Turkcell Faturalı Hatta Kredi Alma Yolları 2021

Turkcell faturalı hatta kredi 2021 yılında nasıl alınır? Faturalı hatta kredi veren yerler neresidir ve hangi şekilde fatura üzerine nakit alınır işte tüm ayrıntılar.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Alma Yolları 2021

Son zamanlarda bankalardan kredi çekemeyen bir çok kişi bu yöntem sayesinde kredi kullanabilmektedir. Peki, Turkcell faturalı hatta kredinasıl alınır? Bunun için gerekli prosedür nedir ve kaç ay taksit yapılıyor işte sizler için tüm detayları araştırarak bu konumuzu hazırladık.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Turkcell faturalı hattı olan kişiler, bankalardan kredi çekemediğinden dolayı telefon bayilerinden cihaz alarak bunu faturaya yansıtıp aylık taksitlerle ödeyebilmektedir. İnternet üzerinden bir çok dolandırıcı "faturalı hattınıza kredi veriyoruz" diye insanları kandırmaktadır. Bu kişiler ön ödeme/kapora istemekte ve ön ödemeyi aldıktan sonra ortadan kaybolmaktadır. Size kredi çıkartacak hiç kimse ön ödeme alamaz, bu gibi kişilere kesinlikle itibar etmeyiniz uyarısında bulunarak bu işin nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız.

Faturalı hatta kredi konusunda göreceğiniz gibi faturalı hat üzerine siz de kredi alabilirsiniz. Eğer telefon operatörünüz Turkcell ve hattınız faturalı ise siz de faturanız üzerine cihaz alabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell bayisine giderek cihaz sorgulaması yapabilir ve akabinde istediğiniz cihazı faturanız üzerine "taksitli" bir şekilde alabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı ile faturanıze ek paketleri güncelleyerek alacağınız cihazı "kutusunu açmadan" bir telefon bayisine yada şahsa satışını yaparak nakit elde etmeniz mümkündür. Cihazın kutusunu açmasanız bile fiyat piyasaya göre değişeceğinden dolayı az da olsa zarar edebilirsiniz. Bu işi yapmadan önce alacağınız cihazı belirleyin, Turkcell bayisinden puan sorgulaması yaptırarak hangi cihazları alabileceğinizi öğrenin ve o cihazı sıfır olarak başka bir yere ne kadara satacağınızı ve zararınızı hesap ediniz. Hesaplarımıza göre 3500 TL'lik bir telefon aldığınızda 500 TL gibi bir zararınız olacaktır. 

İlginizi çekebilir: Turkcell müşteri hizmetleri

Ayrıca sizlere önerimiz kaliteli, bilinen markalı bir cihazı almanızdır. Turkcell marka yada bilinmeyen markaların satışı zor olduğundan dolayı bu cihazları elinizden çıkarmanız zor olabilir. Siz de acil paraya sıkıştıysanız, Turkcell faturalı hatta kredi yöntemini deneyebilir yada aşağıda bununan diğer para bulma yollarını inceleyebilirsiniz.

Acil para lazım

Senetle kredi

Yorum yap: