sponsorlu bağlantılar

Odeabank Kredi Yapılandırma 2017

Odeabank kredi yapılandırması yapacak olanlar için adım adım yapılandırma işlemlerine değindik. Borcunuzu zamanında ödeyemiyorsanız yapılandırma işlemi başlatabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-03-07 12:02:31

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Odeabank kredi yapılandırması ile birlikte birikmiş olan borçlarınızı tekrardan yapılandırma yaparak borçları yeniden taksitlendirebilir, bütçenizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Bankalardan tüketiciler belli dönemlerde nakit ihtiyaçları için (taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi vs.) kredi çekebilirler. Bu kredilerin belli dönemlerde ödemeleri bulunur ve tüketici bu ödemeleri zamanında karşılamak durumundadır. Eğer kredi borcunuzu ödeyemez duruma geldiyseniz bankayla anlaşarak yapılandırma yapabilirsiniz. 

Bankalar, tüketiciler kredi ödemesi zorluğu çektiklerinde ödeme kolaylığı adı altında yapılandırma teklif edebilirler. Yapıolandırma borçlarınızı ödemelerinize göre yeniden hesaplama işlemidir.

Odeabank Kredi Yapılandırması nasıl olur?

Odeabank kredi yapılandırması 2017 kapsamında sizlere yapılandırma ayrıntılarını değineceğiz. Kredinizi ödeme güçlüğü yaşıyorsanız Odeabank'ın şubelerine uğrayarak kredi yapılandırması istediğinizi belirtebilir, bankayla kredinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.  Kredi ödemesi için finans güçlüğü çekiyor ve kredinizi ödeyemiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında tüketicilerin durumu incelendikten sonra ise kredi yapılandırmanızın sonucunu öğrenebilirsiniz. Odeabank kredi ödemesi 2 ay (60 gün) yapılmayan tüketicileri takibe alır. Tüketici bu zaman zarfında bankadan yapılandırma isteyebilir. Kredi yapılandırırken kredinizin miktarında herhangi bir azalma söz konusu değildir. Kredinin vadesi uzatılır ve size daha düşük miktarlarda ödeme kolaylığı sağlanır.

Borcunu ödemekte zorluk çeken tüketiciler Odeabank Kredi Yapılandırması kapsamında bankaya başvuru yapabilirler. Düşük faiz oranlarından yararlanmak isteyen yada taksitlerini düşürmek isteyen kişiler de bu yöntemden faydalanabilir.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
Erhan özdere

120000 tl kredi var yapılandırma yapsam ne kadar olur hesaplarmisiniz

2017-11-21 16:15:31 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA