En İyi Sivilce Kremi Önerileri

En İyi Sivilce Kremi Önerileri

En İyi Sivilce Kremi Önerileri
Ergenlik dönemi sonrasında hayatımıza giren en büyük sorunlardan birisi ciltlerde geçmek bilmeyen sivilcelerdir. Bir çok kişinin özgüven kaybının oluşması ve depresyona girmesinin tek sorumlusu bazen sivilceler olabiliyor. Biz de sizler için bu sayfamızda sivilce kremi önerileri ve en iyi sivilce kremlerinin hangileri olduğunu bu sayfamızda toparladık.
 

En İyi Sivilce Kremleri

Sivilce kremi almak isteyen kişiler genellikle internet üzerinden sivilce krem tavsiyelerine ve kullanıcı yorumlarına bakmaktadır. Bazı durumlarda yorumlar bile sizi yanlış yönlendirebilir, eğer cildiniz hassas ve sivilcelerinizden şikayetçiyseniz mutlaka bir cildiye uzmanına görünmeniz gerekmektedir. Cilt lekeleri yani sivilceler için Dermatoloji (Deri Hastalıkları - Cildiye) bölümüne giderek uzman hekimlerden yardım alabilir ve sivilce sorunlarınızdan siz de kurtulabilirsiniz. Siz yine de uzman hekime gitmeden önce aklınızda sivilce kremleri hakkında fikir kalmasını istiyorsanız aşağıda yer alan sivilce krem önerileri listemize göz atabilir, kremler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte en iyi sivilce kremi önerileri:
 

Dermaderm Sivilce Kremi

Dermaderm sivilce kremi

İçeriğinde sivilceye karşı bitkisel olarak özler barındıran Dermaderm sivilce kremi ile siz de sivilcelerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Çay ağacı özleri ürün içeriğinde %5 oranında yer almaktadır. Güçlü bir deri antiseptiği olan çay ağacı özü sayesinde sivilce izleri ve lekeler büyük oranda temizlenmektedir. Sivilce ve aknelerin temizlenmesini sağlayan Dermaderm krem ayrıca yeni sivilce oluşumunu da önlemektedir. İçeriğinde bulunan nane yağı sayesinde de cilt gözenekleri açılır ve cilde ferahlık katar.
 • İltihaplı sivilceler kısa zamanda temizlenir.
 • İçeriğinde bulunan nane yağı cildin gözeneklerini açarak cildin yenilenmesini ve nefes almasını sğlar.
 • Gece yatmadan önce cilde ince tabaka olarak uygulanarak sabah ılık suyla temizlenmelidir.
 • Siyah noktaların oluşumunu önleyerek siyah nokta izlerini azaltır.
 • Ergenlik sivilceleri için çok etkili bir kremdir.
 • Dermaderm bitkisel sivilce kremi mendille kullanıldığında daha etkili olur.
 • Fiyatı 22 TL civarında olan Dermaderm'in bitkisel kremi sayesinde etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Mentollü kokusu ciltte ferahlık hissi yaratmaktadır. Günlük kullanıma uygundur ve düzenli kullanımda olumlu sonuçlar alınmaktadır.
 

Roaccutane Sivilce Kremi

Ergenliğe bağlı olarak sivilcelerinde artış olan kişiler Roaccutane kullanarak sivilcelerinden kurtulabilir. Roaccutane özellikle denenmiş tedavi sonrasında tedaviye yanıt vermeyen şiddetli olarak sivilce izleri yani akne tedavisinde reçeteli olarak kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan yoğun miktardaki İzotretinoin sayesinde akne izlerine büyük bir etki yaratmaktadır. Uzman hekim olmadan kullanımı kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Roaccutane hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Roaccutane ne işe yarar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Fucidin Sivilce Kremi

Yeni sivilce oluşumlarını engellemek amacıyla kullanılan Fucidin krem ile antibakretiyel özelliği sayesinde yüzünüzde yeni sivilce oluşumlarını önleyebilirsiniz. Yüzünüzde bulunan sivilceleri temizleyerek ileride sivilce oluşumlarını da engelleyen Fucidin, pek çok hekim tarafından tavsiye edilmektedir. Kullanımı sırasında gözle temasına dikkat ederek, açık yara olan yerlere bu kremi sürmemelisiniz. Fucidin kremin en etkili yan etkisi ise kaşıntıdır. Eğer kremi kullandıktan sonra dilinizde, boğazınızda, dudaklarda şişiklik olursa ve nefes almada zorluk çekerseniz kremi kullanmayı bırakarak mutlaka doktora başvurunuz. Daha detaylı bilgi için Fucidin krem ne işe yarar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Fito Sivilce Kremi

Cilde en etkili kremler arasında yer alan Fito Krem ile cilt dokunuzun yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Çok hızlı etki etmesi nedeniyle bu krem her türlü hasar ve yaraların iyileşmesini sağlamaktadır. Ayrıca Fito krem ile sivilce izlerini de temizleyerek günde 1 defa kullanabilir ve sivilcelerden kurtulabilirsiniz.
 

Azelderm sivilce kremi

Özellikle sivilce tedavilerinde kullanılan Azelderm krem; yara, yanık, çizik ve ameliyat izlerinin giderilmesi için de kullanılabilir. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlayan Azelderm ile, yüzünüzde bulunan sivilce lekelerini yok edebilirsiniz. Azelderm krem sivilceleri yok ettiği gibi izleri de yok etmektedir. Araaştırmalara bakılırsa akne, iltihaplı sivilce, içi iltihaplı pembe sivilceler, hafif ve orta dereceli sivilceleri gidermek için oldukça etkili bir kremdir ve mikrop oluşumlarını önleyerek yeni sivilce çıkmasını da önlemektedir.
 

Avene Triacneal Exoert Emulsion

Avene Triacneal Exoert Emulsion yetişkin olan ancak sivilcelerden kurtulamayan kadınlar tarafınadn sık kullanılmaktadır. Sürekli olarak sivilce oluşumu cildinizde varsa ve lekeler sürekli olarak geçmiyorsa bu ürünü kullanarak sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz. Gece yatmadan önce ile akşamları yüzünüzü temizleyerek uygulayabilirsiniz. Sabah uyandığınızda ise mutlaka cildinizi temizleyiniz. Yıkanmaması sonrasında yüzünüz sarı tonlarında kalabilir.
 • Sadece sivilcelere değil, siyah noktalara karşı da çok etkilidir.
 • Yüzde yağlı bir tabaka bırakmadan ferahlık hissi verir.
 • Hafif sıvı şeklinde olan bu kremi cildiniz kısa zamanda emer.
 • İlk kullanımdan sonra cildi yumuşatarak cildi ferahlatır.
 • Kullanımınızdan sonra etkisini göreceğiniz kremlerden birisidir. İlk kullanımda yan etki olarak ciltte soyulmalar yapabilir. Fiyatı ise 90 - 100 TL civarında olan bir üründür.
 
en iyi sivilce kremleri

Zdrave Cilt Kremi

Zdrave Cilt Kremi ile yanıklar, lekeler ve geçmek bilmeyen sivilceler için oldukça etkilidir. Halk arasında Göçmen kremi olarak da bilinen Zdrave krem, çok özellikli etkisi ve uygun fiyatı sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği kremler arasında yer alıyor. Kırmızı ve iltihaplı olan sivilceler için güçlü bir etki yaratan bu krem, diğer kremlere göre oldukça başarılı bir etki sağlıyor. Bebeklerde pişik tedavisinde de bu krem tercih edilmektedir.
 • Ürünün paketi küçük olsa da uzun süre kullanılabiliyor.
 • Kremsi olan yapısı sayesinde yüze kolay bir şekilde uygulanır.
 • Gece uyumadan önce sivilceli olan bölgeye kremi uygulayarak bir kaç gün içerisinde sivilcelerden kurtulabilirsiniz.
 • İçeriğinde yer alan çinko sivilce oluşumlarını engeller.
 • Krem çok kısa sürede bile etkisini göstermektedir. Her türlü cilt sorununda bu krem kullanılabilir. Paraben içermeyen yapısı sayesinde sivilceler kısa sürede temizlenir.
 • İnternette satış fiyatı ise 23 TL - 30 TL aralığında değişmektedir.
 

Lacinia 3 İn 1 Kükürt Krem

Kükürt Kremi içeriğinde anti bakteriyel özellik barındırmaktadır. Bundan dolayı cildinizi yenileyerek sebum seviyesini dengelemektedir. Lanicia sayesinde, sivilcelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sivilce tedavileri için bitkisel bir krem arayanlar için bu kremi önerebiliriz.
 • İçeriğinde kükürt, çağ ağacı yağı, adaçayı yağı, sarı kantaron özü, lavana yağı ile A vitamini bulunmaktadır.
 • Günde bir kere yüzünüze uygulayabilirsiniz.
 • Düzenli kullanımda etkisini arttırmaktadır.
 • Cildi yağdan arındırarak dengeleme sağlar.
 • Gözenekleri küçültür.
 • İçeriğinde yer alan gliserin cildin nemlenmesini sağlar ve ferahlık hissi verir.
 • Siyah nokta ile akne izleri için oldukça etkilidir. Fiyatı ise internette 30 TL civarında satışa sunulmaktadır.

Kullanıcılarını en çok memnun eden kremleri bu sayfamızda tek bir başlık altında toparladık. Bu sayfamızdaki kremleri karşılaştırarak sivilce kremi önerileri listemizi inceleyebilirsiniz. Türkiye'de kullanılan en iyi sivilce kremlerini bu sayfadan siz de karşılaştırarak hangi kremin daha etkili olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat