sponsorlu bağlantılar

İNG Bank Telefon Numarası Değiştirme

İng Bank numara değiştirme yapmak isteyen kişiler bu sayfada yer alan bilgilere göz atarak hemen telefon numarasını güncelleyebilir.

İNG Bank Telefon Numarası Değiştirme

2018-09-19 15:49:36

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

 Bankalarda üzerimize kayıtlı cep telefon numaları her zaman olası güvenlik önlemlerinden dolayı güncel tutulması gerekmektedir. Bir kişinin banka internet şubesine sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmesi için cep telefon numarasının bankadaki sisteminde kayıtlı olma şartı vardır. Siz de İng Bank numara değiştirme talebinde bulunarak bankada kayıtlı cep telefon numaranızı hemen güncelleyebilir, internet şubesini kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İNG BANK TELEFON NUMARASI DEĞİŞTİRME

İng Bank'ta kayıtlı cep telefon numaranızı değiştirmek isteyen kişiler, kimlik belgesiyle beraber en yakın İNG şubelerini ziyaret ederek, müşteri temsilcisi aracılığıyla numara değişikliği talep formunu doldurarak anında numarasını değiştirebilir. İNG Bank'ta daha önceki yıllarda İng müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla yeni numara değişikliği yapılmaktaydı ancak olası güvenlik önlemlerini arttıran banka artık sadece şubelerden numara değişikliğine izin vermektedir. Ayrıca cep telefon operatörünüzü farklı bir operatöre taşımanız sonrasında oluşan sim blokesini kaldırmak isteyen kişiler, aşağıda yer alan ilgili konuya göz atarak sim blokesini hemen kaldırabilir.

İlgili sayfa: İng Bank sim blokesi kaldırma

Yukarıda yer alan bilgilere göz atarak siz de, İng Bank numara güncelleme işlemini veya sim kart blokesi kaldırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dediğimiz gibi, bankalarda kayıtlı cep telefon numarasını değiştirmek ve güncellemek istiyorsanız mutlaka bnaka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka müşteri temsilcileri aracılığıyla dolduracağınız numara değişikliği talep formu sonrasında anında numaranız değiştirilecektir.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA