sponsorlu bağlantılar

Turkcell Numara Gizleme ve Açma Kodu 2019

Turkcell numara gizleme kodunu kullanarak siz de bir kişiyi numaranız gözükmeden arayabilirsiniz. Gizli numara kodunu yazarak anında numara gizleme veya açma yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Turkcell Numara Gizleme ve Açma Kodu 2019

2018-11-10 20:59:42

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 

 Cep telefonlarıyla günümüzde bir çok şey yapılabilmektedir. Telefonla bir yakınınızı arayarak konuşmak, oyun oynamak, mesaj atmak, internette gezinmek, e-kitap okumak gibi şeylerin yanı sıra siz de numaranızı gizleyerek bir kişiyi arayabilirsiniz. Turkcell numara gizleme nasıl yapılır diye merak eden bir çok kişi, bu sayfada yer alan numara gizleme kodunu kullanarak cep telefon numarasını gizleyebilir ve gizli numara ile arama yapabilir. Bu servisi ücretsiz olarak kullanabilir, açabilir veya kapatabirsiniz.

Turkcell Numara Gizleme Kodu

Turkcell operatör kullanıcıları için numara gizleme servisi tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu işlemi yapmak istiyorsanız arama yapılacak numaradan önce #31# tuşunu tuşladıktan sonra numarayı yazmalısınız. Yani örnek olarak #31#0532 123 45 67 numarasını çebirmeli ve bu şekilde gizli numaranızla arama yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan kodlama sadece bir defaya mahsus aradığınız numara için geçerli olacaktır. Eğer numaranızın sürekli olarak gizli kalmasını istiyorsanız bu defa Turkcell.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra "hesabım -> Ayarlarım -> Çağrı ayarlarım" menüsüne giderek numaranızı gizleyebilir veya gizlenmiş numaranızı açabilirsiniz.

Turkcell Numara Gizleme Açma

Daha önce gizli numaranızı açmak istiyorsanız Turkcell hesabına giriş yaparak buradan çağrı ayarlarım menüsünden gizli numaranızı açabilirsiniz. Ayrıca android telefonlardan uygulamalar -> ayarlar -> arama -> diğer ayarlar -> arayan kimliğini göster menüsüne gelecek gizli numaranızı telefon ayarlarından da açabilirsiniz. Turkcell numara gizleme veya numara açma işlemleri için bu sayfamızda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz olan Turkcell numara sorgulama sayfasına da göz atarak sizi arayan Turkcell numarasının kime ait olduğunu sorgulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Turkcell müşteri hizmetleri

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA