Odeabank Mevduat Hesaplama ve Faiz Oranları 2021

Odeabank mevduat faiz oranları 2021 listesi ve Odeabank mevduat hesaplama yaparak Oksijen Hesap'tan ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Odeabank Mevduat Hesaplama ve Faiz Oranları 2021

Odeabank vadeli mevduat faiz oranı 2021 ile kazancınıza kazanç katın. Mevduat hakkında mevduat nedir süreli süresiz mevduat nedir gibi tüm sorularınızı haberimizde cevap cevapladık. Mevduat; süreli ya da süresiz, karşılıklı ya da karşılıksız bankaya yatırılan para, döviz ya da kıymetli madenlere verilen isimdir. Mevduat hesapları ise bu fonları bir kişi ya da kurum adına banka nezdinde kayıt altına almak için açılır.Süresiz ve karşılıksız olarak bankalar nezdinde açılan hesaplardır. Odeabank vadeli mevduat hesabı ile Türk Lirası ve döviz (USD/EUR/GBP) cinsinden birikimleriniz için belirleyeceğiniz vadelerde avantajlı faiz oranlarıyla sabit getiri elde ederek, birikiminizi arttırabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Nedir?

Vadeli hesap veya vadeli mevduat hesabı olarak bilinen bankaların vadeli hesaplarının farklı isimleri bulunmaktadır, Odebank'taki bu hesabın adı da Oksijen Hesaptır. Odeabank Oksijen Hesaba paranızı yatırarak en yüksek faizlerle birikimlernizi değerlendirebilirsiniz. Her zaman en yüksek faiz veren bankalar listesinin tepesinde yer alan Odeabank'a güvenerek paranızı yatırabilir ve yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayfayı güncellediğimiz 2021 yılı Şubat ayında Odeabank Oksijen Hesap'ta %17,75'e varan faiz oranı ile faydalanabilirsiniz. Odeabank Oksijen Hesapta Hoş Geldin Oksijen Hesap; 100 gün boyunca 1.000.000 TL ve 250.000 USD/EUR'ya kadar tanışma faizi sunulurken, birikimleriniz piyasa koşullarına göre günlük olarak güncellenen faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz.

Hesaplama yap: Odeabank mevduat hesapla

Odeabank Mevduat Faiz Oranları

24 Şubat 2021 tarihinde bu sayfamızı güncellediğimizde Odeabank Oksijen hesap mevduat faiz oranları şu şekildedir:

  • Odeabank TL mevduat faiz oranı: %17,75
  • Odeabank USD mevduat faiz oranı: %2,10
  • Odeabank EUR mevduat faiz oranı: %1,00

Odeabank Oksijen Hesap Avantajları

  • Birikimlerinizi gün içinde vadesiz hesapta kullanabilirken; gün sonunda, seçtiğiniz Oksijen Hesap tipine göre belirlenen vadesiz tutarın üzerinde kalan bakiyenizi de gecelik mevduat hesabında otomatik olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Standart gecelik faiz oranından daha yüksek faiz oranı avantajı elde edersiniz.
  • TL, USD ve EUR para birimlerinde Oksijen Hesap açabilir, birikimlerinizi piyasa koşullarına göre değişen faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz.

Odeabank Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Siz değerli okuyucularımız sunulan fırsatlardan hemen faydalanmak için fırsatları kaçırmayın kazancınıza kazanç ekleyin.Odeabank müşterisi iseniz, vadesiz mevduat hesap açılışınızı İnternet Şubesi, Mobil Şube, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi ve Odeabank ATM’lerimizden Başvurular menüsü üzerinden yapabilirsiniz. Henüz Odeabank müşterisi değilseniz, Odeabank şubeleri üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi, web sitemizdeki Müşteri ol formunu kullanabilir veya mobil uygulamamız üzerinden müşteri ol ile Oksijen hesap açarak aynı zamanda vadesiz hesaba da sahip olabilirsiniz. Müşteri ol formundan sonra Odeabank İletişim merkezi üzerinden aranarak gerekli bilgileriniz alınacak ve bulunduğunuz lokasyona gelinerek imzalarınız alınacaktır.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.  Siz değerli okuyucularımız  sizler için sayfamızda hazırlamış olduğumuz Odeabank mevduat faiz oranları  2019 yılına  ait Odeabank vadeli mevduat faiz oranlarınızın hesaplaması yaparak sizler de yüksek faizlerle paranızı en güzel şartlarda değerlendirebilirsiniz.


Yukarıda yer alan Odeabank vadeli mevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir.Odeabank mevduat faiz oranları 2021 inceleyerek siz de Odeabank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

TÜM BANKALAR: En yüksek faiz veren bankalar 2021

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Davut demir

Nakit parayı dolara çevirip bnkaya koysak bu şekilde aylık faiz alabilirmiyiz

2022-02-28 19:48:34 -
Kredibankalar.com

Evet alabilirsiniz, dolar veya euro'ya da bankalar faiz veriyor. Ancak döviz vadeli faiz oranları oldukça düşük seviyelerde.

2022-03-02 21:24:29