QNB Finansbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

Finansbank açılış saati 2021, Finansbank çalışma saatleri, Finansbank saat kaçta kapanıyor? Güncel bilgiler bu sayfada yer alıyor.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri - Nisan 2021

 Ülkemizde, halka ilk açılan özel sermayeli banka Qnb Finansbank, 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Qnb Finansbank, yurt dışında en fazla yatırım yapan bankadır ve 2006 yılında Yunanistan bankası National Bank of Greece tarafından satın alınmıştır. 2016 yılında da Katar bankası Qatar National Bank S.A.Q tarafından satın alınan banka, 31’den fazla ülkede geniş kapsamlı hizmetine devam etmektedir. Üstün hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımı ile sayısız müşterisinin finansal ihtiyaçlarını karşılayan bankanın, çalışma saatlerini sayfamızda bulabilirsiniz. QNB Finansbank çalışma saatleri 2021 yılı güncel bilgilerine dikkat ederek, işlemlerinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Qnb Finansbank sabah saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve öğle arasına ne zaman giriyor diye merak ediyorsanız, bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.
 

Finansbank Çalışma Saatleri

Açılış

Öğle Arası

Kapanış

09.00

12.30 / 13.30

17.00


Aktif büyüklük açısından ülkemizin 5. Büyük bankası olan Qnb Finansbank günün belirli saatlerinde hizmet vermektedir. Aşağıdaki tablodan bu saatlere dikkat ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Ülkemizde faaliyet gösteren her bankanın mesai saatleri aşağı yukarı aynıdır. Qnb Finansbank mesaisine 09.00’da başlar ve 17.00’da bitirir. Hafta içi faaliyet gösteren banka, 12.30 / 13.30 saatleri arasında da öğle arasına girmektedir. Öğle arasına denk geldiyseniz işlem yapabilmek için saat 13.30’u beklemeniz gerekiyor. 
 
Banka, Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, resmi tatillerde hizmet vermemektedir. Belirtilen günler dışında, hafta içi mesai saatlerinde bankaya giderek her türlü finansal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Qnb Finansbank’ın 2 şubesi Cumartesi günleri de hizmet vermektedir. Aksaray/ İstanbul ve Laleli şubesi cumartesi günleri sabah 09.00’da mesaine başlar ve 17.00’da çalışmasına son verir. Banka cumartesi günleri de 12.30 / 13.30 saatleri arasında öğle arasına girmektedir. Banka, Pazar günleri hizmet vermemektedir. Qnb Finansbank çalışma saatleri 2021 detaylarına sayfamızdan ulaşabilir, bireysel bankacılık ürün ve hizmetleriyle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.
 
Diğer bankalar:

Yorum yap: