hizmet vermeye başlayan banka kurumudur. Ziraat Katılım Bankası, devlete ait bankalar olarak hizmet vermeye devam ediyor. Faizsiz katılım bankaları arasında hizmet vermeye devam eden banka; Ziraat Bankası'nın katılım bankası olarak hizmet veriyor. Siz de Ziraat Katılım'dan faizsiz olarak en uygun kar payı oranlarıyla konut kredisi, taşıt kredisi veya ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Faizsiz kredi bankacılık ile alakalı daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız kar payı ile faiz arasındaki fark sayfamıza göz atabilirsiniz.

 

Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri

Ziraat Katılım'ın pek çok farklı iletişim kanalı bulunmaktadır. İletişim kanalları arasında çağrı merkezi numarası, e-posta adresi, twitter adresi, canlı destek sayfası ve diğer iletişim kanalları yer almaktadır. Aşağıda yer alan Ziraat Katılım Bankası numarasını 7 gün 24 saat arayabilir, her türlü bankacılık işleminizi çağrı merkezi müşteri temsilcileri aracılığıyla kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Müşteri iletişim merkezini arayarak aşağıda yer alan işlemler listesini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz:

  • Hesap bilgileri sorgulama
  • Transfer işlemleri
  • Yatırım işlemleri
  • Fatura ödeme işlemleri
  • Bireysel finansman işlemleri
  • Banka kart işlemleri
  • Güvenlik işlemleri
  • İnternet ve mobil uygulama işlemleri
  • Sim bloke kaldırma işlemleri.

 

Ziraat Katılım web adresi:

https://www.ziraatkatilim.com.tr/

 

Ziraat Katılım çağrı merkezi0850 220 50 00

 

Ziraat Katılım Canlı Destek Sayfası:

Ziraat Katılım mobil uygulamasına giriş yaparak 7/24 canlı cevap kanalından Ziraat Katılım müşteri temsilcisiyle yazışarak konuşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerine mesaj atarak ürün ve hizmetler hakkında genel bilgileri öğrenebilir, kayıp/çalıntı kart bildirimlerinizi anında iletebilirsiniz. Bunun için Ziraat Katılım mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra "CANLI CEVAP" sayfasından destek alabilirsiniz.

 

Ziraat Katılım müşteri hizmetlerini aramak ücretli mi?

Ziraat Katılım müşteri temsilcisi çağrı merkezi hattını aramanız halinde, sizde sabit hat ücreti alınacaktır. Arama ücreti, paket dakikalarınızdan düşecek, ek bir ücret ödemeyeceksiniz. Sabit hatlardan aramanız halinde kendi paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 

Diğer bankalar:

TEB müşteri hizmetleri

Halkbank müşteri hizmetleri

Garanti müşteri hizmetleri

Akbank müşteri hizmetleri

Yapı Kredi müşteri hizmetleri

Finansbank müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Kapat