Qnb Finansbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

Qnb Finansbank altın hesapları tam size göre. Qnb Finansbank altın hesabı nasıl açılır konulu yazımızı okuyarak, yatırımlarınıza değer katmaya başlayabilirsiniz.

Qnb Finansbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

Birikim yapmak istiyorsanız Qnb Finansbank altın hesabı tam size göre. Qnb Finansbank altın hesabı ile kolaylıkla birikim yapabilirsiniz. Talimat vererek her ay düzenli şekilde altın alımı yapabilirsiniz. Bu sayede yatırım yapabilir, hesabınıza değer kazandırabilirsiniz. QnbFinansbank altın hesabı nasıl açılır, hangi kanallar aracılığı ile başvuru yapılabilir haberimizden öğrenebilirsiniz. Qnb Finansbank altın biriktiren hesap ile birikim yapmak artık çok kolay. İster kredi kartı ister vadesiz hesabınızda vereceğiniz talimatla birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

 
Finansbank altın hesabı
Qnb Finansbank müşterilerine altın biriktiren hesap ile birikim yapma imkanı sunuyor. Qnb Finansbak’ta açacağınız altın biriktiren hesap bir vadesiz hesap türüdür ve herhangi bir işlem ücreti ya da faiz uygulanmaz. En az 0.5 gram, en fazla 100 gram olacak şekilde talimatınızı verebilir, birikiminizi yapmaya başlayabilirsiniz. 0.5 gram ve katları olarak talimatınızı verebilirsiniz. Qnb Finansbank şubelerine giderek belirleyeceğiniz tutarı, verdiğiniz talimat ile her ay düzenli bir şekilde vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan altın biriktiren hesabınıza aktarabilirsiniz. Ara ödemelerinizi ise az az 1 gram en fazla 10.000 gram olacak şekilde ayarlayarak ödeyebilirsiniz.
 
Qnb finansbank altın biriktiren hesap açmak istiyorsanız, şubelere giderek ya da 0850- 222- 0- 900 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıcı iseniz, https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresinde sisteminize giriş yaparak altın biriktiren hesaba başvuru yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz başvuru araçlarının yanı sıra Qnb Finansbank sms aracılığı ile de başvuru almaktadır. Altın biriktiren hesabınızı sms yoluyla açmak isterseniz 2273’e ‘Altın’ yazmanız yeterli olacaktır. Aylık ödeme tutarınızda istediğiniz her zaman değişik yapabilirsiniz. Qnb Finansbank altın hesabı nasıl açılır konusunda bilgi sahibi olarak, başvurularınızı hemen gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Qnb Finansbak, altın biriktiren hesap kullanıcıları için, hesaplarını kapama imkanı da sunuyor. Altın biriktiren hesabınızı kapamanız ya da hesaptan para çektiğinizde biriken altınlar, başka bir vadesiz hesabınıza aktarılacaktır. Sizler de, Qnb Finansbank altın biriktiren hesap ile yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Yorum yap: