QNB Finansbank Eksi Hesap Nasıl Açılır

Hesabınızda para olmasa bile harcama yapabilmenizi sağlayan QNB Finansbank Eksi Hesap Nasıl Açılır? hakkında hazırladığımız makalemizi okuyabilirsiniz. Finansbank eksi bakiye açma ile ilgili bilgiler bu sayfada yer alıyor.

QNB Finansbank Eksi Hesap Nasıl Açılır
 Eksi hesap artık günümüzde çoğu bankanın müşterilere sunmuş olduğu oldukça faydalı bir hizmet olarak göze çarpmaktadır. Eksi hesabın ne olduğuna dair derin açıklama yapacak olursak. Eksi hesap,vadesiz mevduat hesabınıza banka tarafından tanımlanan ve mevcut paranız tükendiğinde  kullanabileceğiniz bir çeşit kredi ürünüdür. Peki Finansbank eksi hesap nasıl açılır? Avans hesap,artı hesap, nakit avans,kredili mevduat hesabı gibi isimlerle anılan ek hesaba halk arasında eksi bakiyeye düşmek de denir.Sayfamızda yer alan makalemizde siz değerli okurlarımızla ''QNB Finansbank eksi hesap nasıl açılır?'' sorusuna cevap aradık ve güncel bilgiler doğrultusunda haberimizi sizlere sunduk.Sizler de haberimizi inceleyebilir bilgilenmeleriniz neticesinde bu hizmeti kullanmaya ya da başvurunuzu gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Finansbank Eksi Hesap Açma
 
Ek hesap(eksi hesap) her an nakit ihtiyaçlarınızda ve alışverişlerinizde kullanabileceğiniz size özel limittir.Hesabınızda para olmasa bile Ek hesap(eksi hesap) limitiniz tutarınca nakit çekim yapabilir  ya da limitinizden taksitli kullanım yapabilirsiniz.Talimatlı Ek Hesap (eksi hesap) limitinizin faturalarınızın otomatik tahsilatında kullanabileceğiniz bir limittir.Alışverişlerinizde Maestro/Cirrus ve Electron/Plus amblemi gördüğünüz her yerde,hesabınızda para olmasa bile,CardFinans nakit kartınız ile ek hesap(eksi hesap) kullanarak limitiniz dahilinde peşin ya da taksitlialışveriş yapma imkanı sağlar.
 
 
EK HESAPTAN (EKSİ HESAP) TAKSİTLİ KULLANIM
 
Taksitli kullanım için ayrı limit tahsis edilmez,Ek Hesap(eksi hesap) limitinizin banka tarafından belirlenen oranı içerisinden kullanım yapılmaktadır.Taksitli kullanım sadece hesap sahibinin isteğine bağlı olarak gerçekleşir.Taksitli kullanım tutarı minimum 200 TL ve maksimum 10.000 TL'dir.Kullanılan tutar 2 ile 24 ay vade seçenekleri arasında geri ödenebilmektedir.Dilerseniz ödeme bilgilerinize internet şubesinden de ulaşabilir veya Çağrı Merkezini arayarak ödeme bilgilerinizi e-posta ya da faks olarak talep edebilirsiniz.Taksit tutarlarının belirtilen tarihlerde ödenmesi durumunda,taksitli kullanımdan kaynaklı ekstra Ek Hesap (eksi hesap) faizi işlemez.Taksitlerin zamanında ödenmemesi durumunda taksit tutarları Ek Hesap (eksi hesap) limitinizden tahsil edilir ve ilgili döneme ait ekstrenizdeki anapara tutarı üzerinden son ödeme tarihine kadar güncel Ek Hesap faizi uygulanmaktadır.
 
 
EK HESABA (EKSİ HESAP) NASIL BAŞVURABİLİRİM?
 
Ek Hesap (eksi hesap) hakkında ihtiyacınız olan bilgiye ulaştınız.Ve başvuru yapmaya karar verdiniz.Başvurunuzu QNB Finansbank Şubeleri'nden ATM'lerimizden,çağrı merkezimizden ,bireysel internet  ve cep şubemizden kolaylıkla yapabilirsiniz.Ek hesap (eksi hesap) başvurularınızı; 

Bireysel İnternet ve Cep Şubemizden kolaylıkla yapabilrsiniz.Ek hesap (eksi hesap) başvurunuzu Bireysel İnternet Şubemizden Hesap>Ek Hesap Aç adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Onay alınması durumunda,şubeye gitmeye gerek kalmadan belgeleri onaylayarak limitiniz anında tanımlanır.Taksitli Ek Hesap ürün kullanımı Çağrı Merkezi,İnternet Şubesi ve QNB Finansbank Cep Şubesi kanallarından yapılabilir. Makalemizde siz sevgili okurlarımızla QNB Finansbank eksi bakiye açma nasıl yapılır sorusuna cevap vermek istedik.Güncel bilgilerle araştırmış olduğumuz eksi hesap (ek hesap) hakkında bilgi sahibi olduktan sonra kullanmaya başlayabilir ya da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yorum yap: