Contractubex krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir?

Contractubex krem nasıl kullanılır, ne işe yarar, yan etkileri ve 2021 yılı güncel fiyatına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Contractubex krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir?

Ciltte meydana gelen yaralara, ameliyat izlerine ve dikiş izlerine çözüm sunan Contractubex krem ne işe yarar diye merak ediyorsanız, bu sayfamızda yer alan güncel bilgileri inceleyebilirsiniz. Contractubex krem yan etkileri, kullanım şekli ve fiyatını aşağıda başlıklar halinde sıraladık.

Contractubex krem nedir?

Contractubex, ciltteki bir türlü geçmek bilmeyen yarar izlerini, ameliyat ve dikiş izlerinin tedavi edilmesini sağlayan bir kremdir. Sivilce ve yara izlerinin geçmesini sağlayan Contractubex kremi pek çok hekim reçete etmektedir.

Contractubex kremin etken maddesi Extractum Cepea, Heparin ve Allantıin'dir. Bu etken maddeler vücudun dış yüzeyindeki ölü dokuların yenilenip kısa sürede iyileşmesini sağlar.

Contractubex krem ne işe yarar?

Vücutta yıllardır geçmek bilmeyen sivilce izleri, yara, ameliyat ve dikiş izlerini ortadan kaldırmaya yarar. Kalıcı hasar bırakan yanıklar, koparılmış sivilce izleri gibi kolay kolay vücutta geçmek bilmeyen izleri ortadan kaldıran ve sadece eczanede satılan bir kremdir. Vücudun dış yüzeyinde ortaya çıkan kusurları en hızlı şekilde iyileştirmektedir. Mucizevi faydalarından dolayı günümüzde oldukça popüler bir şekilde kullanılan bu krem, hamilelerdeki çatlakları da ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca derinleşmiş akne izleri, kaşımadan dolayı oluşan belirgin şekilde oluşan izler ve ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri de yok etmektedir.

Kaza sonrası oluşan izler, ameliyat izleri, sivilce ve akne izleri gibi eskilerden kalan yanık izini bile Contractubex jel krem ile geçirebilirsiniz. Yara izi ne kadar eski ise, iyileşme süreci de o kadar uzun olmaktadır. Sivilce izleri için de oldukça iyi sonuç alınabilen Contractubex ile ergenlik döneminde meydana gelen sivilcelerin tedavi edilmesinde kullanabilirsiniz.

Contractubex krem nasıl kullanılır?

Deride meydana gelen yanık, yara, kesik, çizik, çatlak, ameliyat ve buna bencer izlerin üzerine sürülerek uygulanmaktadır. İz bölgesinin üzerine sürülerek hafif masaj yaparak uygulayın. İlacı etkili şekilde kullanmak için günde en az 2 defa veya doktorunuzun önerileri doğrultusunda kullanınız.

Sivilce izleri için kullanımı ise; Contractubex'i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulayın ve aynı anda jeli sorunlu bölgeye yedirerek tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

Contractubex krem yan etkileri

Kızarma, kaşıntı, yüzde şişlik ve nefes almada zorluk yaşıyorsanız mutlaka uzman bir doktora başvurunuz.
 

Contractubex krem fiyatı 2021

Contractubex krem, Türkiye'de tüm eczanelerde satılmaktadır. Güncel satış fiyatı ise 145.65 TL olarak belirlenmiştir.

Siz de bu sayfada yer alan Contractubex krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri ve hakkında merak edilen tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bepanthol ne işe yarar?

Fito krem ne işe yarar?

En iyi sicilce kremleri

Yorum yap: