sponsorlu bağlantılar

Denizbank Pos Destek Telefon Numarası

Sizde Deniz Pos sahibiyseniz Denizbank pos destek hattını arayarak 7/24 destek alabilirsiniz. İşte Denizbank'ın pos cihazı kullanan müşterilerine özel olarak oluşturduğu çağrı merkezi.

sponsorlu reklamlar

2018-05-05 20:47:29

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Denizbank, üye işyerlerine özel olarak hizmet veren Denizbank pos destek hattını 7/24 istediğiniz zamanda arayarak pos cihazınız hakkında tüm detaylı bilgileri alabilir ve destekte bulunabilirsiniz. Pos destek hattını arayarak üye işyerinize özel kullandığınız Deniz Pos cihazı hakkında gereken bilgilendirmeleri müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

DENİZBANK POS DESTEK HATTI

444 0 802

444 0 802 numaralı Deniz Pos Destek hattını istediğiniz zaman arayabilir ve pos cihazınız hakkında yardımı bankanın ilgili biriminden alabilirsiniz. Denizbank pos arıza telefon numarası için de yukarıda yer alan numarayı arayabilir ve arıza kaydı oluşturduktan sonra banka yetkilileri en kısa zamanda teknik personelini yönlendirecektir. Pos cihazınızla alakalı tüm soru ve sorunları anında çözebilmek için 444 0 802 numaralı pos destek hattını arayabilirsiniz. Denizbank'ta bir çok farklı alana özel pos cihazı bulunmaktadır, bunlar ise "Kolay Pos, Kolay Pos yazarkasa, yazarkasa pos, standart pos, mobil pos, sanal pos, bonus pos, toptan pos, üretici pos, doktor pos, mail order, temassız pos, ortak pos" ile sıralayabiliriz. Sizde Denizbank'tan pos cihazı almak istiyorsanız Deniz Pos internet adresinden (https://www.denizpos.com) başvurunuzu yapabilir ve pos cihazınızı anında alabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA