sponsorlu bağlantılar

Vakıfbank Pos Destek Telefon Numarası

Vakıfbank'ın işyerlerine sunduğu pos cihazları oldukça kullanışlı olmasına rağmen bazı durumlarda Vakıfbank pos destek hattını pos cihazı sahipleri aramak istemektedir. Sizde bu numaradan her türlü desteği anında alabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-07 22:43:25

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Vakıfbank'ın kobi müşterilerine özel olarak sunduğu Vakıfbank pos destek hattı sizler için 7/24 hizmete açıktır. Dilediğiniz zamanda pos destek hattını arayarak pos cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunlara anında çözüm bulabilir yada aklınızdaki soruları sorabilirsiniz.

VAKIFBANK POS DESTEK

Eğer sizin de Vakıfbank pos cihazınızda herhangi bir arıza olduysa hemen 0212 473 60 54 numaralı pos destek hattını arayabilirsiniz. Ayrıca sanal pos işlemleri için de bu numarayı aramak yeterli olacaktır. Sizde Vakıfbank pos destek numarasını arayabilir, pos cihazınızla alakalı her türlü soruyu müşteri hizmetlerine yöneltebilirsiniz. Kart okumama, cihaz arızası, internet bağlantı problemleriyle ilgili teknik destek alabilirsiniz.

İlgili haber: Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA