QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Limiti Arttırma

QNB Finansbank kredi kartı limiti arttırma işlemleri için bu sayfaya bakabilirsiniz. Sizin de kredi kartı limitiniz yetmiyorsa limit yükseltme yöntemleri sayesinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Limiti Arttırma

QNB Finansbank Cardfinans kredi kartınızın limiti yetmiyor mu?  Dert etmeyin, Finansbank'a kredi kartı limitinizi arttırmak için başvuru yapabilir ve QNB Finansbank kredi kartı limiti yükseltme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bilindiği gibi her kredi kartının belirli bir limiti bulunmaktadır, limiti yükseltebilmek için de bankanıza başvuru yapılması gerekmektedir. Sizler için bu konuda QNB Finansbank'ın limitinin nasıl arttığı konusunda bilgiler sunduk.

Cardfinans limit yükseltme

QNB Finansbank bünyesinde sunulan Cardfinans ile alışverişlerinizde avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Eğer kart limitiniz yeterli değilse, Finansbank müşteri hizmetlerinden, internet bankacılığından, mobil şubeden, atm'lerden, banka şubesinden veya sms göndererek limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Kart limiti arttırabilmek için yöntemler aşağıda yer almaktadır.

1. Sms ile: LIMIT yazarak 2273'e sms gönderebilir, kartınızın limiti artması konusunda bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

2. Müşteri hizmetleri:
QNB Finansbank müşteri hizmetlerinumarası 444 1 900'ü arayarak kart limitinizi yükseltmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

3. Şubelerden:En yakın QNB Finansbank şubesine giderek, müşteri temsilcisileri aracılığıyla kredi kartı limitinizi arttırabilmek için başvuru yapabilirsiniz.

4. İnternet bankacılığı & Mobil Bankacılık:QNB Finansbank'ın mobil ve internet şubesine giriş yaparak "kredi kartları" sayfasından otomatik linit arttırım talebinde yada manuel arttırım başvurusunu yapabilirsiniz.

Kredi kartı limiti nasıl artar?

QNB Finansbank'ın kredi kartı limitinizi arttırabilmek için, yukarıda yer alan limit arttırım talebi yöntemlerinden birisini kullanabilirsiniz. Bankaya limit yükseltme talebinde bulunduktan sonra banka sizin geçmiş ödemelerinizi, kredi sicilinizi, kredi notunuzu, aylık gelirinizi inceler. Bu kriterler incelendikten sonra başvuru olumlu geçerse kredi kartı limitiniz yükseltilecektir. QNB Finansbank kredi kartı limit arttırma isteyenler bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilir. Ayrıca aşağıda yer alan konulara da göz atabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı limit arttırma
Garanti kredi kartı limit arttırma

Yorum yap: