sponsorlu bağlantılar

Qnb Finansbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

Qnb Finansbank altın hesapları tam size göre. Qnb Finansbank altın hesabı nasıl açılır konulu yazımızı okuyarak, yatırımlarınıza değer katmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Qnb Finansbank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

2019-01-09 13:25:07

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 Birikim yapmak istiyorsanız Qnb Finansbank altın hesabı tam size göre. Qnb Finansbank altın hesabı ile kolaylıkla birikim yapabilirsiniz. Talimat vererek her ay düzenli şekilde altın alımı yapabilirsiniz. Bu sayede yatırım yapabilir, hesabınıza değer kazandırabilirsiniz. QnbFinansbank altın hesabı nasıl açılır, hangi kanallar aracılığı ile başvuru yapılabilir haberimizden öğrenebilirsiniz. Qnb Finansbank altın biriktiren hesap ile birikim yapmak artık çok kolay. İster kredi kartı ister vadesiz hesabınızda vereceğiniz talimatla birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank altın hesabı 

Qnb Finansbank müşterilerine altın biriktiren hesap ile birikim yapma imkanı sunuyor. Qnb Finansbak’ta açacağınız altın biriktiren hesap bir vadesiz hesap türüdür ve herhangi bir işlem ücreti ya da faiz uygulanmaz. En az 0.5 gram, en fazla 100 gram olacak şekilde talimatınızı verebilir, birikiminizi yapmaya başlayabilirsiniz. 0.5 gram ve katları olarak talimatınızı verebilirsiniz. Qnb Finansbank şubelerine giderek belirleyeceğiniz tutarı, verdiğiniz talimat ile her ay düzenli bir şekilde vadesiz hesabınızdan ya da kredi kartınızdan altın biriktiren hesabınıza aktarabilirsiniz. Ara ödemelerinizi ise az az 1 gram en fazla 10.000 gram olacak şekilde ayarlayarak ödeyebilirsiniz.

Qnb finansbank altın biriktiren hesap açmak istiyorsanız, şubelere giderek ya da 0850- 222- 0- 900 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıcı iseniz, https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresinde sisteminize giriş yaparak altın biriktiren hesaba başvuru yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz başvuru araçlarının yanı sıra Qnb Finansbank sms aracılığı ile de başvuru almaktadır. Altın biriktiren hesabınızı sms yoluyla açmak isterseniz 2273’e ‘Altın’ yazmanız yeterli olacaktır. Aylık ödeme tutarınızda istediğiniz her zaman değişik yapabilirsiniz. Qnb Finansbank altın hesabı nasıl açılır konusunda bilgi sahibi olarak, başvurularınızı hemen gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Qnb Finansbak, altın biriktiren hesap kullanıcıları için, hesaplarını kapama imkanı da sunuyor. Altın biriktiren hesabınızı kapamanız ya da hesaptan para çektiğinizde biriken altınlar, başka bir vadesiz hesabınıza aktarılacaktır. Sizler de, Qnb Finansbank altın biriktiren hesap ile yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA