Yapı Kredi POS Destek Hattı (444 0 448)

Yapı Kredi POS destek hattı numarasını 7/24 arayabilir, Yapı Kredi kurumsal müşteri hizmetlerinden pos sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Yapı Kredi POS Destek Hattı (444 0 448)

 Yapı Kredi Bankası, ülkemizde bir çok üye işyeriyle en fazla pos cihazı olan bankalar arasında yer almaktadır. Sizde Yapı Kredi'nin üye işyeri ve pos cihazını kullanan birisiyseniz, Yapı Kredi pos destek hattı iletişim numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve pos cihazı ile alakalı arıza bildirimi yada diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Destek

444 0 448

444 0 448 veya 0850 222 0 448 numaralı Yapı Kredi pos destek hattını 7/24 arayabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcisi sizin pos cihazınızla alakalı sorulara anında çözüm üretecektir. Bu numarayı arayarak pos cihazıyla alakalı arıza bildirimi, gün sonu işlemleri, pos cihazı kullanımlarına dair genel bilgiler, sanal pos başvurusu gibi işlemler ve bunlara benzer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'na pos cihazı başvurusu yapmak istiyorsanız yine bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi'de 3 tür farklı pos cihazı kullanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca Yapı Kredi iletişim formu sayfasından form doldurarak tüm sorun ve isteklerinizi Yapı Kredi'ye iletebilirsiniz.

Bunlar Şahıs firmaları için pos cihazı, Ticari firmalar için pos cihazı ve sanal postur. www.yapikredipos.com.tr adresine girerek Yapı Kredi'nin pos cihazları hakkında detaylı bilgiyi alabilir, pos başvurusu yapabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası

Akbank pos destek

Yorum yap:

Kapat