sponsorlu bağlantılar

Yapı Kredi Pos Destek Hattı

Eğer sizde Yapı Kredi Bankası'nın pos cihazını kullanan üye işyeriyseniz, Yapı Kredi pos destek hattı numarasını arayarak 7/24 pos cihazıyla alakalı tüm sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Destek Hattı

2018-05-05 00:52:18

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
 Yapı Kredi Bankası, ülkemizde bir çok üye işyeriyle en fazla pos cihazı olan bankalar arasında yer almaktadır. Sizde Yapı Kredi'nin üye işyeri ve pos cihazını kullanan birisiyseniz, Yapı Kredi pos destek hattı iletişim numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve pos cihazı ile alakalı arıza bildirimi yada diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

YAPI KREDİ POS DESTEK

444 0 448

444 0 448 numaralı Yapı Kredi pos destek hattını 7/24 arayabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcisi sizin pos cihazınızla alakalı sorulara anında çözüm üretecektir. Bu numarayı arayarak pos cihazıyla alakalı arıza bildirimi, gün sonu işlemleri, pos cihazı kullanımlarına dair genel bilgiler, sanal pos başvurusu gibi işlemler ve bunlara benzer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'na pos cihazı başvurusu yapmak istiyorsanız yine bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi'de 3 tür farklı pos cihazı kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bunlar Şahıs firmaları için pos cihazı, Ticari firmalar için pos cihazı ve sanal postur. www.yapikredipos.com.tr adresine girerek Yapı Kredi'nin pos cihazları hakkında detaylı bilgiyi alabilir, pos başvurusu yapabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018
Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA