sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi Bankası Numara Güncelleme

Yapı Kredi Bankası'na kayıtlı cep telefon numaranız eskiyse, Yapı Kredi numara güncelleme yöntemlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Yapı Kredi Bankası Numara Güncelleme

2018-06-03 18:55:04

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Bankalarda kayıtlı cep telefon numarası güvenlik önlemleri için çok önemli bir araçtır. Yapı Kredi Bankası internet şubesini ve telefon bankacılığını kullanabilmeniz için bankadaki numaranızın güncel olması gerekmektedir. Yapı Kredi numara güncelleme yöntemlerini sizleri için bu sayfamızda hazırladık. Eğer numaranız eskiyse hemen bu yöntemler ile bankaya müracaat ederek numaranızın değiştirimesini sağlayın.

Yapı Kredi Numara Değiştirme

Yapı Kredi Bankası'nda kayıtlı cep telefon numaranızı değiştirmek istiyorsanız, en kolay yöntem Yapı Kredi Bankası'nın şubesine gitmektir. Bir çok kişi için banka şubesine gitmek zor bir durum olsa da, Yapı Kredi'nin bu yöntemi kullanmasının nedeni güvenlik önlemlerinden dolayıdır. Bilindiği gibi farklı bir yöntem olsaydı dolandırıcılar bu yöntemi kullanarak numaranızı değiştirebilir ve hesabınızı ele geçirebilirdi. Bankacılık işlemlerinde telefon numarası sık sık kullanıldığı için oldukça önemlidir. Bankadaki kayıtlı cep telefonunuz dışında farklı bir numarayda internet şubesini kullanamaz ve çağrı merkezinden pek çok işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bir çok işlem sonrasında cep telefonuna gelen sms onayı sonrasında gelen kodu tekrardan bankaya iletmeniz gerekebilmektedir.

Sizin de numaranız güncel değilse Yapı Kredi numara güncelleme işlemini tamamlamak için en yakın bankanın şubesine gidebilirsiniz. Kimlik belgenizle beraber Yapı Kredi müşteri temsilcileri aracılığıyla numaranızı değiştirebilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018


sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA