Clinoper krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri?

Clinoper krem ne işe yarar, yan etkileri ve nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, bu sayfadaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Clinoper krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri?

Son zamanlarda sıkça kullanılan Clinoper krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir diye merak ediyorsanız bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz. Aşağıda başlıklar halinde Clinoper krem ile alakalı tüm merak edilen bilgileri sıraladık.

 

Clinoper krem nedir?

En iyi sivilce kremleri arasında yer alan Clinoper krem, pek çok uzman doktor tarafından sivilceleri tedavi etmek amacıyla kullanılmaktadır. Clinoper, ciltteki kızarıklık sorunu ile akne (sivilce), beyaz nokta ve siyah nokta sorunlarına etkili bir çözüm sunmaktadır.

 

Clinoper krem ne işe yarar?

Özellikle sivilceleri tedavi etmek amacıyla kullanılan Clinoper, siyah nokta, beyaz nokta ve cit kızarıklıkarını gidermektedir. Ayrıca cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasında da etkilidir. Bu jel kremin tam etkisini gösterme süresi ise 2-5 haftayı bulabilmektedir.

 

Clinoper krem nasıl kullanılır?

Her ilaçta olduğu gibi Clinoper'i de doktorunuz hangi şekilde reçete ettiyse o doğrultuda kullanınız. Bu tür ilaçların doktor kontrolü olmadan kullanılması sakıncalı olabilir. Tedavi edilecek bölgeyi temizledikten sonra ılık su ile yıkayın. Kuruladıktan sonra Clinoper Jeli parmak ucuyla ince bir tabaka şeklinde akneli bölgeye uygulayın. Uygulama sonrasında ise ellerinizi mutlaka yıkayın. Günde sadece bir kez akşamları uygulanması yeterli olacaktır. Her gün düzenli kullanılmadığında etkisini göstermeyebilir.

 

İlginizi çekebilir: En iyi sivilce kremleri

 

Clinoper krem yan etkileri

Nefes almada zorlanma, karın ağrısı, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik ile kurdeşen gibi durumlarda acilen doktora başvurunuz.

 

Clinoper krem fiyatı 2021

Eczanelerde satışa sunulan Clinoper krem 2021 fiyatı ise 60.37 TL'dir.

Bu sayfamızdaki bilgilere göz atarak Clinoper ne işe yarar, nasıl kullanılır ve yan etkileri hakkında kremle alakalı tüm gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Bepanthol krem ne işe yarar?

Bengay ne işe yarar?

Voltaren ne işe yarar?

Yorum Yap:

Etiketler