sponsorlu bağlantılar

TEB Pos Destek Hattı

İşyerinizde Teb pos cihazı kullanıyor ve sorun yaşıyorsanız Teb destek hattını arayabilir, çağrı merkezinden canlı olarak pos cihazınızla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-06-02 21:09:22

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Teb pos destek hattı telefon numarası ile, pos cihazı olan işyeri sahipleri anında çözüm bulabiliyor. Siz de Teb pos destek çağrı merkezini istediğiniz zaman arayabilir, pos cihazınızla alakalı sorunları anında çözüme kavuşturabilirsiniz.

TEB POS DESTEK

0216 635 6512

Yukarıda belirtilen TEB Bankası'nın pos destek numarasına istediğiniz zaman ulaşabilir, pos cihazınızla alakalı meydana gelen arıza, pos hesap, mutabakat sorunları, sanal pos işlemleri, rulo talepleri ve pos ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi bu numaradan müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. TEB'den pos başvurusu yapmak ve kampanyalara göz atmak istiyorsanız https://www.teb.com.tr/tebpos adresine göz atabilirsiniz. İlgili sayfaya gittikten sonra başvuru yapmak istiyorsanız "Hemen pos başvurusu yapın" menüsüne tıklayabilir, pos cihazı başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

İlgili: Teb müşteri hizmetleri direk bağlanma

Ayrıca Teb pos destek hattı yanı sıra, Pos iletişim formu sayfasına da girerek pos cihazıyla alakalı bankaya form aracılığıyla e-posta gönderebilirsiniz. TEB'de ortak pos, dcc pos, sanal pos, pos plus+, yazarkasa pos, sabit ücretli pos, bonus pos, döviz pos gibi pos cihazlarını alabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA