Dermaderm sivilce kremi ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Aşağıdan Dermaderm sivilce kremi nasıl kullanılır, ne işe yarari, yan etkileri ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Dermaderm sivilce kremi ne işe yarar, nasıl kullanılır?
Dermaderm sivilce kremi, genel olarak akne ve sivilcelerin tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. Bu sayfadan Dermaderm sivilce kremi nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, 2021 yılında eczane fiyatı ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilrsiniz.
 

Dermaderm Sivilce Kremi Nedir?

Cilt bakım kremleri arasında yer alan Dermaderm sivilce kremi, akneleri çoğaltan acne bakterisini öldürür ve sivilcelere karşı savaş açar. Akne ve sivilce oluşan sorunlu ciltlerde yağlanma sorununa çözüm olur.Ciltteki fazla yağı gidererek cilde bakım sağlar. Krem içeriğinde yer alan antibakteriyel bitki ekstraları sayesinde ciltte meydana gelen siyah noktaları temizlemektedir. Düzenli kullanımında ise akne alevlenmesini önleyerek sivilce, akne ve siyah noktaları bitirmektedir.
 

Dermaderm sivilce kremi ne işe yarar?

Sivilce ve akneleri temizleyen ve yeni sivilce oluşumunu önleyen Dermaderm bitkisel sivilce giderici krem ile siz de sivilcelerinize elveda diyebilirsiniz. Ciltteki yağlanma sorunlarını da çözen bu krem siyah noktaları yok eder. Krem içeriğinde yer alan çağ ağacı özü ile bakteri ve mantarlar öldürülür. Avusturya Melaleuca alternifolia ağacının yaprak dökmeyen yapraklarından krem yapılmaktadır. Çağ ağacı özü genellikle cerrahi, yanık ve diş bakımında tamamlayıcı tedavi olarak kullanılır.
Dermaderm sivilce kremi, içeriğinde yer alan nane yağı sayesinde cilt gözeneklerini açarak cilde ferahlık kazandırır.
Diş macunu, sabun, şampuan, dudak kremi ve uçucu yağ dahil olmak üzere çok fazla sayıda çay ağacı özü vücut bakımı ürünü bulunmaktadır. Genel olarak yanıklar, küçük kesikler, akne izleri, ayak mantarları, hafif mantar ve tırnak enfeksiyonları, vajinal mantarlar ve akciğer problemlerinin tedavisinde çay ağacı özü kullanılmaktadır. Çay ağacı özü üzerinde araştırmalara göre enfeksiyon önlemesi ve tedavi edilme sürecinde çok önemli rol oynamaktadır. Krem içeriğinde yer alan aloe vera özü de cildi yenileyerek taze tutmaktadır. Aloe Vera, eski Mısır'da "ölümsüzlük bitkisi" olarak kabul edilmekte ve o zamanlardan beridir yanık ile diğer ciddi yaralanmaların tedavisinde kullanılan bir bitkidir.
 

Dermaderm Sivilce Kremi yan etkileri

Bitkisel bir krem olmasından dolayı Dermaderm sivilce kreminin herhangi bir yan etkisi yoktur.
 

Dermaderm sivilce kremi fiyatı 2021

Dermaderm sivilce kremi eczanelerde ve pek çok online alışveriş sitesinde satılmaktadır. 2021 yılında Trendyol satış fiyatı ise 100 gr. 23 TL satış fiyatı vardır.
 

Dermaderm sivilce kremi nasıl kullanılır?

Bu kremi gece yatmadan önce sorunlu bölgeye uygulamadan önce cildinizi mutlaka temizleyiniz. İnce bir tabaka şeklinde günde bir kere uygulanan bu kremi gözler, burun ve ağız bölgesine uygulamayınız.
 
 
Siz de bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Dermaderm sivilce kremi nasıl kullanılır, ne işe yarar, 2021 fiyatı ve krem hakkında pek çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizler için diğer sivilce kremlerinin de linkini bıraktık.
 

Yorum yap: