QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı başvurusunu bu sayfadan yapabilir, hemen aidatsız kart kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Necati Öztürk Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu
İçindekiler

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı Cardfinans Fix'e başvuru yaparak aidatsız kart kullanmaya başlayabilirsiniz. Siz de Cardfinans Fix'e başvuru yaparak QNB Finansbank'ın avantajlı dünyasına adım atabilirsiniz. Başvuru adımları da Cardfinans Fix hakkındaki tüm bilgileri bu sayfadan inceleyebilirsiniz.
 

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank aidatsız kart başvurusunu Finansbank internet sitesinden, Finansbank mobilden, Finansbank şubelerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında anında kredi kartı başvuru sonucunuz tarafınıza iletilecektir. Aşağıda yer alan linke tıklayıp dilerseniz QNB Finansbank resmi sitesinden başvuru yapılabilir.

Başvuru için buraya tıklayın. (Resmi siteye yönlendirilirsiniz.)


Kredi kartı nasıl kullanılır ?

Bankanın tahsis etmiş olduğu limitiniz dahilinde kredi kartınızı VISA/Mastercard logolu POS terminallerinin bulunduğu fiziksel mağazalarda temaslı veya temassız ödeme ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, posta-telefon talimatı ile sigorta, abonelik vb ödemelerinizi yapabilir, ya da e-ticaret siteleri üzerinden yapacağınız harcamalarınızda kullanabilirsiniz.


Kimler kredi kartı başvurusu yapabilir ?

18 yaşını dolduran ve düzenli gelir sahibi olan herkes kredi kartı başvurusu yapabilir.


Kredi kartı alma şartları nelerdir ?

Kredi kartı başvurusunu eksiksiz olarak tamamlayan ve banka politikalarına göre yapılacak değerlendirme sonrası başvurusu olumlu sonuçlanan müşteriler kredi kartı sahibi olabilir.


Kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler nelerdir ?

Geçerli bir nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport yeterlidir. Kredi kartı başvuru formu vb. diğer başvuru evrakları sistem veya satış temsilcisi tarafından başvuru anında talep edilmektedir.


Kredi kartı başvurusunda kredi notu değerlendirmesi nasıl olur ?

Genel olarak, daha önceki kredi/kredi kartı ve diğer bankacılık ödemelerinin düzenli olması ve tüm bankalardaki toplam borçların gelire göre makul bir seviyede bulunması gibi değerlendirme kriterleri bulunmaktadır.


Kredi kartı faiz oranları?

Güncel kredi kartı faiz oranlarına https://www.cardfinans.com/kart-sozlugu/faiz-oranlari-ve-kart-ucretleri linkinden ulaşabilirsiniz.


Kredi kartı borcu nasıl ödenir ?

Kredi kartı borcunuzu QNB Finansbank Şubelerimizden, ATM’lerimizden, QNB Mobil'den ve İnternet Şubemizden, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı kanallarımızdan ücretsiz olarak veya PTT kanalından hizmet ücreti karşılığında ödeyebilirsiniz. Dilerseniz QNB Mobil ve QNB Finansbank İnternet Şubesi, ya da Telefon Bankacılığından otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.


Kredi kartı taksitlendirme nasıl olur ?

Anlaşmalı üye işyerlerimizinde sunulan taksit imkanlarından işlem anında tercihinizi belirterek faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak, TaksitKolay uygulamasıyla yasal düzenlemelerde belirtilen sektörler haricinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi faiz karşılığında sonradan ATM’lerimizden, QNB Mobil ve İnternet Şubemizden, 0850 222 0 900 nolu QNB Finansbank Telefon Bankacılığı kanallarımızdan taksitlendirebilirsiniz. TaksitKolay’la ilgili detaylı bilgiye https://www.cardfinans.com/cardfinans-dunyasi/kolay-odeme-rehberi/taksitkolay linkineden ulaşabilirsiniz.


Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?

Visa Paywave veya Mastercard Paypass temassız okuyucusu olan tüm noktalarda kartınızı okuyucuya (POS, toplu taşıma validatör vb.) yaklaştırarak 750 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre girmeden, bu tutarın üzerindeki işlemlerinizi ise şifreli olarak saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.


Diğer bankalar:

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı

Enpara aidatsız kredi kartı


Yorum yap:

x