Finansbank Cebe Havale Nasıl Yapılır

Son zamanlarda en çok kullanılan para gönderme yöntemi olan cep bank ile transfer yapabilirsiniz. Qnb Finansbank cebe havale nasıl yapılır diye merak edenler için bu konumuzu hazırladık.

Finansbank Cebe Havale Nasıl Yapılır

 Cebe havale, son zamanlarda en çok kullanılan para transfer işlemleri arasında yer almaktadır. Özellikle mobil cep telefonlarının kullanımının arttığı günümüzde, bankanın mobil uygulamasından cep bank ile para transferi yapabilirsiniz. Qnb Finansbank cebe havale gönderme yaomak isteyenler ya da cep telefonun numarasına gelen havaleyi çekmek isteyenler için bu araştırmamızı yayınladık.

Finansbank Cebe Havale Nasıl Yapılır?

Qnb Finansbank, iş adamı Hüsnü Özyeğin tarafından 4 milyon dolar sermaye ile 1987 yılında faaliyete başlamıştır. Finansbank 2016 yılında Katar'ın önde gelen banka gruplarından olan Qnb'ye satılmış ve adı Qnb Finansbank olarak değiştirilmiştir. Bu kısa bilgiyi verdikten sonra, Finansbank cebe havale göndermek isteyen kişiler için detaylara geçelim. Finansbank'ta günlük 1.000 TL'ye kadar cebe havale göndermek mümkündür. Finansbank cep şubesine girdikten sonra para transferi, cep telefonuna menüsüne girerek para göndermek istediğiniz cep telefon numarasını başında sıfır olmadan yazın. Daha sonrasında göndermek istediğiniz para miktarını da yazarak onaylayın. Bu işlemin ardından hem para gönderen hem de alıcıya bilgilendirme smsi gönderilecektir. Para transferi yapılan kişiye bilgilendirme mesajında ayrıca birde şifre verilecektir. Bu şifreyi bankamatikteki ilgili yere yazdıktan sonra paranızı kolaylıkla çekebilirsiniz. Ayrıca Finansbank'ta cebe havale işlemlerinden 2 TL komisyon alınmaktadır. 

Finansbank Cebe Havale Nasıl Çekilir?

Finansbank'tan cep telefonunuza gelen parayı çekmek için Qnb Finansbank atm'lerine giderek, Tc kimlik numarası, gönderilen tutar ve sms'e gelen şifreyi girmelidir. Gönderilen tutar bilgisi, alıcıya gönderen tarafından bildirilmelidir. Bu işlemleri yaparak Finansbank cebe havale gelen parayı kolaylıkla çekebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:
Akbank cebe havale
Garanti Bankası cebe havale

Yorum yap: