Turkcell telefon kapalıyken arayanları öğrenme servisi (Kim Aramış)

Turkcell telefon kapalıyken arayanları görme servisi ile siz de sizi kim aramış hemen öğrenebilirsiniz.

Turkcell telefon kapalıyken arayanları öğrenme servisi (Kim Aramış)

Geçtiğimiz yıllarda beni kim aramış servisleri ücretsiz olarak kullanılabiliyordu. Cep telefonunuz kapsama alanı dışındayken, şebeke çekmiyorken, meşgulken ve Turkcell telefon kapalıyken arayanları görme servisleri artık ücretli olarak kullanılabiliyor. Siz de aşağıda yer alan bilgileri inceleyerek telefonunuz kapalı olduğunda sizi kimlerin aradığını SMS ile öğrenebilirsiniz.

 

Turkcell Beni Kim Aramış

Turkcell kim aramış servisini ücretli olarak kullanarak siz de sizi arayan cep ve sabit telefon numaralarını cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Kim Aramış servisini aylık 3,99 TL karşılığında, ulaşılmaz olduğunuzda "kimler aramış, kaç defa aramış" gibi soruların yanıtlarını SMS ile alabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır?

KIM yazdıktan sonra 2200'a SMS göndererek Turkcell Kim Aramış servisine aylık abonelik başlatabilirsiniz.

 

Sizi arayan numaraları gelen her SMS'te bir kerede en fazla 3 farklı telefon numarası ile ilgili bilgi verilir. Gelen SMS'lerde sadece telefon numarası ve arama tarihi bilgisi bulunacaktır. Ayrıca arayan her numaranın arama sayısı da SMS'te bilgi verilecektir. Sizi arayan numaranın daha fazla bilgisini SMS ile almak istiyorsanız Kim Aramış Ekstra aboneliği başlatabilirsiniz.

 

Turkcell Kim Aramış İptali

Turkcell kim aramış servisi iptal etmek istiyorsanız, IPTAL KİM yazarak 2200'a SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması'na giriş yaparak Ayarlar - Çağrı ayarlarım bölümünden veya turkcell.com.tr online işlemlerden kim aramış servisini kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

 

Tüm operatörler: Telefon meşgulken arayanı görme

 

Turkcell Kim Aramış Ekstra

Aylık 4,99 TL karşılığında kim aramış ekstra servisini satın alabilir, "kim ne zaman aramış, kaç kez aramış" gibi bilgilendirme SMS'leri alabilirsiniz. Turkcell Kim Aramış Ekstra servisi ile:

  • Rehberinizde olmada bile sizi arayan Turkcell abonesi ve Turkcell Rehber'de kayıtlı olan numaraların isim soyisim bilgilerini SMS olarak alabilirsiniz
  • Yetersiz bakiyeniz olsa bile mevcut bakiyenizle kullanabileceğiniz gün kadar ücret ödeyerek servisten yararlanabilirsiniz

 

Kim aramış ekstra aboneliği başlatmak için EKSTRA yazarak 2200'a sms gönderebilirsiniz.

 

Kim aramış ekstra aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL EKSTRA yazarak 2200'a SMS gönderebilir ve hemen iptal edebilirsiniz.

 

İLGİLİ:

ücretsiz numara sorgulama

Turkcell numara sorgulama

Yorum yap:

Kapat