Akbank Telefon Numarası Güncelleme
sponsorlu reklamlar

Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Akbank bankasında kayıtlı olan cep telefonunuz güncelliğini yitirmişse, Akbank numara değiştirme sayfasına giderek sizde anında numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Akbank Telefon Numarası Güncelleme
sponsorlu reklamlar
Türkiye'de şüphesiz ki en çok tercih edilen bankalardan birisi de Akbank'tır. Sizde Akbank'ta yer alan numaranızı değiştirmek istiyorsanız; Akbank telefon numarası güncelleme yöntemlerine göz atarak hemen hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Numaranızı değiştirmek güvenlik önlemleri için gerekli olsa da bankada kayıtlı olmayan telefon numaranızla Akbank'ın internet bankacılığı ve diğer ürünlerini kullanamazsınız. Olası bir kredi kartı yada banka kartı çalınma/kaybolma durumunda müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı kapatamazsınız. Bu nedenle eğer sizde numaranızı değiştirdiyseniz hemen aşağıda yer alan yöntemler sayesinde bankada kayıtlı olan numaranızı güncellemenizi öneririz.

AKBANK NUMARA DEĞİŞTİRME 

Eğer Akbank'ta kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız en yakın Akbank şubesinden müşteri temsilcisi aracılığıyla hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız ve yeni telefonun numaranızın yazılı olduğu bir formu doldurarak anında numaranızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da numaranızı değiştirmek için talep oluşturabilirsiniz ancak yine belge imzalamak için şubeye davet edileceksiniz. Akbank internet şubesinden numara değişikliği güvenlik nedenleri dolayısıyla yapılamamaktadır. Sizde en yakın Akbank şubelerini ziyaret ederek numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

HUSEYİN ZORLU
HUSEYİN ZORLU

kart başvurusu i̇çi̇n belge duzenli̇yorsunuz i̇şlemi̇ di̇kkate almiyorsunuz enterasan bi̇r durum

2018-08-02 21:10:50 -