QNB Finansbank EFT Ücreti 2021

Siz de bu sayfadan QNB Finansbank eft ücreti hakkında güncel bilgilere ulaşarak, eft gönderimlerinden ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank EFT Ücreti 2021

EFT, bir bankadan farklı bir bankaya para gönderimi işlemlerine denilmektedir. QNB Finansbank eft ücreti her kanalına özel olarak değişmektedir. Yani şubeden gönderilen eft ile mobil şubeden yani internet bankacılığından yollanan EFT işlemlerinde ücret değişmektedir. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak siz de eft ücretleri hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Finansbank EFT Ücreti

Finansbank'ın eft gönderim ücreti her kanal için farklılık göstermektedir. Şubeden yollanan EFT ücreti ile, çağrı merkezi aracılığıyla yollanan eft ücretleri birbirinden farklıdır. Siz de hangi kanaldan eft yapacağınıza karar vererek aşağıdaki ücret listesinden ne kadar komisyon ücreti ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

EFT Gönderim Miktarı

EFT Kanalı

1.000 TL

1.000 – 50.000 TL

50.000 TL üzeri

Mobil bankacılık

1 TL

2 TL

25 TL

İnternet bankacılığı

1 TL

2 TL

25 TL

ATM

2 TL

5 TL

50 TL

Banka şubesi

5 TL

10 TL

100 TL

Müşteri hizmetleri

5 TL

10 TL

100 TL

Geç EFT - İnternet

1.5 TL

3 TL

37.5 TL

Düzenli EFT - Şubeden

5 TL

10 TL

100 TL

 

Finansbank Geç EFT Ücreti

Diğer bankalarda olduğu gibi QNB Finansbank'ta da saat 16:00'dan sonra yapılan EFT işlemleri "Geç EFT" işlemi adı altında yapılacağından dolayı eksta ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer geç eft adı altında ektradan ücret ödemek istemek istemiyorsanız, bir diğer iş gününü bekleyerek eft işleminizi diğer gün gerçekleştirebilirsiniz.

Geç EFT ücretleri saat 16:00 - 17:00 saatler arasında geçerlidir.

EFT Gönderim Miktarı

EFT Kanalı

1.000 TL

1.000 – 50.000 TL

50.000 TL üzeri

Mobil bankacılık Geç EFT

1.5 TL

3 TL

37.5 TL

İnternet bankacılığı Geç EFT

1.5 TL

3 TL

37.5 TL

ATM Geç EFT

3 TL

7.5 TL

75 TL

Banka şubesi Geç EFT

7.5 TL

15 TL

150 TL

Müşteri hizmetleri Geç EFT

5 TL

10 TL

100 TL

 

QNB Finansbank EFT Saatleri

EFT gönderimi yapmak istiyorsanız öncelikle Finansbank eft saatleri hakkında gönderim saatlerini öğrenmeniz gerekmektedir. QNB Finansbank'ta EFT saati saat 09:00 ile 17:00 arasında yapılabilmektedir. Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank'ta da EFT gönderim işlemleri hafta içi günlerinde yapılmakta, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde eft yapılamamaktadır. Siz de para transferi yaparken bu bilgileri dikkate alarak eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

EFT Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank'tan farklı bir banka hesabına para transfer etmek istiyorsanız bunu EFT ile yapabilirsiniz. Öncelikle hangi kanaldan EFT yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Banka şubesinden, ATM'den, müşteri hizmetlerinden, internet bankacılığından veya mobil bankacılıktan eft işlemi yaparak para transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. En uygun komisyon oranı internet ve mobil bankacılıkta olduğundan dolayı, aşağıda internet bankacılığı üzerinden eft işlemini nasıl tamamlayacağınızı anlattık.

  • İlk olarak QNB Finansbank internet şubesine giriş yapın.
  • Karşınıza gelen ekranda Para Transferi sayfasına gelin.
  • EFT sayfasına gelerek karşı hesabın IBAN veya hesap numarası gibi bilgileri girin.
  • Yollamak istediğiniz para miktarını yazın ve onaylayın.
  • Bilgileri kontrol ederek onaylayın ve EFT işlemini tamamlayın.

Siz de yukarıda yer alan bilgilere göz atarak eft işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank eft ücreti hakkında güncel bilgilere de bu sayfada yer alan işlem ücretleri bilgilerinden öğrenebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat