sponsorlu bağlantılar

TEB Cep Telefonu Numara Değişikliği

Teb numara değişikliği yaparak siz de cep telefon numaranızı bankada kayıtlı numaranızla güncelleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-09-19 19:26:10

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığı sorunsuz bir şekilde kullanmak isteyen kişiler, bankada kayıtlı cep telefon numarasının güncel olması gerekmektedir. Bu durumda , siz de Teb numara değişikliği talebinizi bankaya ileterek kolaylıkla numaranızı değiştirebilirsiniz. Bankaların güvenlik önlemlerinden birisi de kişisel telefon numaralarıdır, bundan dolayı bankadaki numaranızı her zaman güncel tutmanız gerekmektedir.

TEB NUMARA GÜNCELLEME

Teb Bankası'nda kayıtlı cep telefon numaranızı güncellemek istiyorsanız, en yakın TEB şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Geçmiş dönemlerde Teb müşteri hizmetlerini arayarak numara değişikliği yapılıyordu ancak güvenlik önlemlerinin arttırılmasıyla beraber numara değişiklik talepleri artık sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Siz de numara değişikliği yapabilmek için nüfus cüzdanınızla beraber en yakın Teb şubesine giderek müşteri temsilcisinden numara değişikliği için dilekçe doldurabilir, anında numaranızın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sim kartınızın değiştirilmesinden dolayı blokenin kaldırılmasını istiyorsanız, Teb müşteri hizmetleri 0850 200 0 666 numarasını arayabilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgilere göz atarak siz de Teb numara değişikliği talebinizi bankaya iletebilir, numaranızın güncellenmesinden sonra internet ve mobil şubeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA