Turkcell Numara Sorgulama - Ücretsiz Numara Sorgula

Bilmediğiniz bir numara sizi aradığında siz de Turkcell numara sorgulama servisini kullanarak Turkcell numaradan isim sorgulama servisini kullanabilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama - Ücretsiz Numara Sorgula

Günümüzde mobil telefon kullanıcısı Türkiye'de 59 milyonu aşmış durumda. Telefon kullanıcıların en çok merak ettikleri şey ise yabancı bir numaradan gelen çağrının kime ait olduğudur. Geçtiğimiz yıllarda bir çok android ve ios programı sayesinde numara görüntüleme ücretsiz olarak yapılabiliyordu ancak BTK'nın engeli sonrasında bu programlar kullanılamaz hale geldi. Turkcell numara sorgulama işlemini ücretsiz yapmak isteyenlere kötü bir haberimiz var, numara sorgulama yapmak istiyorsanız belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Siz de aşağıda bulunan bilgileri inceleyerek numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.
 

Turkcell Numaradan İsim Sorgulama

Yabancı bir numara sizi arıyor ve numaranın kime ait olduğunu bilmiyor musunuz? O halde siz de Turkcell bilinmeyen numaralar servisi sayesinde numaradan isim sorgulaması yaparak sizi arayan kişinin kim olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Bir çok kişi özellikle bayanlar bilmediği yabancı numaralara telefon açmak istemeyebilir. Bu durumda numara sorgulaması yaparak çağrıya cevap verebilir veya reddedebilirsiniz. Hatta telefonu açmak istemediğiniz bir kişiyse bu numarayı cep telefonunuzdan engelleyebilir ve arayamamasını sağlayabilirsiniz. Peki numara sorgulaması nasıl yapılır ve ücreti nedir, gelin birlikte bunu da öğrenerek uygulayalım.

Turkcell bilinmeyen numaralar servisini kullanarak siz de bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu servi sadece Turkcell Rehber'de kayıtlı olan kişilerin bilgilerini kullanmaktadır. 3,49 TL karşılığında bu servisi kullanarak siz de numaranın kime ait olduğunu bilebilirsiniz. Bu servisi kullanmak istiyorsanız kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz Turkcell numarasını sms bölümüne yazdıktan sonra 2222'ye sms gönderebilir ve sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Numaranızı Turkcell Rehber'e eklemek için de REHBER AKTIF yazdıktan sonra 2200'a sms gönderebilirsiniz. Bu sayede sizi arayan kişiler numara sorgulama yaparak kim olduğunuzu öğrenebilirler. Eğer numaranızı rehberden silmek istiyorsanız REHBER IPTAL yazarak 2200'a sms göndererek rehberden adınızı sildirebilirsiniz. Bilinmeyen numaralar paketi satın alarak bir ayda 3 adet sorgulamayı 1,99 TL'ye gerçekleştirebilirsiniz. 

Örnek sms: 536 338 **** -> 2200
Ayrıca 11832 Turkcell bilinmeyen numaralar çağrı merkezini arayarak da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi alabilmek istiyorsanız Turkcell müşteri hizmetleri çağrı merkezini 7/24 arayabilirsiniz. 
Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Turkcell numara sorgulama işlemini gerçekleştirebilir ve merak ettiğiniz Turkcell numarasının kimin olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yorum yap: