sponsorlu bağlantılar

Qnb Finansbank Pos Destek Hattı

Qnb Finansbank Pos Destek Hattını 7/24 arayarak pos cihazınızla alakalı sorunları anında çözebilirsiniz. Sizde Finansbank pos destek telefon numarasını merak ediyorsanız bu sayfamıza bakabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-07 14:09:42

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Qnb Finansbank Pos Destek Hattı, Finansbank'ın üye işyerlerine özel olarak sunduğu çağrı merkezi hizmetidir. Sizde Finansbank pos destek telefonunu 7/24 istediğiniz zamanda arayarak pos cihazınızla alakalı tüm soruları sorabilir ve müşteri temsilcisi aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Pos cihazları, işyerlerinde kredi kartı yada banka kartı alışverişlerinde kullanılan ve pek çok avantajı içinde barındıran teknolojik aletlerdir. Sanal paraların kullanımı artmasıyla beraber artık insanlar nakit para taşımaz olmuş ve kredi kartlarının önemi de günümüzde yükselmiştir.

Bakınız: Akbank pos destek numarası

FİNANSBANK POS DESTEK HATTI

0850 222 1 900 numaralı Qnb Finansbank pos destek çağrı merkezini arayarak tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz. Yapılması gereken şey ise istediğiniz işlemin menüsünü tuşlamak yada sesli komut sistemine yanıt vermek olacaktır. Şarj problemi, görüntü kaybı, pos arızası, bağlantı problemleri, cihaz kartı okumaması, ekstre işlemleri ve her türlü desteği alabilmek için bu numarayı arayabilirsiniz. Finansbank'ta pek çok farklı pos cihazı bulunmaktadır bunlar "Finans Pos, Finans adsl pos, Finans mobil pos, temassız pos" olmak üzere farklı modüllerde pos cihazları vardır.

İLGİLİ: Ücretsiz pos cihazı veren bankalar

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA