Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefonu 444 8 444

Odeabank'ın çağrı merkezini 7/24 arayabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Odeabank müştreri hizmetleri numarası 444 8 444'ü arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri Telefonu 444 8 444

 2012 yılından beridir Türkiye'de özel bankalar arasında hizmet vermeye devam eden Odeabank, telefon bankacılığı ile 7/24 müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de çağrı merkezini arayıp bankacılık işlemlerinize ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan numaradan Odeabank'a ulaşabilirsiniz. Bu sayfamızda Odeabank müşteri hizmetleri telefonu, eft saatleri ve Odeabank müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında açıklamalar yapacağız.

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Yukarıda bulunan Odeabank 444'lü numarası 444 8 444 veya 0850'li numarası 0850 222 8 444'ünden birisini arayarak Odeabank müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Dünyanın her yerinden yukarıda bulunan müşteri temsilcisini numarasını arayarak Odeabank iletişim merkezi'nden tüm bankacılık işlemleriniz için canlı destek alabilirsiniz. Odeabank müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine siz de Odeabank internet bankacılığını (https://www.odeabank.com.tr) kullanabilir ve vakit kaybetmeden işlemlerinizi internet şubeden yapabilirsiniz. Odeabank internet veya mobil bankacılığı kullanarak eft-havale-swift gibi para transfer işlemlerinin yanı sıra fatura ödemeleri, kredi ve kredi kartı borç ödeme, kredi kartı başvurusu, ek hesap açılışı, KMH hesabı başvurusu, e-vadeli hesap açılışı, döviz alım-satımı, gram altın alım ve satımı, kredi başvurusu, gsm tl yükleme gibi pek çok farklı bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank internet şubesi diğer bankalarda da olduğu gibi yüksek güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Bundan dolayı içiniz rahat bir şekilde Odeabank internet şubeye giriş yaparak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ben yine de müşteri hizmetlerini arayacağım diyen kişiler ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atabilir.

Ayrıca eft saatleri sayfasına göz atarak Odeabank eft saatleri hakkında güncel bilgilere de ulaşabilir, eft yapacaksanız hangi saatler arasında eft işleminin yapıldığını öğrenebilirsiniz. Siz de 09:00 - 17:00 saatleri arasında eft işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, saat 16:00'dan sonra eft işleminde ekstra banka komisyonu alındığını da aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca haftasonu ve tatil günlerinde eft yapılamaz. Bu sayfadaki bilgiler ile Odeabank müşteri hizmetleri çağrı merkezine 7 gün 24 saat ulaşarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirerek, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan işlem yapmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat