QNB Finansbank Gram Altın Fiyatları

Bu sayfadan QNB Finansbank gram altın fiyatları canlı takibinin nasıl yapılacağını öğrenebilir, gram altın almadan önce dikkat edilmesi gerekenleri okuyabilirsiniz.

QNB Finansbank Gram Altın Fiyatları

  Son zamanların en popüler yatırım aracı olarak bilinen altın, kazandırmaya devam ediyor. Altın yatırımı sayesinde, risksiz bir şekilde birikim yapabileceksiniz. Qnb Finansbank gram altın fiyatı takibi yaparak, güncel oranları görebilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden fiyat takibini yapmak artık çok kolay! Qnb Finansbank internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla fiyat takibi yapabilirsiniz. Gün geçtikçe değerine değer katan altın hesapları ile sizler de kazançlı çıkabilirsiniz. Serbest piyasadaki anlık değişimleri takip etmek ve karşılaştırma yapmak istiyorsanız haberimizin devamına göz atabilirsiniz.

 

Finansbank Gram Altın Fiyatları

Vadesiz hesabınız üzerinden yapacağınız işlemlerde serbest piyasa kuru uygulanmaktadır. Qnb Finansbank altın biriktirin hesap sayesinde de, bir tutar belirleyebilir ve bu tutarı her ay altın hesabınıza aktarabilirsiniz. Minimum 0.5 gram, maksimum 100 grama kadar talimat vererek biriktiren hesabınıza aktarabilirsiniz. Eğer altın hesabınızı daha açtırmadıysanız şubelerden, internet bankacılığından, mobil şubeden ve müşteri hizmetlerinden altın hesabınız için başvuruda bulunabilirsiniz.  Altın biriktiren hesap için sms yoluyla da başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için ‘ALTIN’ yazarak 2273’e kısa mesaj atabilirsiniz. Qnb Finansbank’ın kanalları sayesinde altın hesabınızı rahatça yönetebilirsiniz. Qnb Finansbank üzerinden altın alıp satabilir, birikimlerinizi vadeli hesabınızda değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

 

Tıkla-öğren: Finansbank gram altın fiyatları (Canlı)


 

Qnb Finansbank Gram Altın Canlı Fiyatları Takibi Nasıl Yapılır?

Gram altının kısaltması "XAU" olarak geçmektedir. Yukarıda yer alan QNB Finansbank resmi internet sitesi bağlantısındaki kur bilgileri listesinden XAU (Gram Altın) fiyatlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Altın yatırımı yapmak isteyen vatandaşlarımızın merak ettiği en önemli husus, piyasa değerleridir. Qnb Finansbank üzerinden gram altın almak istiyorsanız, fiyat takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Qnb Finansbank gram altın fiyatları linkine tıklayarak, bankanın güncel değerlerini görebilirsiniz. Linkten XAU- Altın (gram) alış ve satış fiyatlarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Qnb Finansbank’ın sunduğu uygun kur sayesinde sizler de, avantajlı hale gelebilirsiniz. 

 

Gram Altın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

1. Gram altın aldığınız kurumun güvenilir olmasına dikkat ediniz.

2. Gram altın alırken kurumun yaptığı hesaplamaları siz de yapabilir, böylelikle işinizi güvence altına alabilirsiniz.

3. Piyasanın açık olduğu saatlerde işlem yapmaya özen gösterin. Mesai saatleri dışında gram altın alış fiyatı yüksek olurken, satış fiyatı ise azalmaktadır. 

4. Gram altın aldığınız zaman, kurumlardan altın aldığınıza dair bir belge almayı unutmayınız. 

 

Piyasa koşullarına bağlı olarak değişen değerleri, yukarıdaki linkten takip edebilirsiniz. Qnb Finansbank gram altın fiyatları 2019 sayesinde, karşılaştırma yapma imkanı bulacaksınız. Qnb Finansbank şubelerinden ve internet bankacılığından altın hesabınız ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. Vakit kaybetmeden altın fiyatları takibi yapabilir ve birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Finansbank internet ve mobil bankacılık şifrenizi aldıktan sonra siz de gram altın yatırımlarını internet ve mobil şubesinden (https://www.qnbfinansbank.com) kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Altın hesabı hangi banka avantajlı?

Finansbank altın hesabı açma

Faiz mi altın mı kazandırır?

Finansbank internet bankacılığı şifre alma

 

Yorum Yap: