Denizbank POS Destek Hattı

Denizbank pos destek hattı kurumsal iletişim numarası 444 08 02 çağrı merkezini arayarak pos cihazınızla alakalı tüm sorunlar için destek alabilirsiniz.

Denizbank POS Destek Hattı

Denizbank pos destek hattını 7/24 istediğiniz zamanda arayarak pos cihazınız hakkında tüm detaylı bilgileri alabilir ve destekte bulunabilirsiniz. Pos destek hattını arayarak üye işyerinize özel kullandığınız Deniz Pos cihazı hakkında gereken bilgilendirmeleri müşteri temsilcisinden alabilirsiniz.

Denizbank Pos Destek Numarası

444 0 802

444 0 802 numaralı Deniz pos destek hattını istediğiniz zaman arayabilir ve pos cihazınız hakkında yardımı bankanın ilgili biriminden alabilirsiniz. Denizbank pos arıza telefon numarası için de yukarıda yer alan numarayı arayabilir ve arıza kaydı oluşturduktan sonra banka yetkilileri en kısa zamanda teknik personelini yönlendirecektir. Pos cihazınızla alakalı tüm soru ve sorunları anında çözebilmek için 444 0 802 numaralı pos destek hattını arayabilirsiniz. Denizbank'ta bir çok farklı alana özel pos cihazı bulunmaktadır, bunlar ise "Kolay Pos, Kolay Pos yazarkasa, yazarkasa pos, standart pos, mobil pos, sanal pos, bonus pos, toptan pos, üretici pos, doktor pos, mail order, temassız pos, ortak pos" ile sıralayabiliriz. Sizde Denizbank'tan pos cihazı almak istiyorsanız Deniz Pos internet adresinden (https://www.denizpos.com) başvurunuzu yapabilir ve pos cihazınızı anında alabilirsiniz.

DenizPOS Uygulaması

Üye işyerlerine özel olarak kullanıma sunulan DenizPOS uygulaması ile, pos işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank, DenizPos uygulaması ile işletmeleri nhayatını kolaylaştırıyor. Denizbank'ın sağladığı avantajlardan yararlanmak için DenizPOS uygulamasını indirebilirsiniz.

Denizbank İOS sayfası için tıklayın.

Denizbank Android sayfası için tıklayın.

Denizbank POS Uygulaması Özellikleri

  • İstediğiniz an, istediğiniz yerden kullandığınız POS’la ilgili taleplerinizi mobil uygulama üzerinden iletebilirsiniz.
  • POS cihazınızla ilgili ekstre ve rulo talebi işlemlerini tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Erken bloke çözümlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Blokede bekleyen paranızı vadesi gelmeden kullanabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
  • Uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz “Hangi POS Bana Uygun” bölümü, iş yeriniz için kullanmanız gereken POS cihazı seçeneklerini sunar.
  • DenizBank müşterisi olmanız fark etmeksizin Deniz POS mobil uygulama üzerinden yeni POS talebinde bulunabilirsiniz.
  • “Genel Duyurular ve Kampanyalar” bölümü sayesinde en güncel kampanya ve duyuruları anında öğrenebilirsiniz.
  • 4440802 numaralı DenizBank POS destek hattı 7/24 POS cihazınızla ilgili soru ve sorunlarınızı iletebileceğiniz hattır. POS arızalarınızı ister bu hattı arayarak isterseniz de Deniz POS uygulaması üzerinden iletebilirsiniz.

DenizPos uygulamasını cep telefonunuza indirerek giirş yaptıktan sonra dilerseniz pos cihazınızla alakalı sorunları uygulama üzerinden destek bölümünden Denizbank'a iletebilirsiniz. Denizbank pos destek numarasını arayarak 7/24 pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

> Sanal pos veren firmalar

Yorum yap: