İş Bankası POS Destek (0850 724 7 767)

İş Bankası pos destek hattı ile üye işyerlerinin POS ile ilgili sorunlarını çözmektedir.

İş Bankası POS Destek (0850 724 7 767)

Türkiye İş Bankası, üye iş yerlerine sunduğu hızlı çözümler ile pos cihazı kullanan kobilere özel hat üzerinden destek vermektedir. İş Bankası pos destek telefon numarası nedir diye araştırma yapan kullanıcılarımıza özel olarak bu sayfamızı hazırladık. Dilerseniz İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını deneyebilir yada direk pos destek hattını arayarak pos cihazı ile alakalı sorunlarınızı giderebilirsiniz.
 

İş Bankası Pos Destek Hattı

0850 724 7 767

İş Bankası POS destek hattı 0850 724 7 767 numarası ile üye işyerlerinin POS desteğini ve her türlü sorununu çözüyor. 7 gün 24 saat aktif olarak üye işyerlerinin POS sorunları hakkında tüm sorunları çözmek için siz de İş Bankası'nın pos destek numarasını arayabilirsiniz. POS cihazınız üzerinde bulunan hata kodunun hangi anlama geldiğini öğrenmek istiyorsanız, hata kodları sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

İş Bankası Üye İşyeri Olmanın Faydaları Nelerdir?
• Tahsilatlarınızı nakit yerine Visa/Mastercard/JCB/American Express/UnionPay/Troy logolu kartlarla yaparsınız.
• Kart kabul ederek, nakit ödeme yapmama rahatlığını tercih eden müşterilere hizmet verebilir ve böylece yeni müşteri portföyü kazanırsınız.
• Kredi kartı veya banka kartı kullanan müşterilerinizin memnuniyetini artırırsınız.
• İşlem hacimlerinizde yükselme görürsünüz.
• Nakit tahsilatın taşıdığı, kasada para bulundurma maliyeti ve hırsızlık, kaybolma gibi riskleri minimize edebilirsiniz.
• Para üstü ve bozuk para sıkıntılarıyla karşılaşmamış olursunuz.
• Gerçekleştirdiğiniz kartlı işlemleri, posta ile gönderilen hesap özetleri ile takip edebileceğiniz gibi, elektronik ortamda sunulan raporlarla da izleyebilirsiniz.
0850 724 7 767 numarasını 7/24 arayarak pos cihazınız ile alakalı sorunları çözebilirsiniz.
• Kartlı alışverişlerde kullanacağınız POS cihazları ve diğer ürünler Bankamızca sağlanmakta olup, Yeni Nesil ÖKC – Yazarkasa POS cihazının yazarkasa cihazı tedarik eden firmalardan üye işyerlerimiz tarafından satın alınılması gerekmektedir.
Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'ler ile Belirlenen Taksit Sınırlandırmaları:
*Mal veya hizmet alımı sonrası kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarında taksitlendirme süresi 12 ay ile sınırlandırılmıştır.
*Havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde taksitlendirme süresi 9 aydır.
*Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında taksitlendirme süresi 6 ay olarak belirlenmiştir.
*Kuyum sektöründe faaliyet gösteren üye işyerlerimizde kuyum ile ilgili harcamaların azami taksit sayısı 4 aydır.
*Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt alımlarında, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, alkollü içecek, kozmetik ve ofis malzemesi satışlarında taksit uygulaması bulunmamaktadır.
 *Hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında da taksit uygulaması bulunmamaktadır.
 

Bu konu aracılığıyla sizde İş Bankası pos destek telefon numarasından çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bireysel müşteriler için hazırladığımız İş Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma konumuza da göz atabilirsiniz.

En iyi sanal pos firmaları

Ücretsiz pos veren bankalar

Yorum yap:

Kapat