sponsorlu bağlantılar

Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Akbank bankasında kayıtlı olan cep telefonunuz güncelliğini yitirmişse, Akbank numara değiştirme sayfasına giderek sizde anında numaranızı güncelleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Akbank Telefon Numarası Güncelleme

2018-04-30 00:05:55

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Türkiye'de şüphesiz ki en çok tercih edilen bankalardan birisi de Akbank'tır. Sizde Akbank'ta yer alan numaranızı değiştirmek istiyorsanız; Akbank telefon numarası güncelleme yöntemlerine göz atarak hemen hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Numaranızı değiştirmek güvenlik önlemleri için gerekli olsa da bankada kayıtlı olmayan telefon numaranızla Akbank'ın internet bankacılığı ve diğer ürünlerini kullanamazsınız. Olası bir kredi kartı yada banka kartı çalınma/kaybolma durumunda müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı kapatamazsınız. Bu nedenle eğer sizde numaranızı değiştirdiyseniz hemen aşağıda yer alan yöntemler sayesinde bankada kayıtlı olan numaranızı güncellemenizi öneririz.

AKBANK NUMARA DEĞİŞTİRME 

Eğer Akbank'ta kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız en yakın Akbank şubesinden müşteri temsilcisi aracılığıyla hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız ve yeni telefonun numaranızın yazılı olduğu bir formu doldurarak anında numaranızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da numaranızı değiştirmek için talep oluşturabilirsiniz ancak yine belge imzalamak için şubeye davet edileceksiniz. Akbank internet şubesinden numara değişikliği güvenlik nedenleri dolayısıyla yapılamamaktadır. Sizde en yakın Akbank şubelerini ziyaret ederek numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

HUSEYİN ZORLU
HUSEYİN ZORLU

kart başvurusu i̇çi̇n belge duzenli̇yorsunuz i̇şlemi̇ di̇kkate almiyorsunuz enterasan bi̇r durum

2018-08-02 21:10:50 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA