Odeabank Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama
sponsorlu reklamlar

Odeabank Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama

Bu sayfada Odeabank mevduat faiz oranları 2019 yılı bilgilerinin yanı sıra mevduat hesaplama örnekleri, Odebank mevduat hesabı özellikleri yer almaktadır.

Odeabank Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama
sponsorlu reklamlar
 Odeabank vadeli mevduat faiz oranı 2019 ile kazancınıza kazanç katın. Mevduat hakkında mevduat nedir süreli süresiz mevduat nedir gibi tüm sorularınızı haberimizde cevap cevapladık.Mevduat; süreli ya da süresiz, karşılıklı ya da karşılıksız bankaya yatırılan para, döviz ya da kıymetli madenlere verilen isimdir. Mevduat hesapları ise bu fonları bir kişi ya da kurum adına banka nezdinde kayıt altına almak için açılır.Süresiz ve karşılıksız olarak bankalar nezdinde açılan hesaplardır. Tüketici için bir çeşit saklama hesabıdır. Kişilerin maaşının yattığı, bu hesap üzerinden başkasına para transferi ya da fatura ödemesi yapabildikleri hesaplardır. Hesap sahibi dilediği zaman parasını çekebilir. Ayrıca bu hesaplar üzerinden birikimlerini çeşitli yatırım araçlarına aktarabilirler.Belirli bir süre için ve bir karşılık bekleyerek açılan hesaptır. Mevduat bankaları paranın bankada tutulacağı süreye göre hesaptaki paraya faiz öder. Vadeli mevduat hesapları 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da 1 yıllık açılabileceği gibi 22 günlük, 42 günlük gibi gün hesabı yapılarak da açılabilir. Müşteri vadeli hesaplardan da dilediği zaman para çekme hakkına sahiptir. Ancak vade bitiminden önce para çekilmek istenirse kazanılan faiz üzerinden indirim yapılır veya faiz hakkı kaybedilir.Odeabank vadeli mevduat hesabı ile Türk Lirası ve döviz (USD/EUR/GBP) cinsinden birikimleriniz için belirleyeceğiniz vadelerde avantajlı faiz oranlarıyla sabit getiri elde ederek, birikiminizi arttırabilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesabı'nın avantajları nelerdir ?

Odeabank Oksijen Hesap'ta %24'e varan faiz oranı ile faydalanabilirsiniz. Odeabank Oksijen hesabının yanı sıra Odeabank mevduat hesabında da faizler oldukça yüksektir. Siz de 1 günden 1 yıla dilediğiniz vadede birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. Aksini talep etmemeniz durumunda vade sonunda hesabınız aynı vade için geçerli olan güncel faiz oranı ile yenilenir. Deneyimli müşteri temsilcilerimizin size özel sunacağı ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi şubelerimizde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden Tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının, her bir gerçek kişi için 100 bin Türk Lirası'na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?


Siz değerli okuyucularımız sunulan fırsatlardan hemen faydalanmak için fırsatları kaçırmayın kazancınıza kazanç ekleyin.Odeabank müşterisi iseniz, vadesiz mevduat hesap açılışınızı İnternet Şubesi, Mobil Şube, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi ve Odeabank ATM’lerimizden Başvurular menüsü üzerinden yapabilirsiniz. Henüz Odeabank müşterisi değilseniz, Odeabank şubeleri üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi, web sitemizdeki Müşteri ol formunu kullanabilir veya mobil uygulamamız üzerinden müşteri ol ile Oksijen hesap açarak aynı zamanda vadesiz hesaba da sahip olabilirsiniz. Müşteri ol formundan sonra Odeabank İletişim merkezi üzerinden aranarak gerekli bilgileriniz alınacak ve bulunduğunuz lokasyona gelinerek imzalarınız alınacaktır.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.  Siz değerli okuyucularımız  sizler için sayfamızda hazırlamış olduğumuz Odeabank mevduat faiz oranları  2019 yılına  ait Odeabank vadeli mevduat faiz oranlarınızın hesaplaması yaparak sizler de yüksek faizlerle paranızı en güzel şartlarda değerlendirebilirsiniz.


ODEABANK MEVDUAT HESAPLAMA

 

Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç


 

10.000 TL

 

30 GÜN

 

%18

 

251 TL

 

15.000 TL

 

30 GÜN

 

%18

 

377 TL

 
25.000 TL

 
30 GÜN


 
%18

 
628 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN%18

 
1.033 TL

 
100.000 TL

 
30 GÜN


 
%19

 
 2.654 TL


Yukarıda yer alan Odeabank vadeli mevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. Odeabank mevduat faiz oranları 2019 inceleyerek siz de Odeabank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

TÜM BANKALAR: En yüksek faiz veren bankalar 2019
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: