Akbank Telefon Numarası Güncelleme


Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Akbank bankasında kayıtlı olan cep telefonunuz güncelliğini yitirmişse, Akbank numara değiştirme sayfasına giderek sizde anında numaranızı güncelleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Akbank Telefon Numarası Güncelleme
30 Nisan 2018 Pazartesi 00:05 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
Türkiye'de şüphesiz ki en çok tercih edilen bankalardan birisi de Akbank'tır. Sizde Akbank'ta yer alan numaranızı değiştirmek istiyorsanız; Akbank telefon numarası güncelleme yöntemlerine göz atarak hemen hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Numaranızı değiştirmek güvenlik önlemleri için gerekli olsa da bankada kayıtlı olmayan telefon numaranızla Akbank'ın internet bankacılığı ve diğer ürünlerini kullanamazsınız. Olası bir kredi kartı yada banka kartı çalınma/kaybolma durumunda müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı kapatamazsınız. Bu nedenle eğer sizde numaranızı değiştirdiyseniz hemen aşağıda yer alan yöntemler sayesinde bankada kayıtlı olan numaranızı güncellemenizi öneririz.

AKBANK NUMARA DEĞİŞTİRME 

Eğer Akbank'ta kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız en yakın Akbank şubesinden müşteri temsilcisi aracılığıyla hızlı bir şekilde numaranızı güncelleyebilirsiniz. Müşteri temsilcisinde dolduracağınız ve yeni telefonun numaranızın yazılı olduğu bir formu doldurarak anında numaranızın güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da numaranızı değiştirmek için talep oluşturabilirsiniz ancak yine belge imzalamak için şubeye davet edileceksiniz. Akbank internet şubesinden numara değişikliği güvenlik nedenleri dolayısıyla yapılamamaktadır. Sizde en yakın Akbank şubelerini ziyaret ederek numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • HUSEYİN ZORLU 7 ay önce yorumlandı

   kart başvurusu i̇çi̇n belge duzenli̇yorsunuz i̇şlemi̇ di̇kkate almiyorsunuz enterasan bi̇r durum