Finansbank Esnaf Kredisi (Faiz Oranları ve Şartlar)

QNB Finansbank'tan esnaflara özel kredi! Siz de Finansbank esnaf kredisi faiz oranlarına göz atarak kredi hesaplamanızı yapın, hemen esnaf kredisi başvurusu yaparak işlerinizi büyütün.

Finansbank Esnaf Kredisi (Faiz Oranları ve Şartlar)

  Esnaf kredisi veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, esnaf ve kobilere özel kredi seçenekleriyle her zaman yanınızda. Uygun faizler ve cazip ödeme seçenekleri sayesinde siz de Finansbank esnaf kredisi seçeneklerini değerlendirebilir, hesaplayabilir ve hemen kredi başvurusu yaparak şirketinize rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

FİNANSBANK ESNAF KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Finansbank esnaf kredisi farklı seçenek ve özelliklerde sunulmaktadır. QNB Finansbank'ın esnaf kredileri de, ihtiyaç kredisi gibi %1,33 faiz oranlarından başlamakta ve kredi özelliği, vade sayısı gibi etkenlere göre değişmektedir. Ancak diğer bankalarla kıyaslandığında 1,33 oranının da oldukça uygun bir kredi faiz oranı olduğu görülmektedir. %2 gibi rakamlara kredi veren bankalarla kıyaslandığında da çok uygun bir faiz oranıyla QNB Finansbank'ın esnaflara kredi verdiği görülmektedir. Bu sayfamızda herhangi bir hesaplama yapmamamızın nedeni ise, esnaf kredilerinin her esnafa özel olarak sunulmasından dolayıdır. En doğru hesaplamaları en yakın QNB Finansbank şubesine giderek yapabilir, hemen esnaf kredinizi kullanabilirsiniz. Finansbank esnaf kredisi şartları ise, her işletme için değişiklik göstermektedir. Bu şartlar genellikle en az 3 aylık bir işletme olmak, resmi belgelerin tam olması diye sıralanabilir.

FİNANSBANK ESNAF KREDİSİ BAŞVURUSU

Finansbank'ta 11 farklı kategoride esnaflara ve kobilere özel kredi seçenekleri bulunmaktadır. 3 ay ödemesiz kobi kredisi, cosme kredisi, Kobi para cepte kredisi, Dinamik kredi, kobi nakit kredisi, internet şube kredisi, Kgf kredileri, 120 ay vadeli kredi, işyeri kredisi, 6 ay ödemesiz kredi, kadın girişimci destek kredisi gibi farklı alanlarda esnaf kredilerinizi QNB Finansbank'tan alabilirsiniz. Bu kredilerden bir kaçının detayını aşağıda hazırladık. Siz de bu kredileri inceleyebilir, size en uygun olan krediye hemen başvuru yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

3 AY ÖDEMESİZ ESNAF KREDİSİ

Şirketinizin finansal ihtiyaçlarını biran önce karşılamak istiyorsanız, Finansbank 3 ay ödemesiz ile kobi kredisini kullanabilir ve gücünüzü arttırabilirsiniz. Uygun faiz oranları, 120 aya varan vadeler, 3 ay ödemesiz dönem gibi farklı avantajları ile bu krediye sahip olmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi TL cinsinden kullanılmaktadır.

Esnaf Kredisi Başvuru kanalları:

1.
TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 7646'ya sms gönderebilirsiniz.
2. QNB Finansbank şubelerine uğrayarak esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
3. Finansbank Kobi müşteri hizmetleri 0850 222 1 900 numarasını arayarak.
3. Hemen başvur linkine tıklayarak QNB Finansbank'ın sitesine gidebilir, başvuru formunuzu doldurup kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili: Finansbank müşteri hizmetleri

QNB FİNANSBANK İŞYERİ KREDİSİ

İşyerine kira ödeyen esnaflara mükemmel bir fırsat. İşyeri kredisi ile işyerinin ekspertiz değerinin en fazla %75'ine kadar kredi kullanarak satın alabilirsiniz. 120 aya varan vadeler ve çok uygun faizlerle kredinizi kullanabilir ve işyerinizi satın alabilirsiniz. Bu krediyi sadece yeni işyeri alımları için kullanabilirsiniz. İşyeri kredilerinde KKDF alınmazken, BSMV oranı %5'tir. (Bakın: Bsmv nedir?)

KOBİ PARA CEPTE KREDİSİ

QNB Finansbank'tan tüm esnaflara özel olarak 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatı! Siz de Kobi Para Cepte Kredisi'ni kullanın ve firmanıza rahat bir nefes aldırın. Çok uygun faizler ve uzun dönem ödeme seçenekleriyle bu kredinin başvurusunu hemen yapabilirsiniz. Krediye başvuru yapmak için Tc kimlik numaranızı 7646'ya sms olarak göndermeniz yeterlidir. Kredinin ön onay cevabı size sms ile bildirilecektir. Ön onay aldıktan sonra en kısa zaman içerisinde en yakın Finansbank şubelerine giderek başvuruyu tamamlamanız gerekmektedir. Bu kredi resmi cirosu 2 milyon TL'yi geçmeyen işletmeler için geçerlidir.

QNB Finansbank Esnaf Kredisi Gerekli Belgeler:

Kimlik fotokopisi,
İmza beyannamesi,
Vergi levhası,
Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi.

Limited ve anonim şirketler için ekstra belgeler talep edilebilmektedir. Siz de bu sayfada bulunan Finansbank esnaf kredisi başvurusu yaparak hemen esnaf kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Esnaf kredisi veren bankalar

Yorum yap: