İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme
.

İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme

İş Bankası numara güncelleme yapmak isteyenler bu sayfadaki bilgiler ile numara değişikliği talebini hemen bankaya ileterek numarasını değiştirebilir.

 

 Bankalarda üzerinize kayıtlı bulunan cep telefon numaralarının her zaman güncel olması, güvenlik önlemleri için çok önemli bir etkendir. Eğer bankadaki numaranız eskiyse ve kullanım dışıysa bu durumda internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanamazsınız. Siz de İş Bankası numara güncelleme talebinizi bankaya ilettikten hemen sonra numaranızı değiştirebilir, internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası Numara Değiştirme

Türkiye İş Bankası'nda kayıtlı cep telefon numaranızı başka bir numarayla değiştirmek istiyorsanız, siz de en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. İş Bankası şubesine kimlik belgenizle giderek müşteri temsilcisinde dolduracağınız "numara değiştirme talebi" sonrasında anında sisteme işlenen kayıtla beraber numaranız değiştirilecektir. Bunun yanı sıra geçmiş yıllarda müşteri temsilcisini arayarak numara değiştirme artık iptal edilmiştir. Yani İş Bankası müşteri hizmetlerini arasanız bile sizi banka şubesine yönlendirecek, bu işlemin sadece şubelerde olduğunu belirtecektir.

İlginizi çekebilir:
İş Bankası kart bloke kaldırma

Siz de yukarıda yer alan bilgilere göz atarak Türkiye İş Bankası numara güncelleme talebinizi bankaya iletebilir, internet bankacılığını aktif ettikten sonra internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz İş Bankası pos destek hattı sayfasına da göz atabilirsiniz.
İş Bankası Telefon Numarası Güncelleme

2018-09-19 19:35:11

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

Erdi yazıcı
Erdi yazıcı

Numara değişikliği

2020-05-28 13:19:15 -
Osman kahveci
Osman kahveci

Tel no guncelleme

2020-05-07 02:57:22 -
İbrahimsolmaz
İbrahimsolmaz

Numaramı değiştirmek istiyorum

2020-05-06 22:34:22 -
Betül Ünveren
Betül Ünveren

Merhaba, Kullanmak olduğum cep telefonum olarak değişmiştir. Kayıtlarınızdan revize edilip bu hat üzerinden online işlemlerin açılmasını rica ederim. Teşekkürler..

2019-12-28 15:26:31 -