QNB Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları 2021

Bu sayfadan QNB Finansbank borsa komisyon oranları 2021 yılı hakkında bilgi alarak hisse senedi yatırımınızı yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Hisse Senedi Komisyon Oranları 2021

Hisse senedi yatırımı yaparak borsada işlem yapmak isteyenlerin aklındaki ilk soru QNB Finansbank hisse senedi komisyon oranları olmaktadır. Borsa İstanbul üzerinden hisse alım satımı yaparak siz de yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'deki tüm bankaların yatırım sayfaları sayesinde bir şirketin hisse senedini alabilir veya satabilirsiniz.

Finansbank Borsa Komisyon Oranları 2021

Siz de birikimlerinizi sabit getirili diğer yatırım araçlarına göre daha yüksek getiri ihtimalli ancak riskli olan hisse senetlerinde değerlendirmeyi tercih ediyorsanız, QNB Finansbank'ın yatırım bölümü QNB Finansinvest aracılığıyla Borsa İstanbul'a iletebilirsiniz. Her bankada olduğu gibi Finansbank'ta da hisse alım satımı işlemlerinde komisyon ödemeniz gerekmektedir. QNB Finansbank hisse senedi alım satım işlemlerinde işlem tutarı üzerinden %0,005 (Binde 5) oranında komisyon alınmaktadır. Finansbank'ın yatırım işlemleri için komisyon oranları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

İşlem İsmi

Komisyon Oranı

Hisse senedi alım satımı

%0,005 (Binde 5)

Yatırım Fonu

Ücretsiz

Borsa Yatırım Fonu

İşlem tutarı üzerinden %0,005 (Binde 5)

Opsiyon Sözleşmesi

%0,005 (Binde 5)

Tahvil ve Bonu

%0,005 (Binde 5)

Hisse Senedi Komisyon Oranları

Bankadan hisse nasıl alınır?

Akbank hisse komisyon oranları

Ziraat Bankası hisse komisyon oranları

Yorum yap: