Garanti Bankası Pos Destek Hattı

Garanti Bankası POS cihazınızla alakalı sorun mu yaşıyorsunuz? O halde hemen Garanti Bankası pos destek hattını arayabilir, çağrı merkezinden canlı destek alabilirsiniz.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

 Garanti Bankası Pos destek hattı ile sizde istediğiniz zaman müşteri hizmetlerinden canlı destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat Pos cihazınızla alakalı sorunları çözebilmek için bu sayfada yer alan Garanti pos destek telefon numarasını arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Pos Destek Hattı

444 0 339

 

 

Yukarıda belirtilen Garanti pos destek hattını istediğiniz zaman, 7/24 arayabilir ve her türlü pos cihazınızla alakalı sorunlara çözüm üretebilirsiniz. Garanti Bankası pos cihazı sayesinde Türkiye ve dünyanın her yerinde kullanılan American Express, MasterCard, Visa, Diners Club, Discover, CUP, JGB logolu kredi kartlarına satış gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak pos hesap hareketlerini kontrol edebilir, posta biriken parayı görüntüleyebilir, isterseniz hesaplara aktarım yapabilirsiniz. Garanti Bankası'nda hesabınız varsa hesabınızın olduğu bankaya giderek, hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası şubesine giderek pos cihazı başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası pos destek hattı arayabilir, her türlü bilgilere anında çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca tüm güncel bilgilere ulaşabileceğiniz garantiliisler.com.tr sayfasını ziyaret edebilir, Garanti Bankası pos cihazları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap:

reklamı kapat
Kapat