Tüm Bankaların EFT Saatleri - GÜNCEL

EFT saatleri 2021 yılında tüm bankalar için değişiklik göstermektedir. EFT saatleri değişti mi, kalktı mı tüm soruların yanıtı bu sayfamızda.

Tüm Bankaların EFT Saatleri - GÜNCEL

 EFT ile bir bankadan farklı bir bankaya para göndermek isteyen kişilerin en çok merak ettiği şey banka EFT saatleri ait bilgileri olmaktadır. Biz de sizler için bankaların EFT saatlerini sitemiz üzerinde hazırladık ve sizlere paylaştık. Aşağıda yer alan banka linkleri aracılığıyla EFT saatlerini öğrenebilirsiniz. EFT para transferi nedir ve EFT hangi saatlerde yapılır? EFT (Elektronik Fon Transferi) farklı bankalar arasında para gönderme işlemine denilmektedir. Örnek olarak; EFT Ziraat Bankası ve Halkbank arasında yapılır. Yani aynı banka çatısı altında bir başka kişiye para gönderme işlemine EFT değil; havale denilmektedir. Bazı bankalar belli bir saat sonrasında (Genellikle 16:30'dan sonra) "geç eft" adı altında ekstradan eft ücreti alabilmektedir. Tüm bankaların eft gönderim ücretlerini aşağıdan kontrol edebilirsiniz. EFT, yukarıdaki saatler arasında, bankaların çalışma saatlerinde, havale ise 7/24 saat kısıtlaması olmaksızın yapılmaktadır. Siz de havale (aynı banka hesapları arasında para transferi, örn. Garanti Bankası'ndan farklı bir Garanti hesabına) yaparak istediğiniz zaman istediğiniz kişiye para yollayabilirsiniz. EFT ve havale yapmak için para göndereceğinizi kişinin bankada vadesiz TL hesabının olması gerekmektedir. Daha detaylı bankaların eft saatleri konusuna ulaşmak için aşağıdan bankanızı şeçebilirsiniz.

 

EFT Saatleri Değişti Mi?

EFT'nin yerini alacak olan FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) yani Kolay Adres ile para gönderme ile saat 17.00'a kadar EFT yapılması sınırı ortadan kalkmış oldu. Bir bankadan farklı bir bankaya 7/24 kesintisiz olarak para transferi yapmak istiyorsanız, siz de bankanızdan "Kolay Adres" ile para gönderebilirsiniz.

Kolay Adres ile para gönderimlerini ister IBAN numarasıyla, ister Kolay Adres'e tanımladığınız cep telefon, e-posta adresi, vergi numarası, T.C. numarası ile yapabilirsiniz. FAST ile nasıl para göndereceğinizi öğrenmek için bu sayfanın altında yer alan bankaların Kolay Adres ile para gönderme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

EFT Saatleri 2021

Bir bankadan farklı bir banka hesabına para göndermek isteyen bir çok kişi eft saatlerine takılmaktadır. Bundan dolayı siz de eft işlemine başlamadan önce bankanızın Eft saatine bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Hangi bankadan para yollayacaksanız listeden o bankanın eft gönderim saatini kontrol ederek paranızın gönderilip gönderilmeyeceğini öğrenebilirsiniz. Eft işlemi, Merkez Bankası'nın onayından geçtiğinden dolayı genellikle 5 ile 30 dakika arasında karşı hesaba geçmektedir. Yüksek limitli para transferlerinde bu süre uzayabilir. Hangi bankanın eft gönderim saatini merak ediyorsanız, aşağıdan o bankayı seçebilirsiniz. EFT, bir banka hesabından farklı bir banka hesabına para transfer işlemine denilmektedir. Akbank'tan Ziraat Bankası'na yapılacak para transferi Eft ile yapılır. Eft, havale ile çok kez karıştırılmaktadır; havale ise aynı banka içerisinde farklı bir hesaba para transfer işlemlerine denilir. Yani Akbank'tan farklı bir Akbank hesabına para transferinde havale işlemini kullanmalısınız. Havale 7 gün 24 saat yapılabiliyorken, eft sadece belirli saat dilimlerinde yapılmaktadır. Ayrıca aynı banka hesabında aynı kişinin para transferine de virman denilmektedir. Yani TEB'de yer alan farklı hesaplar arası para transfer işlemine virman denilmektedir. Tüm yapılan eft işlemleri Merkez Bankası onayından geçmektedir. Bundan dolayı işlemler 5 ile 30 dakika arasında onaylanıp karşı banka hesabına aktarılır.

 

Artık hafta sonu ve mesai saatleri dışında da para gönderebilirsiniz:

Tıklayın: Kolay adres para gönderme

 

EFT saatleri

Banka

EFT Saatleri

Akbank

09:00 – 17:00

Alternatif Bank

09:00 – 17:00

Albaraka Türk

09:00 – 17:00

Anadolu Bank

08:00 – 17:15

Burgan Bank

09:00 – 16:30

Denizbank

08:00 – 16:30

Qnb Finansbank

09:00 – 17:00

Garanti

09:00 – 17:15

Halkbank

08:00 – 17:15

HSBC

09:00 – 17:00

İNG

08:30 – 17:15

Kuveyt Türk

09:00 – 17:20

ODEABANK

08:30 – 17:00

Şekerbank

09:00 – 17:15

TEB

09:00 – 17:15

İCBC

08:30 – 17:00

Türkiye Finans

09:00 – 17:15

İş Bankası

09:00 – 17:00

Vakıfbank

09:00 – 17:15

Yapı Kredi

09:00 – 16:45

Ziraat Bankası

08:30 – 17:00

 

Bu sayfadan:

 • Eft saatleri ve eft ücretleri,
 • Eft nedir?
 • Eft ve havale ne zamanlar gönderilir?
 • Hafta sonu ve bayramlarda eft yapılır mı?
 • Eft ne zaman hesaba geçer?
 • Eft ve havale arasındaki fark nedir?
 • Ziraat Bankası, Akbank, Garanti, İNG, TEB, İş Bankası ve diğer bankaların eft saatleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Banka çalışma saatleri

 

Akbank Eft Saatleri

Denizbank eft saatleri

Finansbank eft saati

Garanti Eft saatleri

Şekerbank eft saati

Odeabank

Teb eft saatleri

İş Bankası eft saati

Halkbank EFT Saatleri

Hsbc Eft saatleri

İNG Bank eft saatleri

İCBC Eft saatleri

Vakıfbank Eft Saatleri

Yapı Kredi

Ziraat Bankası


Ziraat Bankası Eft Saatleri

Devlet bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Ziraat Bankası hesabınızdan EFT yapmak istiyorsanız, siz de saat 09:00 ile 17:00 arasında eft işlemini yapabilirsiniz. Saat 16:30'dan sonra Ziraat Bankası "geç eft" adı altında ekstradan komisyon ücreti almaktadır. Bu saatten önce eftnizi yapmaya dikkat ediniz. Ziraat Bankası internet ve mobil şubeden yapılan eft işlemlerinde 4.50 TL komisyon ücreti almaktadır. Banka gişesinden yapılan eft'lerde asgari 55 TL, azami 500 TL eft ücreti alınacaktır. Siz de haftaiçi mesai günlerinde saat 09.00 itibariyle eft işlemlerinizi yaparak paranızı gönderebilirsiniz.

 

Akbank Eft Saati

Akbank hesabınızdan para transferi yapmak istiyorsanız havale işlemini 7/24, eft işlemini ise 09:00 - 16:30 arasında yapabilirsiniz. Ayrıca saat 16:30'dan sonra 17:15'e kadar "geç eft" işlemi ile de eft ile para yollayabilirsiniz. Akbank şubesinden yapılan EFT işleminde asgari 75 TL, azami 750 TL işlem ücreti alınıyorken, Akbank internet şubesi (https://www.akbank.com) veya mobil şubeden yapılacak eft işleminde ise 6.75 TL komisyon alınmaktadır.

 

Garanti Eft Saatleri

Garanti Bankası eft saatleri 09:00 - 17:15 arasında yapılabilir. Garanti'de havale işlemlerini 24 saat yapabilirsiniz. Garanti'de eft günlük bireysel gönderim üst limiti 250.000 TL'dir. Garanti ATM'lerinden yapılan EFT'lerde asgari 18 TL, azami 20 TL eft ücreti alınıyorken, Garanti internet şubesi yada mobil şubeden yapılan para transferinde 6.75 TL komisyon ücreti alınmaktadır. İnternet şubeden yapılan geç eft'lerde ise 9.75 TL işlem ücreti alınacaktır.

 

TEB Eft Saatleri

2019 yılında TEB hesabınızdan farklı bir banka şubesine para yollamak için eft'yi kullanacaksanız, 09:00 - 17:15 saatleri arasında yapabilirsiniz. TEB internet bankacılığına veya TEB / CepteTeb mobil şubesine giriş yaparak EFT işlemlerinizi belirli saatler arasında yapabilir ve hemen paranızı istediğiniz kişiye anında yollayabilirsiniz.

 • Teb internet/mobil eft ücreti: 5.4 TL
 • Cepteteb geç eft ücreti: 7.5 TL

 

Vakıfbank Eft Saatleri

Vakıfbank aracılığıyla yapacağınız eft işlemlerini saat 09:00 - 17:15 arasında yapabilirsiniz. Saat 16:44'den sonra yapılacak eft'ler için "geç eft" ücreti uygulanacaktır.

 

İNG Bank Eft Saatleri

İNG'den eft yapmak istiyorsanız siz de saat 09:00 - 17:15 saatleri arasında eft yapabilirsiniz. İNG ücret bilgisi sayfasından EFT bölümüne giderek tüm eft işlemleri hakkında güncel fiyatlandırma bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

 • İNG mobil/internet eft ücreti: 6.75 TL

 

İş Bankası Eft Saati

Türkiye İş Bankası'nda saat 08:30 - 17:00 arasında eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası bireysel hesaplarda günlük eft limiti 100.000 TL olarak uygulanmaktadır. İş Bankası şubesine giderek daha yüksek komisyon ücreti ödemek yerine siz de İş Bankası'nın internet şubesi (https://www.isbank.com.tr/) veya mobil şubesini kullanabilir ve daha uygun komisyon ile eft işleminizi yapabilirsiniz.

 • İş Bankası internet/mobil eft ücreti: 6.5 TL
 • Geç eft: 9.5 TL
 • Şubeden eft ücreti: 70 TL - 650 TL arasında
 • ATM'den yapılacak eft ücreti: 16 TL

 

Kuveyt Türk Eft Saatleri

Katılım bankaları arasında hizmet vermeye devam eden Kuveyt Türk'te eft ile para yollamak için siz de saat 09:00 ile 17:20 arasında yapabilirsiniz. Kuveyt Türk'ün en büyük özelliği ise eft ve havale işlemlerini internet şubesinden veya mobil şubeden yaparsanız ücret ödemiyorsunuz.

 • Kuveyt Türk internet şube eft ücreti: Ücretsiz
 • Kuveyt Türk mobil şube eft ücreti: Ücretsiz

 

Eft ve Havale Arasındaki Fark Nedir?

Havale ve eft işlemlerinin her ikisi de elektronik olarak yapılmaktadır. Bir kişinin para transferi yapabilmesi için eft yada havale işlemi yapması gerekmektedir. Eft'nin açılımı elektronik fon transferidir ve bir bankadan farklı bir bankaya para gönderme işlemidir. Yani Ziraat Bankası'ndan Garanti Bankası'na yapılan para transfer işlemlerinde eft kullanılması gerekmektedir. Havale ise bir banka içerisinde farklı hesaplara yapılan para transfer işlemlerine denilmektedir. Eft işlemlerinizi yukarıda yer alan eft saatlerinde, hafta içi iş günlerinde yapabilirsiniz.

 

Yanlış Hesaba EFT Yaptım, Ne Yapmalıyım?

Yanlış hesaba gönderilen eft hatalarını anında bankanıza bildirmeniz ve paranın iade edilmesi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Banka, hesap sahibiyle iletişime geçerek paranın iadesini isteyecektir. Eğer karşı taraf parayı yollamaz ise bu durumda bankadan dilekçe alarak dava açmanız ve paranızı iade edilmesini talep edebilirsiniz. En doğru bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yanlış hesaba eft yaptım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Cumartesi, Pazar, resmi tatillerde, bayram günlerinde yani Merkez Bankası’nın kapalı olduğu günlerde Eft yapılamaz.

 

EFT Kaç Dakika Sonra Karşı Hesaba Geçer?

Eft işlemi yapıldıktan sonra genellikle 10 - 15 dakika içerisinde karşı hesaba geçmektedir. Ancak bazı yoğunluk durumlarında bu süre uzayabilir. Ayrıca yasadışı bir para transferi Merkez Bankası tarafından tespit edilmesi halinde de transfer işlemi askıya alınmaktadır. Böyle bir durumda para transferi yaptığınız bankanızla iletişime geçerek eftnin durumu hakkınde bilgi alabilirsiniz.

 

Geç EFT nedir, kaça kadar yapılır?

Bankalar, para transferlerinde daha yüksek ücret alabilmek için gündüz yapılan eft dışında "geç eft" adı altında daha yüksek gönderim ücreti almaktadır. Geç eft saati ise bazı bankalarda 16:00'dan sonra bazı bankalarda ise 16:30'dan 17:30'a kadar kabul edilmektedir. 

 

EFT Hangi Günlerde Yapılır?

EFT, resmi tatil günleri ve hafta sonları dışında hafta içi mesai saatleri arasında yapılabilir. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü siz de eft işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 1 Ocak Yılbaşı günleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gibi resmi bayram ve tatillerde eft yapılamaz. Bu günlerde siz de havale ile para transferinizi yapabilirsiniz.

 

Başka Bankaya Havale Yapılır Mı?

EFT ile farklı bir bankaya para transferi yapılabiliyorken, havale yapamazsınız. Havale, aynı banka içerisinde farklı kişilerin hesapları arasında yapılan para transferlerine denilmektedir. Yani başka bankaya para yollayacaksanız bunu eft ile yapmak zorundasınız. Aynı bankadan aynı bankaya para yollamak için de havale seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

 

EFT En Kolay Nasıl Yapılır?

Eft bir çok farklı yolla yapılabilmektedir. Bunlar arasında banka şubesinden, müşteri hizmetlerinden, ATM'den, internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan. Ancak bunlar arasında en kolay ve pratik olanları ise mobil bankacılık ile internet bankacılığıdır. Siz de internet şubenize giriş yaparak Para Transferi -> EFT seçeneğine gelerek karşı hesabın İBAN veya hesap bilgilerini ve gönderilecek para miktarını seçerek para yollayabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan yapılan EFT işlemlerinden daha düşük komisyon ücreti alınmaktadır. Bazı bankaların internet şubelerine özel olarak eft ücreti de alınmamaktadır.

 

EFT Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?

Bazı yoğunluk durumlarında paranın karşı hesaba geçmesi saatleri bulabilmektedir ancak bu olağandışı bir durumdur. Eğer eft işleminiz 2-3 saati geçmesine rağmen para yollayacağınız kişiye ulaşmadıysa bu durumda bankanızla iletişime geçerek eftnin son güncel durumu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer eft karşı hesaba geçmediyse iptal edebilir ve tekrardan eft yapabilirsiniz. Olası bir sistemsel hata varsa müşteri temsilcisine durumu bildirmeniz halinde düzeltilerek işleminiz sıraya konulacaktır. Eğer eft işlemi karşı bankaya bildirildiyse iptal işlemi yapamazsınız.

 

EFT Nasıl İptal Edilir?

Herhangi bir nedenle yaptığınız eftyi iptal etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Eğer eft işlemi karşı bankanın eft işlem havuzuna düştüyse eftnizi iptal edemezsiniz. Eğer yanlış bir hesaba para yolladıysanız veya yolladığınız paranın haksız olarak karşı hesaba gittiğini düşünüyorsanız hukuki yollar ile paranızı alabilirsiniz ancak bankaların bu durumda yapacağı bir şey yoktur. Eğer yanlış bir hesaba para yolladıysanız bankanızla iletişime geçerek durumu bildirebilir ve paranın belli bir süre bloke edilmesini sağlayabilirsiniz fakat hesap sahibinin rızası olmadan para tekrardan banka tarafından size verilemez.

 

EFT yerine siz de cebe havale yada havale seçenekleriyle para transfer işlemlerinizi resmi tatil günlerinde de yapabilirsiniz. Eft işlemleri Merkez Bankası’nın onayından geçtiğinden dolayı normal şartlarda 5-20 dakika arasında para karşı hesaba geçecektir. Konumuzu toparlayacak olursak, eft farklı bankalar arasında para gönderme işlemini kapsarken, havale ise aynı banka hesapları arasında yapılan para alışverişidir. Siz de eft ile para yollamak istiyorsanız öncelikle eft saatlerini kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca, eft gönderirken daha uygun komisyon ile bankanızın internet şubesi veya mobil şubesini kullanabilirsiniz. Banka şubesinden, ATM'lerden veya müşteri hizmetlerinden yapacağınız eft işlemlerinde bankanın komisyon ücreti daha yüksek olacaktır. Bazı yoğunluk durumlarında eft gönderimi 1 saate kadar uzayabilir. Eğer eft işleminde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bankaya giderek ya da müşteri temsilcisini arayarak durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgiler ile bankaların EFT saatleri ile ilgili güncel bilgileri öğrendiniz. Sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum bölümüne iletebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 

Eft ücreti almayan bankalar

Hafta sonu eft olur mu?

 

Ziraat kolay adres tanımlama

Yapı Kredi kolay adres tanımlama

İş Bankası kolay adres tanımlama

Akbank kolay adres tanımlama

 

Sosyal Medyada Paylaş

Ne Demişler?

20 yorum yapılmış

Kamil
Kamil

çok teşekkür ediyorum eft saatleri sayesinde saat kaç arasında para göndereceğimi öğrendim

2020-05-28 17:21:25 -
Necati Öztürk
Necati Öztürk

Kredibankalar.com'u takip ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

2020-06-01 12:45:37
İrem SAK
İrem SAK

merhaba, Akbank EFT işlemini kullanarak EFT saatleri içerisinde para gönderdim. Yarım saat olmasına rağmen karşı hesaba geçmemiş ne yapmam gerekiyor?

2020-05-28 12:38:55 -
Necati Öztürk
Necati Öztürk

merhabalar, bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

2020-06-01 12:45:16
Yaşar
Yaşar

eft saatleri korona virüsten dolayı değişmedi sanırım...

2020-05-19 17:18:09 -
Necati Öztürk
Necati Öztürk

Hayır Yaşar bey, bir değişiklik olmadı.

2020-06-01 12:45:58
Mahmut
Mahmut

Akbank'tan saat 12:00'da eft yaptım 1 saat geçmesine rağmen eft yapılmadı. Eft saatleri öğle arasında da mı yapılmıyor?

2019-10-28 12:27:06 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhabalar Mahmut Bey, bazı durumlarda yapılan EFT, Merkez Bankası kontrolü sırasında işlem sırasına takılabilmektedir. Yarım saat daha bekledikten sonra bankanızla iletişime geçerek bir sorun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

2019-10-28 12:39:41
Ahmet Özturan
Ahmet Özturan

eft saatleri 2020 yılında da mı aynı olacak?

2019-10-26 12:53:36 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

2020 EFT saatleri de büyük bir olasılıkla bu sayfada yer alan eft saatleri gibi olacaktır. Sayfamızı takip ederek siz de tüm bankaların güncel eft saatlerini öğrenebilir ve para transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

2019-10-28 12:40:28
Yasin
Yasin

akbank eft saatlerini göremedim bilgilendirme yaparmısınız, öğlen eft yapılıyor mu?

2019-07-20 12:30:58 -
Kredi Bankalar
Kredi Bankalar

Yasin bey sayfamızda bulunan "eft saatleri" tablosunda Akbank eft saatleri de bulunmaktadır. Akbank'ın eft saatleri 09:00 - 17:00 arasında yapılmaktadır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

2019-07-20 15:07:33
Ahmet Yurdakul
Ahmet Yurdakul

Artık sadece eft saatlerinde değil, normal eft saatleri dışında da para transferi yapılsın!

2019-07-08 23:10:04 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhabalar Ahmet bey, şikayetinizi BDDK'ya gönderebilirsiniz.

2019-07-09 14:35:52
Hasan Basn
Hasan Basn

eft saatleri arasında para transferi yaptım 1 gün geçti para düşmedi hesaba ziraat bankası'ndan akbank'a

2019-07-05 18:38:17 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Hasan bey merhaba, bazen teknik sorunlardan dolayı eft gönderimi aksayabilmektedir. Siz de bankanızla irtiabat kurarak sorunu çözebilirsiniz.

2019-07-09 14:36:45
Halil Yaşar
Halil Yaşar

eft saatleri içerisinde havale yapılıyor mu? Havale de mi aynı saatlerde oluyor

2019-07-01 13:26:19 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Halil bey merhabalar, havaleyi zaman kısıtlaması olmaksızın 7/24 yapabilirsiniz.

2019-07-01 13:28:30
Ahmet Yurdakul
Ahmet Yurdakul

Halkbank'tan Ziraat Bankası'na yaptığım eft işlemi niye tam 4 saat sonra onaylandı!!!

2019-05-12 15:59:49 -
UĞUR İNCE
UĞUR İNCE

Geçen gün Garanti'den 100 bin tl eft yapmak istedim ancak günlük eft limitinin 30 bin lira olduğu hatayla karşılaştım.

2019-05-12 15:24:49 -
Tülay Bozkurt
Tülay Bozkurt

Akbank'tan saat 10:35'de eft yaptım ancak 20 dakika sonra eft işlemi onaylandı, çok yavaş çalışan bir banka.

2019-05-10 12:24:49 -
Halil Öztürk
Halil Öztürk

Gün içerisinde saat 10:15'de İş Bankası'ndan eft'mi yaptım ancak eft tam 3 saat sonra karşı hesaba geçti...

2019-05-08 16:11:16 -
 mahmut tersyatar
mahmut tersyatar

süper zeka

2019-02-06 13:00:28 -
mahmut tersyatar
mahmut tersyatar

eft saatleri 2019 yılında da bu saatlerde olacak gibi anlaşılan...

2018-12-07 22:42:45 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

bu sayfadaki bilgileri soruyorsanız, bankaların eft saatleridir beyefendi. karşı bankaya para transferi yani eft yapacağınız zaman bu saatler içerisinde eft işleminin yapılması gerekmektedir, aksi taktirde eft diğer güne aktarılır.

2018-10-18 12:02:12 -
sefil bilo
sefil bilo

bu ne

2018-10-18 08:01:06 -
Ali
Ali

2019 yılında eft saatleri sanırım aynı şekilde devam edecek...

2018-10-06 12:57:52 -
uğur ince
uğur ince

Eft saatleri içerisinde eft yapmama rağmen banka iptal etti, müşteri hizmetlerini aradığımda ise bazen böyle sorunların olabildiğini söylediler ibanla eft yolluyoruz yine sıkıntı yaşıyoruz çok saçma, en iyisi bitcoin bence...

2018-07-31 14:58:34 -
Ahmet Para
Ahmet Para

merhabalar, ben eft saatleri içerisinde akbank'tan ziraat bankası'na eft yaptım ama eft yarım saat sonra düştü, yani eft saatlerine uyarak ve güvenerek acil para transferlerinde buna pek aldırmayın. bankalar bazı yoğunluk anlarında eft saatleri içerisinde bile olsa geç yollayabiliyor, bence havale işlemi daha hızlı ve pratiktir.

2018-07-31 14:22:29 -

reklamı kapat